skingbranding-banner

InRybar.cz v Maďarsku: Dobrý start! Hned první den máme na kontě kapra přes 20 kilogramů!


kapr

Zdravíme z Maďarska! Naše redakce se vydala do této kaprařské krajiny v neděli v noci. Samozřejmě, že pro vás chystáme rozsáhlé materiály. Ale řekli jsme si, že pro vás budou zajímavé i pravidelné zprávy z našeho tábora. Maďarsko je nádherná země. Rozsáhlou rovinatou krajinu pokrývají nádherné lesy a nekonečné louky nebo pole. A v této krajině je vsazeno hned několik luxusních jezer. Na jednom teď jsme i my…

Co vám budeme povídat. Cesta byla trpká. Už asi nebudeme nadávat na české silnice, neboť Maďaři jsou na tom mnohem hůře. Pravda, nebudeme celé Maďarsko házet do jednoho pytle, v jiných oblastech je to třeba lepší. Jenže tady ne! Pro ty, co se chystají cestovat autem do jiné země – připravte se na drobné zdržení na hranicích. Policisté hraniční přechody docela hlídají.

Tip: Brutální slevy až 75 % na rybářské zboží! Vyberte luxusní dárek pod stromeček pro blízké!

Ale vraťme se k rybám. Na jezeře, kde jsme, momentálně panuje jasné počasí. Denní teploty jsou velice příjemné, drží se kolem dvacítky. Po přeháňkách zatím není ani památky. V noci stoupá od úst hustá pára, protože teplota sešupem klesá k nule. Ale naštěstí zatím nemrzne.

Na co chytáme? Dostali jsme zprávy, že se v jezeře přemnožily škeble. Proto jsme vsadili na masové boilies Extra Carp Magic Squid, jejichž základ „stojí“ na kalamárech. Zatím se držíme jednoduchého pravidla – chytáme na dvě kuličky o průměru 20 nebo 24 mm. Pokud si chcete o této nástraze něco přečíst, mrkněte na naši recenzi.

InRybar.cz v Maďarsku

Tip: Brutální slevy až 75 % na rybářské zboží! Vyberte luxusní dárek pod stromeček pro blízké!

Vypadá to, že aktuální podmínky rybám svědčí. Hned jak jsme přijeli na místo, našli jsme ideální flek – drobnou vyvýšeninu. Na jejím vrcholu ale nechytáme. Naopak! Chytáme pod touto vyvýšeninou. Nijak zvláště výrazněji nekrmíme, držíme se naší jednoduché taktiky – ke každé montáži jen přihodíme pár kuliček. A funguje to! Už se nám podařilo vytáhnout kapra, který přesáhl hranici 20 kilogramů. Nádherný šupináč byl ve fantastické formě, což jsme pocítili i při souboji. Kolega se s rybou přetahoval dlouhých 20 minut. Byl to luxusní souboj.

Tak snad nás štěstí neopustí. Chceme totiž přesáhnout hranici 30 kilogramů. Ty ryby tady jsou! Držte nám palce…

Více zase zítra…

Redakce InRybar.cz

Poznámka: Děkujeme firmě Extra Carp za spolupráci…

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

sumec

OBROVSKÝ SUMEC: Na Olomoucku chytili vousatého giganta

admin | přečteno: 1875x | 25.06.2017 | Žádné komentáře

Chomutovské jezero, které leží nedaleko Olomouce, vydalo nádherného sumce. „Věděl …

krajina

AKTUÁLNĚ: ČRS prodal povolenky za 277 milionů korun! Kde peníze končí?

admin | přečteno: 6538x | 23.06.2017 | Žádné komentáře

Rada ČRS nedávno vydala zprávu se zajímavými údaji o fungování …

sumec

AKTUÁLNĚ: Mrtvé sumce na čáslavské skládce už řeší úřady! Padne „mastná“ pokuta?

admin | přečteno: 5000x | 22.06.2017 | Žádné komentáře

Dva kapitální sumce, kteří uhynulí leželi na čáslavské skládce, už …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>