skingbranding-banner

SEZNAM: Výlovy rybníků 2017. Kam se podívat na výlov?


Výlovy rybníků jsou tady! S přicházejícím podzimem se na našich rybnících budou čím dál častěji objevovat pánové v gumových pláštích. Na mnoha rybnících proběhnou tradiční rybářské výlovy. Výlovy rybníků patří k významným společenským událostem, a proto není divu, že je o ně z řad veřejnosti takový zájem. Přinášíme podrobný seznam výlovu rybníků v roce 2017.

Tento seznam pochopitelně ještě není kompletní, protože některé rybochovné podniky termíny výlovů rybníků nezveřejnily. Upozorňujeme čtenáře, že ne na všech zveřejněných výlovech bude možnost zakoupení vylovených ryb. Doporučujeme si dané termíny ještě ověřit na webových stránkách daných podniků, neboť termíny se mohou v závislosti na měnících se podmínkách (např. počasí) měnit.

Poděkování: Seznam výlovů rybníků 2017 byl přejat se souhlasem z webu nase-voda.cz.

 

Seznam výlovů rybníků 2017: 

Rybník

Rohlík

Termín

1.10.

Místo

Zdroj

Rybáři Aš

 

KVK

Černý 2.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Hánovec malý 2.10. Blatenská ryba JHC
Mačkovský malý 2.10. Mačkov Blatenská ryba JHC
Macháček 2.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Paštický 2.10. Drahenic. Málkov Blatenská ryba JHC
Řiťovíz zadní 3.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Skaličný 3.10. Skaličany Blatenská ryba JHC
Hoděmyšl malá 4.10. Blatenská ryba JHC
Pustý 4.10. Rybáři Strakonice JHC
Podhůrecký 5.10. Podruhlí Blatenská ryba JHC
Velkoholský 5.10. Strakonice,Sousedovice Blatenská ryba JHC
Zámecký 5.10. Blatenská ryba JHC
Holubovský 6.10. Počaply Blatenská ryba JHC
Pod Hlavkovo školou 6.10. Rybáři Aš KVK
Podolský 6.10. Podolí Blatenská ryba JHC
Blatský 7.10. Stará Valcha Rybáři Strakonice JHC
Chotkův 7.10. Podzámecká zahrada MRS Kroměříž ZLK
Kuchyňka 7.10. Rožmitál Rybáři Rožmitál STC
Míkovice 7.10. Míkovice MRS z.s., PS Kunovice ZLN
Nový Dvůr 7.10. Nový Dvůr Rybáři Rožmitál STC
Pňovice 7.10. Pňovice Rybáři Rožmitál STC
Vrzalák 7.10. Č. Rudolec, zám. park Rybníkářství Dačice JHC
Barborka 9.10. Únice Blatenská ryba JHC
Dětský 9.10. Pracejovice Blatenská ryba JHC
Jindra 9.10. Havlovice ČRS z.s. MO Havlovice KHK
Jitra Malá 9.10. Olešnice Lesy a rybníky ČB JHC
Pálenina hluboká 9.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Řiťovíz přední 9.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Škvorňovský 9.10. Pracejovice Blatenská ryba JHC
Velkorojický 10.-12.10. Rojice Blatenská ryba JHC
Haklovský Starý 11.10. Haklovy Dvory Lesy a rybníky ČB JHC
Lacinský 11.10. Laciná Blatenská ryba JHC
Poříčí 11.10. Rybáři Strakonice JHC
Počápelský 12.10. Počáply Blatenská ryba JHC
Kněžský 13.10. Leskovice Blatenská ryba JHC
Luh 13.10. Újezd u Bělčic Blatenská ryba JHC
Malorojický 13.10. Blatenská ryba JHC
Rožmberk 13.-15.10. Třeboň Rybářství Třeboň JHC
Kasárna 14.10. Rybáři Rožmitál STC
Křemačovský 14.10. Mohelnice ČRS Mohelnice OLK
Olše 14.10. Rybáři Aš KVK
ONV III + ONV IV 14.10. Ostrožská Nová Ves MRS z.s., PS Kunovice ZLN
Podkostelní 14.10. Putim Blatenská ryba JHC
Práchovna 14.10. Morašice – Lány MO ČRS Chrudim 2 PAK
Přehrada Malé Sedlo 14.10. Petřvald Obec Petřvald MSK
Radkovický 14.10. Radkovice Rybáři Strakonice JHC
Řisutský 14.10. Řisuty Rybáři Slaný STC
Strýčkovy Nadveský 14.10. Strýčkovy Rybáři Rožmitál STC
Strýčkovy Veský 14.10. Strýčkovy Rybáři Rožmitál STC
Světelák 14.10. Světlá n.S. ČRS z.s. Světlá nad Sázavou VYS
Sytno 14.10. Sytno Rybáři Stříbro PLK
Třebský 14.10. Třebsko Rybáři Rožmitál STC
Velký rybník 14.10. Černá Voda Lesy ČR JHC
Zborovský 14.10. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Vavřinecký (ověřit) 14.-15.10. Vavřinec Rybářství Chlumec n. Cidlinou STC
Pramenný 15.10. Rybáři Aš KVK
Horčápský 16.10. Horčápsko Blatenská ryba JHC
Nahošín 16.10. Doubravice Blatenská ryba JHC
Chřesťovický velký 17.10. Chřesťovice Blatenská ryba JHC
Kačírek 17.10. Svinětice MH Vodňany JHC
Topič zadní 18.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Křemelný 18.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Pálenina mělká 18.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Příbramovský 18.10. Krašlovice MH Vodňany JHC
Střela I + II 18.10. Střela Rybáři Strakonice JHC
Albrechtický 19.10. Údraž Blatenská ryba JHC
Borek 19.10. Lhotka Lesy a rybníky ČB JHC
Hanzlíček 19.10. Putim Blatenská ryba JHC
Krejčí 19.10. Buzice Blatenská ryba JHC
Spurný 19.10. Blatenská ryba JHC
Regent 19.-20.10. Chodová Planá Rybářství Mariánské lázně PLK
Hliněný 20.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Jevanský (ověřit) 20.10. Jevany ŠLP v Kostelci n. Černými lesy STC
Jezera malá 20.10. Klínovice Blatenská ryba JHC
Podleský 20.10. Drahenice Blatenská ryba JHC
Řežabina 20.10. Bratronice Blatenská ryba JHC
Semovický 20.-21.10. Semovice Rybáři Líšno STC
Bílý Kůň 21.10. Rybáři Luže PAK
Dlouhý 21.10. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Dolní Hradský 21.10. ČRS MO Ledenice JHC
Horní Hradský 21.10. ČRS MO Ledenice JHC
Jejkal (ověřit) 21.10. Podmyče NP Podyjí, Rybníky u Jejkala JHM
Jetišov 21.10. Jetišov Rybáři Strakonice JHC
Lančus H, D 21.10. Hranice Rybáři Aš KVK
Láz 21.10. Láz Rybáři Rožmitál STC
Martínkův Horní 21.10. Hříběcí Rybářství Martínkův mlýn VYS
Narysov 21.10. Narysov Rybáři Rožmitál STC
ONV I 21.10. MRS z.s., PS Kunovice ZLN
Slavíček 21.10. Ledenice ČRS MO Ledenice JHC
Vrbí 21.10. Světlá n.S. ČRS z.s. Světlá nad Sázavou VYS
Hradecký 21.-22.10. Tovačov Rybářství Tovačov OLK
Březský mlýnský 23.10. Blatenská ryba JHC
Haklovský Nový 23.10. Haklovy Dvory Lesy a rybníky ČB JHC
Pikart velký 23.10. Údraž Blatenská ryba JHC
Podtochovický 23.10. Tochovice Blatenská ryba JHC
Starý Chřesťovice 23.10. Chřesťovice Blatenská ryba JHC
Struhovský 23.10. Blatenská ryba JHC
Bělčický Velký 24.10. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Haltýř 24.10. Sousedovice Blatenská ryba JHC
Hrejkovický 24.10. Hrejkovice Orlík nad Vltavou JHC
V. Outrata 24.10. MH Vodňany JHC
Zlý 24.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Kačležský 24.-25.10. Kačlehy Rybářství Kardašova Řečice JHC
Horusický 24.-27.10. Horusice Rybářství Třeboň JHC
Čekal 25.10. Zlivice Blatenská ryba JHC
Makov 25.10. Čížová Blatenská ryba JHC
Společnice 25.10. Vráž u Písku Blatenská ryba JHC
Zahajský Velký 25.10. Těchařovice Blatenská ryba JHC
Betlém 26.10. Teplá Rybářství Mariánské lázně KVK
Hadlíř 26.10. Lesy a rybníky ČB JHC
Honzíkovský 26.10.  Chelčice MH Vodňany JHC
Metelský 26.10. Metly Rybářství Lnáře JHC
V. Rýdlovka 26.10.   Chelčice MH Vodňany JHC
Zátavský 26.10. Zátaví Blatenská ryba JHC
Sokolov prostřední 27.10. Křešice Blatenská ryba JHC
Amerika 27.-28.10. Františkovy lázně Rybářství Mariánské lázně KVK
Buzický 27.-28.10. Buzice Blatenská ryba JHC
Vrkoč 27.-29.10. Ivaň Rybnikářství Pohořelice JHC
Holná 27.-30.10. Hatín Rybářství Kardašova Řečice JHC
Bezdrev 27.-31.10. Zliv Rybářství Hluboká JHC
Bohdanečský rybník 28.10. Lázně Bohdaneč Rybniční hospodářství PAK
Březovka 28.10. Rybáři Aš KVK
Dolanský 28.10. Boletice, Horní Planá Vojenské lesy a statky ČR JHC
Horní a Dolní Morávka 28.10. Kroměříž MRS Kroměříž ZLK
Mokřický (Kult. dům) 28.10. Mokřice Město Krásná Hora n. Vltavou STC
Parčáček 28.10. ČRS MO Ledenice JHC
Parčák 28.10. ČRS MO Ledenice JHC
Pastvisko 28.10. Rybáři Luže PAK
Sedlo 28.10. Sedlo Rybáři Strakonice JHC
Staroměstský 28.10. Telč Rybářství Nechvátal VYS
Švánů 28.10. ČRS MO Ledenice JHC
Choryně velká 28.-29.10. Hustopeče nad Bečvou Rybářství Haška OLK
Musík 28.-29.10. Dublovice (bude potvrz.) Štičí líheň STC
Olšovec 28.-29.10. Jedovnice ATC Olšovec Jedovnice JHM
Jenínský rybník 29.10. Jenín Chalupa Jenín JHC
Vrkoč 28.-30.10. Pohořelice Rybníkářství Pohořelice JHM
Betlém 29.10. Teplá Rybářství Mariánské lázně KVK
Jenínský rybník 29.10. Jenín Chalupa Jenín JHC
Prostřední Putim 30.10. Putim Blatenská ryba JHC
Dolní rybník 30.10.-3.11. Jaroslavice Rybníkářství Pohořelice JHM
Dvořiště 30.10.-3.11. Dolní Slověnice Rybářství Třeboň JHC
M. Podvinice 31.10.  Vodňany MH Vodňany JHC
Novokrtský 31.10. Blatenská ryba JHC
Cunát 1.11. Chraštice Blatenská ryba JHC
Březský velký 1.11. Blatenská ryba JHC
Dlouhý 1.11. Nové Dvory Blatenská ryba JHC
Maršovec 1.11. Blatenská ryba JHC
Nadvesní Údraž 1.11. Údraž Blatenská ryba JHC
Pančál 2.11. Radobytce Blatenská ryba JHC
Podveský 2.11. MH Vodňany JHC
Sobík 2.-3.11. Zahrádka Orlík nad Vltavou JHC
Jehnědský 3.11. Jehnědsko Blatenská ryba JHC
Mlýnský Hostišovice 3.11. Hostišovice Blatenská ryba JHC
Nový Chřešťovice 3.11. Chřesťovice Blatenská ryba JHC
Bídník 4.11. Blatenka Blatenská ryba JHC
Brdo 4.11. Rybáři Luže PAK
Habartov 4.11. Markovice MO ČRS Chrudim 2 PAK
Zlatokopy 4.11. Světlá nad Sázavou ČRS z.s. Světlá nad Sázavou VYS
Dražský Pacelice 6.11. Pacelice Blatenská ryba JHC
Dubenský 6.11. Dubné Lesy a rybníky ČB JHC
Malduchy 6.11. Leskovice Blatenská ryba JHC
Bubovický 7.11. Bubovice u Březnice Blatenská ryba JHC
Malívský 7.11. Bořice Blatenská ryba JHC
Podsilniční 7.11. Šamonice Blatenská ryba JHC
Společný 7.11. Předotice Blatenská ryba JHC
Dřemliny 7.-8.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Nerestecký 7.-8.11. Čimelice Orlík nad Vltavou JHC
Chválovec 8.11. Chrašťovice Blatenská ryba JHC
Malduchy (druhá strana) 8.11. Leskovice Blatenská ryba JHC
Vilímec 8.11. Blatenská ryba JHC
Dražský 9.11. Skaličany Blatenská ryba JHC
Pazderna 9.11. Dobev Blatenská ryba JHC
Tomašovský 9.11. Blatenská ryba JHC
Blatec 9.-10.11. Dívčice Rybářství Hluboká JHC
Brloh 10.11. Chobot Blatenská ryba JHC
Topělecký 10.11. Topělec Blatenská ryba JHC
Šamonický horní 10.11. Šamonice Blatenská ryba JHC
Bezruč 10.-12.11. Jistebník Chov ryb Jistebník MSK
Dražský Koupě 13.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Můstek 13.11. Blatenská ryba JHC
Pláňava 13.11. Rojice Blatenská ryba JHC
Vlhavský 13.-14.11. Vlhavy Rybářství Hluboká JHC
Bošilecký 13.-16.11. Bošilec Rybářství Třeboň JHC
Jezero Kožlí 14.11. Kožlí u Čížové Blatenská ryba JHC
Kocanda 14.11. Horčápsko Blatenská ryba JHC
Novokoželský 14.11. Kožlí u Čížové Blatenská ryba JHC
Vlkovický 14.-16.11. Vlkovice Rybářství Třeboň JHC
Oblož 15.11. Leskovice Blatenská ryba JHC
Slatina Chřešťovice 15.11. Chrešťovice Blatenská ryba JHC
Závist 15.11. Skaličany Blatenská ryba JHC
Hejný 16.11. Šerkov Orlík nad Vltavou JHC
Hlybeňský 16.11. Uzeničky Blatenská ryba JHC
Velkoláz 16.11. Blatenská ryba JHC
Žár 16.-18.11. Žár Rybářství Nové Hrady JHC
Velký rybník 17.11. Kružberk Davidův mlýn MSK
Málkovský Velký 20.11. Drahenický Málkov Blatenská ryba JHC
Mokrý 20.11. Sedlice Blatenská ryba JHC
Podskalský 21.11. Blatenská ryba JHC
Ražický 21.11. Ražice Blatenská ryba JHC
Novovrážský 22.11. Nová Vráž Blatenská ryba JHC
Telčovský 22.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Raputovský 23.11. Hvožďana Blatenská ryba JHC
Hoskovský Velký 24.11. Koupě Blatenská ryba JHC
U Šišků 25.11. Dožice Mladý Smolivec PLK
 Drahotín – Plzeň  25.11. Blatenská ryba JHC

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

SEZNAM: Výlovy rybníků 2017. Kam se podívat na výlov?

admin | přečteno: 6041x | 27.09.2017 | Žádné komentáře

Výlovy rybníků jsou tady! S přicházejícím podzimem se na našich rybnících …

NEJVĚTŠÍ ŠTIKY SVĚTA: Giganti, ze kterých se tají dech!

admin | přečteno: 12355x | 6.06.2017 | Žádné komentáře

Štika patří k nejvyhledávanějším rybím predátorům ve sladkých vodách. A není …

Rybářská výstava FOR FISHING 2017: Kompletní přehled toho, co vás letos čeká

admin | přečteno: 7607x | 24.01.2017 | Žádné komentáře

Rybářská výstava FOR FISHING v Praze je za dveřmi. A i …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *