skingbranding-banner

OBROVSKÝ KAPR: Rybář chytil lysce o váze 37,6 kilogramů!


Tak tohle je úlovek! Rybář Bert Schreurs ulovil na francouzském revíru skutečného giganta. Lysce o váze 37,6 kilogramů! Tohle je fakt parádní ryba. Ryba svými parametry zaujala celý rybářský internet, proto není divu, že se fotografie s nádherným kaprem objevila v řadě rybářských magazínů po celé Evropě. Tenhle kapr je opravdu luxusní!

Bert Schreurs, který pracuje pro věhlasnou rybářskou společnost KORDA, se vydal na francouzský soukromý revír nedaleko Paříže. Tato voda se jmenuje Le Prunet. Jenže! První zprávy od správce revíru nebyly nijak pozitivní. Před tím, než Bert na jezero dojel, se na revíru moc pěkných ryb nenachytalo. Důvod? Extrémně vysoké teploty.

Rybář ale rozhodně nehodlal složit zbraně. Ovšem, první dny byly pořádným očistcem. Vysoké teploty a jen pár záběrů od cejnů. Kapři prostě nikde! Pak to ale přišlo. Z hlásiče se začalo ozývat přerušované pípání. Záběr! Bert zasekl a okamžitě poznal, že tohle bude super ryba.

kapr_lysec

Původně si rybář myslel, že má na prutu jednoho z tamních gigantických jeseterů. Ryba „nepředváděla“ žádný „tupý“ tah. Ne. V prutu byly cítit kopance. Tohle bude jeseter! Ale chyba lávky! Po dlouhém boji se nakonec u břehu zjevil gigantický lysec. Nádherná ryba!

Celková váha ukázala neskutečných 37,6 kilogramů. Kapr byl ve skvělé kondici. Luxusně stavěné tělo s mohutným hřbetem a obrovskou hlavou. Tohle je nezapomenutelný pohled! Rybářovi posíláme srdečné gratulace…

Redakce InRybar.cz

FOTO: carpzilla.de

Nové články v rubrice

Rybáři do revírů vysazují tuny ryb! Podzimní vysazování je tady!

admin | přečteno: 476x | 26.09.2017 | Žádné komentáře

První podzimní vysazování je tady. Po rybářských organizacích ve Středočeském …

SENZACE: Rybáři poslali už skoro 200 000 korun na nový invalidní vozík!

admin | přečteno: 713x | 22.09.2017 | Žádné komentáře

Organizátoři sbírky na nový invalidní vozík pro malou rybářku Nelinku …

NOVINKA: Rybáři si mohou vyřídit doživotní rybářský lístek. Stojí 1000 korun

admin | přečteno: 63519x | 21.09.2017 | 13 komentářů

V letošním roce se objevily hned dva nové druhy rybářských lístků. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *