skingbranding-banner

NEUVĚŘITELNÉ VIDEO! Český rybář umí vábit sumce pusou! K úspěšnému lovu nepotřebuje žádnou vábničku!


Roman Matula. Jeden z nejlepší sumcařů v České republice, a zakladatel sumcařské značky Hell-Cat, přichází s novou metodou vábení. K přilákání sumců nepotřebuje žádnou vábničku, stačí mu jenom jeho ústa! Tímto stylem dokázal na španělském Ebru ulovit hned dva nádherné sumíky. Nevěříte? Tak se mrkněte na video, ve kterém tuto zázračnou metodu uvidíte…

Hell-Cat Roman Matula 15Roman Matula velkou část sezóny tráví na španělském Ebru, které je rájem sumcařů z celého světa. Tahle voda je totiž vyhlášená gigantickými sumci! Pravda, sám český rybář připouští, že na tomto revíru je sumců tolik, že k jejich lovu netřeba ani vábničky. Podle rybáře stačí vábničku jenom napodobit ústy a úlovek je zaručený! Nevěříte? Tak se mrkněte na video! Celý průběh tohoto lovu můžete vidět na vlastní oči.

Hell-Cat Roman Matula 14Tak fajn. Trochu jsme si z vás vystřelili. Ale neberte to moc vážně. My i Roman máme rádi, když se rybařina, a vlastně život samotný, nebere úplně s kamennou tváří. Pokud je totiž na rybách legrace, pak netřeba velkých úlovků. Parta dobrých lidí u vody je totiž nejvíc! A pěkná ryba na prutu už je jen takovou laskominkou navíc…

 

Roman Matula: Skvělý sumcař s duší šprýmaře!

Hell-Cat Roman Matula 21Mnozí z českých, slovenských a evropských rybářů Romana Matulu ihned poznají. A není se čemu divit. Tenhle známý rybář se hned několikrát objevil v renomovaných rybářských magazínech se svými trofejními úlovky. Roman Matula za velkými sumci cestuje hlavně po Evropě. Často jej můžete vidět například na již zmíněném Ebru nebo na italském Pádu a v neprobádaných destinacích Evropy. Je pro něj velkým lákadlem a dobrodružstvím najít nové lokality a prožít zážitky, na které do smrti nezapomene.

ROMAN MATULA A JEHO ÚLOVKY

Roman sumce chytat umí! Jeho nádherné úlovky můžete vidět na Facebooku na stránce Hell-Cat.com. V rozsáhlých fotogaleriích můžete vidět i velice vtipné obrázky. To je dáno tím, že Roman má rád na rybách legraci! A pokud s lovem sumců teprve začínáte, a chcete se to naučit, pak není nic jednoduššího, než na tomto profilu Romanovi napsat. Určitě vám rád s lovem sumců poradí.

Redakce InRybar.cz

FOTO: Hell-Cat

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

ČRS potvrzuje: Prodloužení denní doby lovu bude platit od dubna! Záleží ale na ministerstvu

admin | přečteno: 504x | 17.01.2018 | Žádné komentáře

Na webu Rady Českého rybářského svazu se objevila zpráva ze …

NOVÝ REVÍR: Nádherná voda! Středočeští rybáři budou od května chytat na novém revíru!

admin | přečteno: 391x | 17.01.2018 | Žádné komentáře

Středočeský územní svaz pod vedením Dušana Hýbnera již minulý rok …

AKTUÁLNĚ: Zavážení nástrah povoleno! Na svazových revírech můžou rybáři vyvážet!  

admin | přečteno: 9557x | 16.01.2018 | Žádné komentáře

Rybáři, kteří jezdí na svazové revíry Moravského rybářského svazu, mají …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *