skingbranding-banner

Letinský rybník


Soukromý revír Letinský rybník leží v Plzeňském kraji, nedaleko obce Letiny a jen pár desítek kilometrů od Plzně. Soukromý revír Letinský je malebný rybník, na kterém naleznete klid a pohodu. Letinský rybník je perfektně zarybněný jak kaprovitými rybami, tak dravými rybami. Letinský rybník tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.  

Prostředí okolo Letinského rybníku nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo Letinského rybníku rostou vysoké stromy, které rybářům poskytují blahodárný stín i v těch největších parnech. Navíc břehy okolo Letinského rybníku jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru Letinský rybník si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na Letinském rybníku mohou rybáři lovit v určenou dobu. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Letinský rybník je velice dobře zarybněný. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry. Ale také nádherné dravce! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Rozloha: 7 ha

Kraj: Plzeňský

 

Pravidla lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

2 pruty 3 pruty
12 hod. 300 Kč 400 Kč
1 denní / 24 hod. 500 Kč 700 Kč
2 denní / 48 hod. 1000 Kč 1400 Kč
3 denní / 72 hod. 1500 Kč 2100 Kč
4 denní 2000 Kč 2800 Kč
5 denní 2500 Kč 3500 Kč
6 denní 2500 Kč 3500 Kč
7 denní 2500 Kč 3500 Kč

 

Pravidla lovu:

Lov probíhá nonstop. Při lovu musí být rybář přítomen u prutů. Každý rybář je povinen udržovat u rybníka pořádek, veškeré odpadky musí po skončení rybolovu odnést či uložit na místo k tomu určené.

Rybář je povinen mít u sebe desinfekci pro ryby. Lze si ji za poplatek (asi 100 Kč) zakoupit u rybníka. Lovit lze pouze na háčky bez protihrotu. Zákaz lovu na srkačky. Zakrmování je povoleno pouze ze břehu, nikoliv z lodičky, aby nedocházelo k překrmování ryb a zvýšila se tak aktivita ryb v rybníce.

Nové

  • Je zakázáno používat sak na ryby a háček s protihrotem.
  • Lov na dravce je již zahájen (je povoleno v tomto případě vláčení a jednoháček s protihrotem).
  • Je povolena originální zavážecí lodička k tomuto účelu vyráběná (zakrmování je možné pouze standardními způsoby ze břehu)

Rybáři s platnou povolenkou jsou povinni kontrolním orgánům (správce rybníka a osoby ze seznamu vyvěšeného na cedulkách podle rybníka) na vyzvání předložit platnou povolenku, prokázat dodržovánírybníkářského řádu, umožnit nahlédnutí do osobního či dodávkového automobilu, batohu či vezírku ve vodě, v případě potřeby poskytnout podporu a pomoc.

Dodržování uvedených pravidel a rybářského řádu je nutné pro udržování pořádku a klidu a pohody všech rybářů u vody. Jejich nedodržování může mít za následek odebrání povolenky bez náhrady a vykázání od vody.

Na ukázněné a pořádkumilovné rybáře se upřímně těšíme a věříme, že odjedete z našeho revíru domů spokojeni a rádi se k nám znovu vypravíte zabojovat si s kapitálními kousky. Také věříme, že chápete úpravu pravidel lovu, která odpovídá obvyklým zvyklostem na ostatních sportovních rybnících a přispěje k dokonalejším zážitkům z lovu.

 

Kontaktní údaje:

Web: www.letinskyrybnik.cz

Telefon: +420 608 707 161 (správce rybníka)

Nové články v rubrice

Lom Radnice

admin | přečteno: 8889x | 28.03.2019 | Žádné komentáře

Lom Radnice se nachází v Západních Čechách mezi městem Radnice …

Rybaření Farma Janko

admin | přečteno: 12009x | 6.09.2016 | Žádné komentáře

Soukromý revír Farma Janko leží v Plzeňském kraji, nedaleko obce Vysoká …

Rybník Rampichov

admin | přečteno: 8705x | 6.09.2016 | Žádné komentáře

Soukromý revír Rampichov leží v Plzeňském kraji, nedaleko obce Letkov a …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.