skingbranding-banner

ŠTIKA ZAÚTOČILA NA MRKEV?! Tomuhle neuvěříte! Rybář chytil na mrkev trofejní štiku!


Nevíme, co k tomuhle napsat. Pořád totiž v redakci přemýšlíme nad tím, jestli tohle není jednoduše „fejk“! Proč? No, ono chytit štiku na kus mrkve je docela zvláštní. Nemyslíte? Tak jo, o co jde? Na rybářském internetu se objevio video, na kterém ruský rybář představuje svou novou nástrahu, jakéhosi „woblera“. Jasně, na tom by nebylo nic zvláštního. Jenže tělíčko tohohle woblera tvoří mrkev! A možná byste tomu nevěřili, ale ono to funguje!

Video vypadá jako klasická předváděčka nového modelu woblera na trhu. Rybář na něm jednoduše ukazuje svou nástrahu. Jenže! Tenhle wobler je tvořený mrkví! Člověk má skoro chuť říci: „Co tohle sakra je?“ Ovšem, tady u tohohle to nekončí. Rybář po sestrojení své nástrahy nahodí tohle udělátko do vody. A začne normálně s nástrahou pracovat. A teď to přijde! Na nástrahu dostane záběr! Jak tohle dopadne? Nakonec na kus vláčené mrkve vytáhne trofejní štiku!

Tip: Brutální výprodej! Získejte k navijáku ve slevě ještě naviják ZDARMA!

Tip: Brutální výprodej! Získejte k navijáku ve slevě ještě naviják ZDARMA!

Jak známo z internetových videí, tak Rusko je pro natáčení kuriózních videí rájem. Přesto v nás neustále hloubá ta otázka, jestli jednoduše nejde o „mírné zkreslení reality“. Je vůbec možné, aby na takovou nástrahu štika zaútočila? A navíc takováhle trofejní? Jsme na pochybách. Ano, ano, je pravdou, že na rozlehlém ruském území se nemusí štiky rybářským nástrahám tolik vyhýbat. Ale přesto – je to prostě zvláštní… Co si myslíte vy?

Redakce InRybar.cz

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

VIDEO: Štika kousla rybáře do tváře, dalšího do ruky! Aneb zranění, které hrozí při lovu štik

admin | přečteno: 2016x | 18.11.2017 | Žádné komentáře

Některým videím se nechce ani věřit. Mnohdy je na nich …

SKANDÁL: Ostuda! Pražští rybáři čelí kritice! Aktivistům vadí kalendář s nahou ženou!

admin | přečteno: 2784x | 16.11.2017 | Žádné komentáře

Pražští rybáři čelí kritice za kalendář, na kterém je vyfocena …

NASAZOVÁNÍ: Do Orlíku bylo vysazeno 40 000 kilo kaprů! Rybáři vysazovali i dravce!

admin | přečteno: 2388x | 16.11.2017 | Žádné komentáře

Už i revíry Rady ČRS mají za sebou podzimní vysazování. …

Komentáře

  • Možné to je,protože s tou mrkví vytváří celkem dobrou akci a barva vypadá celkem neokoukaně a agresivně. Já věřím tomu,že i kdyby dlouho hledali nějakou agresivní štiiku pro tenhle účel,tak je to možné,a je to určitě možné i normálně,protože štika je agresivní a i mě se často stalo že mi vyjela po jakékoliv zamotané obludnosti a normálně jsem ji vytáhl.Nicméně když je velká tak je už chytrá,tímpádem je ještě možná voda,kde prostě štiky nejsou moc vyškolené apod. Na druhou stranu záběr tam nebyl,takže si dokážu představit že ji vytáhl na něco jiného a pak ji pověsil na tu mrkev,takže to je taky dost pravděpodobné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *