skingbranding-banner

SENZACE: MRK.cz bojuje o významnou cenu českého internetu! Pomozme mu k úspěchu!


V těchto dnech probíhá hlasování, jež rozhodne o tom, které internetové projekty získají velice uznávanou cenu – Křišťálovou lupu. Tato cena je udělována projektům, které patří k nejoblíbenějším a nejvýznamnějším na českém internetu. V seznamu nominovaných projektů se objevují takoví internetoví giganti jako například iDNES.cz, Alza.cz nebo Stream.cz. Pro rybáře je tento ročník Křišťálové lupy velice zajímavý, neboť mezi těmito internetovými giganty se objevil i nejčtenější rybářský magazín MRK.cz. Pojďme tomuto známému rybářskému portálu pomoci k úspěchu!

Ano, MRK.cz je konkurenční web. A ano, nedivíme se, že jste z naší podpory zmatení. Ale i mezi konkurenty by měla panovat úcta jednoho k druhému. Na rovinu říkáme, že MRK.cz je jeden z nejlepších rybářských webů, co se produkce článků týče. A to nejen u nás, ale i v celé Evropě. Na tomto webu máme rádi především texty pana Milana Tychlera, který patří k nejlepším rybářským redaktorům v naší zemi. Jeho práce je vskutku fantastická!

A nesmíme zapomenout ani na videoprodukci webu MRK.cz. Martin Maťák se svým štábem natáčí perfektní videa, která jsou jak obsahově, tak i technicky na velice vysoké úrovni. A hlavně! I když MRK.cz má videa na velice vysoké úrovni, dokáže je jako jediný web vydávat v neskutečně krátkém čase – co 2 týdny je na jejich webu nové video.

Těch věcí, za které bychom měli MRK.cz podpořit, by se našlo mnohem více. Pokud chcete MRK.cz za jejich dlouhodobě špičkovou práci ocenit, pak jim dejte v této uznávané anketě hlas. Pro český rybářský internet by bylo toto ocenění skvělou zprávou! MRK.cz můžete dát hlas v kategorii Zájmové weby.

Hlasujte ZDE.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archov InRybar.cz

Nové články v rubrice

Nejvíce ryb zabijí důchodci. Každý rybář si průměrně odnese 31 kilo ryb ročně

admin | přečteno: 785x | 23.02.2018 | 1 komentář

Mendelova univerzita v Brně vypracovala socioekonomickou studii sportovního rybolovu, která má …

ČRS potvrzuje: Na Orlíku se uskuteční „milionové“ kaprařské závody! Zatím se neví, na jakém úseku

admin | přečteno: 2537x | 22.02.2018 | Žádné komentáře

Vedení Českého rybářského svazu v aktuální zprávě ze zasedání Rady potvrdilo, …

Konec plastových krmítek? Škodlivý materiál nahradí EKO krmítka z bioplastu

admin | přečteno: 422x | 21.02.2018 | 1 komentář

Vývoj jde nesmírným tempem kupředu. A to platí i o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *