skingbranding-banner

InRybar.cz v Maďarsku #4: Vrátili jsme se ke staré taktice. A vyplatilo se! Máme dalšího krásného kapra!


Po včerejší chybě, kdy jsme zvýšili krmnou dávku, kterou jsme na naše lovné místo přitáhli bílou rybu, jsme se poučili. Vrátili jsme se ke staré taktice krmení, kdy k nástrahám přihazujeme už pouze pár kuliček boilies. A tato volba byla správná! Chytili jsme totiž dalšího nádherného kapra. A konečně to byl lysec!

Ta porada, kdy jsme viděli podvodní záběry, na kterých byla hejna bílé ryby, byla krátká. Jednohlasně jsme se shodli na to, že se vrátíme ke staré taktice. Takže od té doby jsme k montážím přihazovali pouze několik dalších kuliček. Ano, tento způsob krmení pravděpodobně nezvýší počet záběrů, ovšem raději vsadíme na to, co nám fungovalo.

Ono ostatně, s větší žravostí kaprů se už asi nedá ani počítat. Teploty jsou den ode dne nižší. A v závislosti na to se pochopitelně rychle ochlazuje i voda. Ryby tak už pouze „zobou“. Hodně by nám pomohlo, kdyby se přes den zatáhlo a začal by foukat vítr. Nic ovšem nenaznačuje, že by takové podmínky měly nastat. To opravdu ne!

Takže momentálně se musíme spokojit s jedním záběrem za den. A v tu samou dobu, jako dny předtím, přišel i dneska prudký záběr. Následoval naprosto kolosální souboj, který trval několik desítek minut. Z toho byly jasné dvě věci – nebude to ryba přes 20 kilo a pravděpodobně půjde o lysce. A taky že jo! Nakonec jsme z vody vytáhli nádherně zdravého a barevného lysce o váze 15 kilogramů. Váha není nijak ohromující, ale ten souboj byl naprosto dechberoucí. Paráda!

InRybar.cz v Maďarsku

Velkou zajímavostí je, že v posledních dvou dnech ryby už nemají zájem o boilies s příchutí játry, ale nyní všechny záběry přicházejí na halibuta v průměru 20 mm.

Naše výprava se pomalu chýlí ke konci. Je otázkou, co nás čeká. My ale stále neskládáme zbraně a věříme, že si na skutečného maďarského giganta sáhneme. Držte nám palce.

Více zase zítra…

Akce s InFish.cz: Chceme vám nabídnout jedinečnou akci! Do neděle 22. listopadu 2015 spouštíme na e-shopu InFish.cz jedinečnou akci. Každý, kdo si na InFish.cz zakoupí libovolnou příchuť a průměr boilies z řady Extra Carp Magic Squid v balení 1 kilogram, dostane na toto boilies10 % slevu!

Upozorňujeme, že v objednávce se vám zapíše původní cena! My ale na prodejně z ceny odečteme 10 % z ceny boilies – konečná cena za 1 kilogam boilies Magic Squid od firmy Extra Carp bude 251 korun. O odečtení slevy z původní ceny vás budeme informovat e-mailem. Proč tuto akci spouštíme? Chceme vám prostě nabídnou špičkové boilies za super cenu. Chceme, ať si pořádně zachytáte!  

Redakce InRybar.cz

Poznámka: Děkujeme firmě Extra Carp za spolupráci…

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

VIDEO: Štika kousla rybáře do tváře, dalšího do ruky! Aneb zranění, které hrozí při lovu štik

admin | přečteno: 2000x | 18.11.2017 | Žádné komentáře

Některým videím se nechce ani věřit. Mnohdy je na nich …

SKANDÁL: Ostuda! Pražští rybáři čelí kritice! Aktivistům vadí kalendář s nahou ženou!

admin | přečteno: 2784x | 16.11.2017 | Žádné komentáře

Pražští rybáři čelí kritice za kalendář, na kterém je vyfocena …

NASAZOVÁNÍ: Do Orlíku bylo vysazeno 40 000 kilo kaprů! Rybáři vysazovali i dravce!

admin | přečteno: 2387x | 16.11.2017 | Žádné komentáře

Už i revíry Rady ČRS mají za sebou podzimní vysazování. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *