skingbranding-banner

ZRUŠENO: Rybářská výstava v Brně letos nebude! Co se s legendární rybářskou výstavou stalo?


AKTUALIZOVÁNO: Redakce InRybar.cz se omlouvá za mylné uvedení termínu výstavy v Trenčíně. Tato výstava se koná v březnu, nikoliv v dubnu. Omlouváme se.

Tradiční rybářská výstava v Brně, která má v České republice dlouhou tradici, se v letošním roce nebude konat. Organizátoři oznámili, že výstava bude přesunuta až na březen 2019. Rybáři z Moravy tak budou muset letos do Prahy na For Fishing, anebo na rybářskou výstavu do Trenčína. Organizátoři brněnské výstavy rybáře ujišťují, že jde pouze o ojedinělý přesun výstavy na příští rok. Výstava Rybaření v Brně rozhodně nekončí!

„Chtěli bychom vám oznámit, že v letošním roce se Prodejní výstava rybářských potřeb Rybaření z organizačních důvodů v původně avizovaném termínu 16. až 18. března 2018 neuskuteční. Výstava Rybaření samozřejmě zůstává v portfoliu akcí společnosti Veletrhy Brno a již nyní pracujeme na tom, abychom pro vás na rok 2019 připravili kvalitní prodejní výstavu pro oblast rekreačního sportovního a částečně produkčního rybářství. Zároveň vás bude čekat atraktivní doprovodný program se zajímavými přednáškami i testováním nového vybavení,“ píše se na webu brněnské výstavy Rybaření.

Mnozí rybáři se lekli, že výstava v Brně nadobro skončila. Přeci jenom, konkurence na tuzemském trhu není malá. V Praze se každoročně koná obrovský veletrh For Fishing a v nedalekém Trenčíně se koná největší výstava na Slovensku. Proto si mnozí mysleli, že konkurenční boj negativně dopadl právě na výstavu Rybaření v Brně. Ale není tomu tak! Jak je napsáno výše, organizátoři jen přesunuli výstavu na březen příštího roku.

V letošním roce tak rybáři z Moravy mají dvě varianty na nejbližší rybářské výstavy. Už od 15. února se v Praze uskuteční další ročník obrovského rybářského veletrhu For Fishing. A k vidění toho bude opravdu hodně! Ti rybáři, kteří nechtějí jet až do Prahy, mohou pak na začátku dubna navštívit největší rybářskou výstavu na Slovensku – Fishing Show v Trenčíně. Tato akce se bude konat od 2. do 4. března 2018.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Nejvíce ryb zabijí důchodci. Každý rybář si průměrně odnese 31 kilo ryb ročně

admin | přečteno: 4592x | 23.02.2018 | 4 komentáře

Mendelova univerzita v Brně vypracovala socioekonomickou studii sportovního rybolovu, která má …

ČRS potvrzuje: Na Orlíku se uskuteční „milionové“ kaprařské závody! Zatím se neví, na jakém úseku

admin | přečteno: 3308x | 22.02.2018 | Žádné komentáře

Vedení Českého rybářského svazu v aktuální zprávě ze zasedání Rady potvrdilo, …

Konec plastových krmítek? Škodlivý materiál nahradí EKO krmítka z bioplastu

admin | přečteno: 530x | 21.02.2018 | 1 komentář

Vývoj jde nesmírným tempem kupředu. A to platí i o …

Komentáře

 • Trenčín není v dubnu, ale v březnu!!!

  • Dobrý den,

   děkujeme za upozornění. Omlouváme se, ruka byla rychlejší než myšlenka. Chybu jsme už opravili.

   Krásný den!

   Redakce InRybar.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *