skingbranding-banner

Rybník Popůvky


Soukromý revír rybník Popůvky leží v Jihomoravském kraji nedaleko obce Popůvky a jen pár kilometrů od Brna. Soukromý revír rybník Popůvky je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Popůvky je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Popůvky tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Popůvky nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo nádrže roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Popůvky jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Popůvky si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Popůvky je velice dobře zarybněný. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit například nádherné kapry. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Kraj: Jihomoravský

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek

  • Cena denní povolenky: 200 korun (2 pruty)
  • Cena denní povolenky pro dítě do 12 let: 100 korun (1 prut)

 

Pravidla lovu: 

1) Doba setrvání na lovném místě je max. 15 minut před a 15 minut po uplynutí stanovené doby lovu.

2) Stanování a bivakování je dovoleno pouze na vyhrazeném místě se souhlasem provozovatele.

3) Každý lovec včetně jeho doprovodu je povinen udržovat pořádek, neodhazovat odpadky do vody nebo na břeh. Pokud zjistí při příchodu na místo lovu, že místo je znečištěno, ohlásí tuto skutečnost provozovateli, který zajistí jeho úklid.

4) Je zakázáno poškozování vodních staveb, břehů rybníka a rozdělávání ohně.

5) Při lovu udicí musí být lovec v takové vzdálenosti od udice, aby s ní v případě záběru mohl manipulovat.

6) Při lovu na položenou udržují lovci mezi sebou vzdálenost minimálně 3 metry, pokud se nedohodnou jinak.

7) Celoročně hájené ryby jsou : Jeseteři, barevný Koi-kapr, okounek pstruhový, kapr nad 55 cm, pstruh, Štika obecná, Candát

8) Lovec s platnou povolenkou si může zakoupit pouze ryby dosahující povolené délky stanovené níže :

Kapr obecný 45-55 cm

Poznámka: Možnost koupení kapra od 45 do 55 cm    70,-/kg

9) Je dovoleno chytat pouze na dvě udice s jedním návazcem.Používat háčky bez protihrotu nebo protihrot zamáčknout klešťemi.

10) Na stanovišti je rybář povinen mít u sebe vyprošťovač háčků nebo klíšťky,plněnou podložku(možnost zapůjčení 50,-kč na den a záloha 300,-kč), míru na změření úlovku, podběrák, vlastní vezírek. Chycená ryba, kterou si lovec nechce ponechat, musí být šetrně vypnuta z háčku ve vodě bez zbytečného pokládání na břeh a nesmí být jinak poškozována. Při lovu „chyť a pusť“ se musí používat podložky.

11) PŘÍSNÝ ZÁKAZ SAKOVÁNÍ RYB Z DŮVODU FOTOGRAFOVÁNÍ!!!!

12) Na zakoupenou povolenku „chyť a pusť” se lovící řídí rybářským řádem. Všechny ulovené ryby již ve vodě uvolní. Vězí-li háček hluboko v jícnu ryby je povinen háček odstřihnout.

13) Rybu, která byla vytažena, podebrána, poškozena hlubokým zaseknutím nástrahy, stiskem nebo jinak, nesmí být puštěna do vody. Lovec ji musí odevzdat majiteli rybnika

14) Při zakoupení povolenky nutné se prokázazat průkazem totožnosti.

15) Je zakázáno zasakované ryby měnit za nově ulovené nebo používání společných saků a vezírků. Rovněž je zakázáno i přechovávání ryb jiného rybáře nebo z jiného revíru.

16) Není dovoleno darovat rybu přímo u vody.

17) Obsluhovat pruty může pouze platící rybář, jinak možnost odebrání povolenky bez náhrady.

18) Parkování aut pouze na vyhrazeném parkovišti!!!!

 

Sankce za porušení tohoto řádu

  • Lov ryb na základě této povolenky je provozován na vlastní nebezpečí. Lovec je povinen dbát na to, aby nedošlo ke zranění jiných rybářů nebo přihlížejících. Motorová vozidla nesmí vjíždět ani parkovat mimo komunikace a vyhrazená místa, mimo cesty nebo u vody.
  • Při vjezdu motorovým vozidlem do míst, kde je to zakázáno, nebo lovu bez provedení zápisu do záznamu o úlovcích (datum a počet ulovených ryb) bude rybáři odebrána povolenka a v běžném roce nebude již tomuto rybáři vydána. Lovící je povinen se podrobit kontrole včetně vozidla a zavazadel od pracovníků, které zmocnil provozovatel.

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov rybník Popůvky

Web: popuvky-rybolov.webnode.cz

Facebook: facebook.com/popuvskyrybnik

Telefon: 721 799 994

Nové články v rubrice

Věstonická nádrž (Dyje 6)

admin | přečteno: 36672x | 20.12.2016 | 1 komentář

Soukromý revír Věstonická nádrž leží v Jihomoravském kraji nedaleko obcí …

Rybník Grunty

admin | přečteno: 22144x | 19.12.2016 | Žádné komentáře

Soukromý revír rybník Grunty leží v Jihomoravském kraji nedaleko Brna. Soukromý …

Rybník Rohatec

admin | přečteno: 11431x | 19.12.2016 | Žádné komentáře

Soukromý revír rybník Rohatec leží v Jihomoravském kraji u obce Soboňky …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.