skingbranding-banner

LEGENDÁRNÍ KAPRAŘSKÝ ZÁVOD V TOVAČOVĚ SE VRACÍ! Letošní ročník proběhne na podzim!


tovacovska_jezera

Není tomu ani 24 hodin, co se na rybářském internetu objevila zpráva, že letos ožije legendární kaprařský závod na Tovačově. Jeden z kultovních kaprařských závodů tak v letošním roce napíše novou kapitolu. Zatím organizátoři drží veškeré bližší informace pod pokličkou. Ovšem už se ví, kdy bude tento závod probíhat. Letošní rok bude v České republice na kaprařské závody opravdu bohatý! Máme se na co těšit…

Kaprařský závod na Tovačově proběhne v letošním podzimu, přesněji – od 8. do 15. 10. 2016. Toto je jediná informace, kterou organizátoři závodu zveřejnili. Na oficiálních stránkách závodu v Tovačově zatím nejsou žádné informace. Musíme tedy čekat. Závod bude pořádat Českomoravský kaprařský spolek, který například organizuje i oblíbenou CARP SHOW MORAVIA.

Proč je Kaprařský závod na Tovačově takovou legendou? Jedná se o první závod, na kterém se objevovala česká, ale i zahraniční, kaprařská špička. Neuvěřitelné souboje zkušených kaprařů plné nádherných úlovků patří ke skutečně legendárním chvílím na naší kaprařské scéně. Rok 2012 byl ale posledním, kdy se tento závod konal. Až do teď!

tovacov_revir

 

Česká republika: Středobod luxusních kaprařských závodů!

Pořádání nového ročníku kaprařského závodu v Tovačově je skvělou zprávou. V závodním kalendáři tak přibude další věhlasné jméno! Nezapomínejme na to, že letos na podzim se bude na Nových Mlýnech pořádat WCC 2016. A v Praze bude k vidění tradiční CARP MARATHON Praha. Letošní rok bude opravdu nabitý! Máme se na co těšit!

Redakce InRybar.cz

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

sumec

OBROVSKÝ SUMEC: Na Olomoucku chytili vousatého giganta

admin | přečteno: 1863x | 25.06.2017 | Žádné komentáře

Chomutovské jezero, které leží nedaleko Olomouce, vydalo nádherného sumce. „Věděl …

krajina

AKTUÁLNĚ: ČRS prodal povolenky za 277 milionů korun! Kde peníze končí?

admin | přečteno: 6537x | 23.06.2017 | Žádné komentáře

Rada ČRS nedávno vydala zprávu se zajímavými údaji o fungování …

sumec

AKTUÁLNĚ: Mrtvé sumce na čáslavské skládce už řeší úřady! Padne „mastná“ pokuta?

admin | přečteno: 5000x | 22.06.2017 | Žádné komentáře

Dva kapitální sumce, kteří uhynulí leželi na čáslavské skládce, už …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>