skingbranding-banner

InRybar.cz v Maďarsku #2: Daří se! Máme dalšího kapra přes 20 kilogramů!


kapr

Podmínky se mění jako na houpačce. Včera se nad námi přeháněla těžká oblaka a vypadalo to na déšť. Zataženo bylo i v noci. Ale dnes to u vody vypadá téměř jako na jaře. Svítí sluníčko a je teplo. Měli jsme trochu obavy z toho, že tyto měnící se podmínky budou negativně působit na ryby. Ale zatím se to naštěstí nepotvrzuje. Chytili jsme totiž další nádhernou rybu!

Zatím to je hra nervů. Záběrů je pomálu. Ale naše taktika je nastavena tak, že pokud něco zabere, tak to stojí za to! Chytáme na boilies o průměru 20 nebo 24 mm. A zkoušíme dávat pod háček jak jednu, tak i dvě kuličky. Zkoušíme i několik různých příchutí z řady Magic Squid od firmy Extra Carp. Ale zatím funguje pouze boilies s příchutí játry. Ale to nám nevadí! Trefili jsme se totiž do černého! Boilies s příchutí játry bylo naším černým koněm. Naštěstí jsme se nespletli…

Tip: Brutální výprodej rybářských potřeb! Slevy až 75 %!!!

Taktiku krmení nijak neměníme. K montážím přihazujeme pouze pár kuliček boilies. A funguje to! Neočekáváme totiž, že ve studené vodě budou ryby dravě žrát. Podle nás se spíše uchýlí k drobnému zobání. A proto nijak výrazněji nekrmíme. Tato taktika zatím nese své ovoce!

InRybar.cz V Maďarsku

Tip: Brutální výprodej rybářských potřeb! Slevy až 75 %!!!

Přišel nám totiž druhý záběr výpravy. A byl to zase nádherný kapr přes 20 kilogramů! Jde vidět, že se kaprům v tomto jezeře náramně daří. Bojují jako o život. A naše rybářské vybavení dostává pořádně zabrat. Jsou to nádherné zážitky, ze kterých jsme naprosto unešení! Ale musíme se přiznat. Jeli jsme sem s tím cílem, že chceme překonat hranici 25 kilogramů, ještě lépe by pak bylo, kdybychom dostali kapra o váze přes 30 kilogramů. Jsme v půlce naší výpravy. Takže věříme, že to přijde.

Držte nám palce!

Více zase zítra…

boiliesAkce s InFish.cz: Chceme vám nabídnout jedinečnou akci! Do neděle 22. listopadu 2015 spouštíme na e-shopu InFish.cz jedinečnou akci. Každý, kdo si na InFish.cz zakoupí libovolnou příchuť a průměr boilies z řady Extra Carp Magic Squid v balení 1 kilogram, dostane na toto boilies 10 % slevu!

Upozorňujeme, že v objednávce se vám zapíše původní cena! My ale na prodejně z ceny odečteme 10 % z ceny boilies – konečná cena za 1 kilogam boilies Magic Squid od firmy Extra Carp bude 251 korun. O odečtení slevy z původní ceny vás budeme informovat e-mailem. Proč tuto akci spouštíme? Chceme vám prostě nabídnou špičkové boilies za super cenu. Chceme, ať si pořádně zachytáte!  

Redakce InRybar.cz

Poznámka: Děkujeme firmě Extra Carp za spolupráci…

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

sumec

OBROVSKÝ SUMEC: Na Olomoucku chytili vousatého giganta

admin | přečteno: 1874x | 25.06.2017 | Žádné komentáře

Chomutovské jezero, které leží nedaleko Olomouce, vydalo nádherného sumce. „Věděl …

krajina

AKTUÁLNĚ: ČRS prodal povolenky za 277 milionů korun! Kde peníze končí?

admin | přečteno: 6538x | 23.06.2017 | Žádné komentáře

Rada ČRS nedávno vydala zprávu se zajímavými údaji o fungování …

sumec

AKTUÁLNĚ: Mrtvé sumce na čáslavské skládce už řeší úřady! Padne „mastná“ pokuta?

admin | přečteno: 5000x | 22.06.2017 | Žádné komentáře

Dva kapitální sumce, kteří uhynulí leželi na čáslavské skládce, už …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>