skingbranding-banner

ŠTIKA ZAÚTOČILA NA MRKEV?! Tomuhle neuvěříte! Rybář chytil na mrkev trofejní štiku!


Nevíme, co k tomuhle napsat. Pořád totiž v redakci přemýšlíme nad tím, jestli tohle není jednoduše „fejk“! Proč? No, ono chytit štiku na kus mrkve je docela zvláštní. Nemyslíte? Tak jo, o co jde? Na rybářském internetu se objevio video, na kterém ruský rybář představuje svou novou nástrahu, jakéhosi „woblera“. Jasně, na tom by nebylo nic zvláštního. Jenže tělíčko tohohle woblera tvoří mrkev! A možná byste tomu nevěřili, ale ono to funguje!

Video vypadá jako klasická předváděčka nového modelu woblera na trhu. Rybář na něm jednoduše ukazuje svou nástrahu. Jenže! Tenhle wobler je tvořený mrkví! Člověk má skoro chuť říci: „Co tohle sakra je?“ Ovšem, tady u tohohle to nekončí. Rybář po sestrojení své nástrahy nahodí tohle udělátko do vody. A začne normálně s nástrahou pracovat. A teď to přijde! Na nástrahu dostane záběr! Jak tohle dopadne? Nakonec na kus vláčené mrkve vytáhne trofejní štiku!

Tip: Brutální výprodej! Získejte k navijáku ve slevě ještě naviják ZDARMA!

Tip: Brutální výprodej! Získejte k navijáku ve slevě ještě naviják ZDARMA!

Jak známo z internetových videí, tak Rusko je pro natáčení kuriózních videí rájem. Přesto v nás neustále hloubá ta otázka, jestli jednoduše nejde o „mírné zkreslení reality“. Je vůbec možné, aby na takovou nástrahu štika zaútočila? A navíc takováhle trofejní? Jsme na pochybách. Ano, ano, je pravdou, že na rozlehlém ruském území se nemusí štiky rybářským nástrahám tolik vyhýbat. Ale přesto – je to prostě zvláštní… Co si myslíte vy?

Redakce InRybar.cz

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

Zase pytláci! Na Kolínsku pytlačili Ukrajinci! Porybní jim sebrali vybavení a předali je policii

admin | přečteno: 331x | 25.04.2018 | Žádné komentáře

Porybní na Kolínsku mají pořádně práce. Není tomu tak dávno, …

Rybář na svazovce chytal na 3 pruty a měl nastraženou rybičku! Porybní mu sebrali povolenku

admin | přečteno: 1235x | 24.04.2018 | Žádné komentáře

Hodně velkou drzost měl jeden z rybářů, který lovil na Lipně. …

Rybář brutálně zabil krásného sumce! Rybu podřízl ve vodě a nechal ji vykrvácet! Rybáři žádají tvrdý trest!

admin | přečteno: 3482x | 24.04.2018 | Žádné komentáře

Na odporný čin včera upozornil jeden z rybářů na sociálních sítích. …

Komentáře

  • Možné to je,protože s tou mrkví vytváří celkem dobrou akci a barva vypadá celkem neokoukaně a agresivně. Já věřím tomu,že i kdyby dlouho hledali nějakou agresivní štiiku pro tenhle účel,tak je to možné,a je to určitě možné i normálně,protože štika je agresivní a i mě se často stalo že mi vyjela po jakékoliv zamotané obludnosti a normálně jsem ji vytáhl.Nicméně když je velká tak je už chytrá,tímpádem je ještě možná voda,kde prostě štiky nejsou moc vyškolené apod. Na druhou stranu záběr tam nebyl,takže si dokážu představit že ji vytáhl na něco jiného a pak ji pověsil na tu mrkev,takže to je taky dost pravděpodobné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *