skingbranding-banner

Jakub Vágner v Praze zavřel dvě prodejny! Má slavný rybář potíže? Co se děje?


Na některých rybářských fórech se rybáři rozepisují o tom, že Jakub Vágner zavřel v Praze hned 2 prodejny rybářských potřeb. Zlí jazykové tvrdí, že slavnému rybářovi se v byznyse přestává dařit. Jenže zdání klame! Podle aktuálních informací Jakub Vágner pouze sestěhoval všechny prodejny do jedné. Díky tomu tak vznikl největší rybářský obchod v České republice, který se rozprostírá na 1000 metrech čtverečních. A výsledek je podle některých rybářů naprosto dokonalý…

„Společnost JV Rybářské potřeby na konci roku 2017 přesunula nebo uzavřela část svých kamenných prodejen – mezi nimi i prodejny na Praze 1 a Praze 7. Jednalo se o racionální byznysové a strategické rozhodnutí s cílem centralizace retailových aktivit podniku do převážně velkých prodejen a online kanálu. I nadále budeme rozvíjet naše stávající prodejny, rozšiřovat sortiment a pružně reagovat na poptávky trhu,“ řekla Renata Klaková z JV Rybářské potřeby.

V praxi to znamená, že v Praze tak vznikla obrovská prodejna s rybářskými potřebami, ve které milovníci rybaření najdou prakticky vše, na co si vzpomenou. Důkazem je již známé video, ve kterém Jakub Vágner spolu s pracovníky gigantického rybářského obchodu v Praze 8 v Trousilově ulici prošel takřka celou prodejnu. Hlavními tématy byly samozřejmě novinky. Těch je v prodejně hromada! Rybáři ale měli možnost se seznámit i s dalším sortimentem, který v obrovském množství naleznou pod jednou střechou.

A pochvalné reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Mnoho rybářů, kteří tuto prodejnu navštívili, hodnotí její nabídku na výbornou. Řada rybářů si velmi chválí obrovské množství sortimentu a jeho okamžitou dostupnost. Součástí rybářských obchodů je pak i internetových e-shop JV Rybářské potřeby, na kterém rybáři naleznou obrovskou spoustu rybářského vybavení.

Na e-shop Jakuba Vágnera se podívejte ZDE

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Konec pytlačení: Na Lipně budou „úřadovat“ profi porybní! Rybáři totiž častěji porušují pravidla

admin | přečteno: 871x | 16.03.2018 | Žádné komentáře

Jihočeský územní svaz nedávno zveřejnil velmi zajímavá data o působení …

POSLEDNÍ MÍSTA! Na Labi se uskuteční nádherné kaprové závody! Přijedete?

admin | přečteno: 703x | 15.03.2018 | Žádné komentáře

Místní organizace Českého rybářského svazu Brandýs nad Labem – Stará …

Boj o Lipno: Rybáři jednají o úpravě zákazu bivakování s CHKO Šumava! Bude bivakování povoleno?

admin | přečteno: 903x | 14.03.2018 | 1 komentář

Současná pravidla, která platí na Lipně, nejsou pro bivakující rybáře …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *