skingbranding-banner

InRybar.cz v Maďarsku #4: Vrátili jsme se ke staré taktice. A vyplatilo se! Máme dalšího krásného kapra!


Po včerejší chybě, kdy jsme zvýšili krmnou dávku, kterou jsme na naše lovné místo přitáhli bílou rybu, jsme se poučili. Vrátili jsme se ke staré taktice krmení, kdy k nástrahám přihazujeme už pouze pár kuliček boilies. A tato volba byla správná! Chytili jsme totiž dalšího nádherného kapra. A konečně to byl lysec!

Ta porada, kdy jsme viděli podvodní záběry, na kterých byla hejna bílé ryby, byla krátká. Jednohlasně jsme se shodli na to, že se vrátíme ke staré taktice. Takže od té doby jsme k montážím přihazovali pouze několik dalších kuliček. Ano, tento způsob krmení pravděpodobně nezvýší počet záběrů, ovšem raději vsadíme na to, co nám fungovalo.

Ono ostatně, s větší žravostí kaprů se už asi nedá ani počítat. Teploty jsou den ode dne nižší. A v závislosti na to se pochopitelně rychle ochlazuje i voda. Ryby tak už pouze „zobou“. Hodně by nám pomohlo, kdyby se přes den zatáhlo a začal by foukat vítr. Nic ovšem nenaznačuje, že by takové podmínky měly nastat. To opravdu ne!

Takže momentálně se musíme spokojit s jedním záběrem za den. A v tu samou dobu, jako dny předtím, přišel i dneska prudký záběr. Následoval naprosto kolosální souboj, který trval několik desítek minut. Z toho byly jasné dvě věci – nebude to ryba přes 20 kilo a pravděpodobně půjde o lysce. A taky že jo! Nakonec jsme z vody vytáhli nádherně zdravého a barevného lysce o váze 15 kilogramů. Váha není nijak ohromující, ale ten souboj byl naprosto dechberoucí. Paráda!

InRybar.cz v Maďarsku

Velkou zajímavostí je, že v posledních dvou dnech ryby už nemají zájem o boilies s příchutí játry, ale nyní všechny záběry přicházejí na halibuta v průměru 20 mm.

Naše výprava se pomalu chýlí ke konci. Je otázkou, co nás čeká. My ale stále neskládáme zbraně a věříme, že si na skutečného maďarského giganta sáhneme. Držte nám palce.

Více zase zítra…

Akce s InFish.cz: Chceme vám nabídnout jedinečnou akci! Do neděle 22. listopadu 2015 spouštíme na e-shopu InFish.cz jedinečnou akci. Každý, kdo si na InFish.cz zakoupí libovolnou příchuť a průměr boilies z řady Extra Carp Magic Squid v balení 1 kilogram, dostane na toto boilies10 % slevu!

Upozorňujeme, že v objednávce se vám zapíše původní cena! My ale na prodejně z ceny odečteme 10 % z ceny boilies – konečná cena za 1 kilogam boilies Magic Squid od firmy Extra Carp bude 251 korun. O odečtení slevy z původní ceny vás budeme informovat e-mailem. Proč tuto akci spouštíme? Chceme vám prostě nabídnou špičkové boilies za super cenu. Chceme, ať si pořádně zachytáte!  

Redakce InRybar.cz

Poznámka: Děkujeme firmě Extra Carp za spolupráci…

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

Zase pytláci! Na Kolínsku pytlačili Ukrajinci! Porybní jim sebrali vybavení a předali je policii

admin | přečteno: 331x | 25.04.2018 | Žádné komentáře

Porybní na Kolínsku mají pořádně práce. Není tomu tak dávno, …

Rybář na svazovce chytal na 3 pruty a měl nastraženou rybičku! Porybní mu sebrali povolenku

admin | přečteno: 1235x | 24.04.2018 | Žádné komentáře

Hodně velkou drzost měl jeden z rybářů, který lovil na Lipně. …

Rybář brutálně zabil krásného sumce! Rybu podřízl ve vodě a nechal ji vykrvácet! Rybáři žádají tvrdý trest!

admin | přečteno: 3482x | 24.04.2018 | Žádné komentáře

Na odporný čin včera upozornil jeden z rybářů na sociálních sítích. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *