skingbranding-banner

NOVÝ REKORD KAPRA ŠUPINÁČE?! Španělský rybář chytil „šupíka“ o váze 46,8 kilogramů!


Celý rybářský internet žije aktuálním úlovkem španělského rybáře Davida Aldany. Ten na svém profilu na Facebooku zveřejnil fotografii trofejního kapra, který má být údajně novým rekordem v „kategorii šupináč“. Ryba podle Španěla váží 46,8 kilogramů. Jenže nekvalitní fotografie a nedostatek dalších obrázků vzbuzuje pochybnosti. O této rybě teď diskutuje celý rybářský internet napříč celou Evropou.

svetovy_rekord_kapra_supinacNapříklad jeden z nizozemských kaprařských webů namítá, že tohle nemůže být nový rekord šupináče. Podle nizozemských redaktorů váha ryby prostě a jednoduše neodpovídá. A aby jejich tvrzení bylo ještě přesvědčivější, pak fotografii nového „rekordu“ porovnávají s jinými trofejními šupináči z celé Evropy.

Tip: MEGAVÝPRODEJ! Rybářské pruty se slevou až 40 %!!!

No, abychom řekli pravdu, tak nás nizozemští kolegové nahlodali, a musíme jim dát za pravdu. Tady prostě něco nehraje… I některé další úlovky španělského rybáře vypadají podezřele. Ostatně, galerii jeho ryb si můžete prohlédnout na jeho profilu

rekord_lysecPokud si vzpomenete na největší ryby, o kterých jsme na InRybar.cz psali, pak si jistě vybavíte, jak takové ryby rybáři drželi. Už tohle je vodítko. Kapra nad 30 kilogramů prostě a jednoduše nemůžete držet jako nějakou „dvacku“ (tak jako na obrázku). Pro ilustraci přikládáme fotografii jednoho z největších kaprů minulé sezóny. Všimněte si, jak rybář uloveného kapra drží.

Tip: MEGAVÝPRODEJ! Rybářské pruty se slevou až 40 %!!!

Celé pochybnosti o novém rekordu kapra šupináče nás velice mrzí, protože tenhle luxusní šupík měl být údajně uloven na nekomerční vodě. Jenže, i podle našeho názoru tato ryba prostě absolutní rekordní parametry nemá. Co si o tom myslíte vy? Váží tenhle šupík opravdu přes 46 kilo?

Redakce InRybar.cz

FOTO: Facebook

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

AKTUÁLNĚ: Zavážení nástrah povoleno! Na svazových revírech můžou rybáři vyvážet!  

admin | přečteno: 3661x | 16.01.2018 | Žádné komentáře

Rybáři, kteří jezdí na svazové revíry Moravského rybářského svazu, mají …

Chlouba Jakuba Vágnera: Slavný rybář představil obrovskou prodejnu v Praze! Má 1000 metrů čtverečních!

admin | přečteno: 5968x | 12.01.2018 | 1 komentář

Jakub Vágner nedávno na videu představil největší prodejnu v České republice. …

PŘEHLEDNĚ: Český rybářský svaz si pochvaluje větší zájem o rybaření. Rybářů je zase o něco více!

admin | přečteno: 394x | 11.01.2018 | Žádné komentáře

Český rybářský svaz vydal velmi zajímavé údaje o vývoji členské …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *