skingbranding-banner

NOVÝ REKORD KAPRA ŠUPINÁČE?! Španělský rybář chytil „šupíka“ o váze 46,8 kilogramů!


svetovy_rekord_kapra_supinac

Celý rybářský internet žije aktuálním úlovkem španělského rybáře Davida Aldany. Ten na svém profilu na Facebooku zveřejnil fotografii trofejního kapra, který má být údajně novým rekordem v „kategorii šupináč“. Ryba podle Španěla váží 46,8 kilogramů. Jenže nekvalitní fotografie a nedostatek dalších obrázků vzbuzuje pochybnosti. O této rybě teď diskutuje celý rybářský internet napříč celou Evropou.

svetovy_rekord_kapra_supinacNapříklad jeden z nizozemských kaprařských webů namítá, že tohle nemůže být nový rekord šupináče. Podle nizozemských redaktorů váha ryby prostě a jednoduše neodpovídá. A aby jejich tvrzení bylo ještě přesvědčivější, pak fotografii nového „rekordu“ porovnávají s jinými trofejními šupináči z celé Evropy.

Tip: MEGAVÝPRODEJ! Rybářské pruty se slevou až 40 %!!!

No, abychom řekli pravdu, tak nás nizozemští kolegové nahlodali, a musíme jim dát za pravdu. Tady prostě něco nehraje… I některé další úlovky španělského rybáře vypadají podezřele. Ostatně, galerii jeho ryb si můžete prohlédnout na jeho profilu

rekord_lysecPokud si vzpomenete na největší ryby, o kterých jsme na InRybar.cz psali, pak si jistě vybavíte, jak takové ryby rybáři drželi. Už tohle je vodítko. Kapra nad 30 kilogramů prostě a jednoduše nemůžete držet jako nějakou „dvacku“ (tak jako na obrázku). Pro ilustraci přikládáme fotografii jednoho z největších kaprů minulé sezóny. Všimněte si, jak rybář uloveného kapra drží.

Tip: MEGAVÝPRODEJ! Rybářské pruty se slevou až 40 %!!!

Celé pochybnosti o novém rekordu kapra šupináče nás velice mrzí, protože tenhle luxusní šupík měl být údajně uloven na nekomerční vodě. Jenže, i podle našeho názoru tato ryba prostě absolutní rekordní parametry nemá. Co si o tom myslíte vy? Váží tenhle šupík opravdu přes 46 kilo?

Redakce InRybar.cz

FOTO: Facebook

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

pohar

RYBÁŘSKÝ ZÁVOD: Přijeďte na prestižní závody na rybníku Jelito! Vítěz si odnese super ceny!

admin | přečteno: 344x | 18.08.2017 | Žádné komentáře

Středočeský územní svaz zve všechny rybáře na již 3. ročník …

kapr

Prsty za žábry nebo v očích! „Stop týrání kapitálních kaprů!“ burcuje Lukáš Krása

admin | přečteno: 3022x | 18.08.2017 | 1 komentář

Známý kaprař Lukáš Krása rozvířil velmi důležitou diskuzi mezi českými …

kapr

VIDEO: Karel Nikl připravil pro mladé kapraře parádní akci! Palec nahoru!

admin | přečteno: 298x | 17.08.2017 | Žádné komentáře

Super video z dílny firmy Karla Nikla se nedávno objevilo na …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>