skingbranding-banner

ZRUŠENO: Rybářská výstava v Brně letos nebude! Co se s legendární rybářskou výstavou stalo?


AKTUALIZOVÁNO: Redakce InRybar.cz se omlouvá za mylné uvedení termínu výstavy v Trenčíně. Tato výstava se koná v březnu, nikoliv v dubnu. Omlouváme se.

Tradiční rybářská výstava v Brně, která má v České republice dlouhou tradici, se v letošním roce nebude konat. Organizátoři oznámili, že výstava bude přesunuta až na březen 2019. Rybáři z Moravy tak budou muset letos do Prahy na For Fishing, anebo na rybářskou výstavu do Trenčína. Organizátoři brněnské výstavy rybáře ujišťují, že jde pouze o ojedinělý přesun výstavy na příští rok. Výstava Rybaření v Brně rozhodně nekončí!

„Chtěli bychom vám oznámit, že v letošním roce se Prodejní výstava rybářských potřeb Rybaření z organizačních důvodů v původně avizovaném termínu 16. až 18. března 2018 neuskuteční. Výstava Rybaření samozřejmě zůstává v portfoliu akcí společnosti Veletrhy Brno a již nyní pracujeme na tom, abychom pro vás na rok 2019 připravili kvalitní prodejní výstavu pro oblast rekreačního sportovního a částečně produkčního rybářství. Zároveň vás bude čekat atraktivní doprovodný program se zajímavými přednáškami i testováním nového vybavení,“ píše se na webu brněnské výstavy Rybaření.

Mnozí rybáři se lekli, že výstava v Brně nadobro skončila. Přeci jenom, konkurence na tuzemském trhu není malá. V Praze se každoročně koná obrovský veletrh For Fishing a v nedalekém Trenčíně se koná největší výstava na Slovensku. Proto si mnozí mysleli, že konkurenční boj negativně dopadl právě na výstavu Rybaření v Brně. Ale není tomu tak! Jak je napsáno výše, organizátoři jen přesunuli výstavu na březen příštího roku.

V letošním roce tak rybáři z Moravy mají dvě varianty na nejbližší rybářské výstavy. Už od 15. února se v Praze uskuteční další ročník obrovského rybářského veletrhu For Fishing. A k vidění toho bude opravdu hodně! Ti rybáři, kteří nechtějí jet až do Prahy, mohou pak na začátku dubna navštívit největší rybářskou výstavu na Slovensku – Fishing Show v Trenčíně. Tato akce se bude konat od 2. do 4. března 2018.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Zase pytláci! Na Kolínsku pytlačili Ukrajinci! Porybní jim sebrali vybavení a předali je policii

admin | přečteno: 22x | 25.04.2018 | Žádné komentáře

Porybní na Kolínsku mají pořádně práce. Není tomu tak dávno, …

Rybář na svazovce chytal na 3 pruty a měl nastraženou rybičku! Porybní mu sebrali povolenku

admin | přečteno: 1147x | 24.04.2018 | Žádné komentáře

Hodně velkou drzost měl jeden z rybářů, který lovil na Lipně. …

Rybář brutálně zabil krásného sumce! Rybu podřízl ve vodě a nechal ji vykrvácet! Rybáři žádají tvrdý trest!

admin | přečteno: 3225x | 24.04.2018 | Žádné komentáře

Na odporný čin včera upozornil jeden z rybářů na sociálních sítích. …

Komentáře

 • Trenčín není v dubnu, ale v březnu!!!

  • Dobrý den,

   děkujeme za upozornění. Omlouváme se, ruka byla rychlejší než myšlenka. Chybu jsme už opravili.

   Krásný den!

   Redakce InRybar.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *