skingbranding-banner

Rybník Vlkoš


Soukromý revír rybník Vlkoš leží v Olomouckém kraji u obce Vlkoš a jen pár kilometrů od Přerova nebo Kroměříže. Soukromý revír rybník Vlkoš je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Vlkoš je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Vlkoš tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Vlkoš nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Vlkoš jsou příjemně kamenité a travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Vlkoš si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru rybník Vlkoš mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Vlkoš je velice dobře zarybněn. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry nebo amury. Nechybí ale ani dravé ryby – především pstruzi! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Rozloha: 2 ha

Kraj: Olomoucký

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

 • Denní (mimopstruhová/12 hodin): Cena: 350,- Kč
 • Denní povolenka (pstruhová/12 hodin): Cena: 350,- Kč
 • Chyť a pusť (12 hodin): 200,- Kč
 • Chyť a pusť (noční – max. 10 hodin): 350,- Kč
 • Chyť a pusť (24 hodin): 450,- Kč
 • Chyť a pusť (dvoudenní): 800,- Kč
 • Chyť a pusť (třídenní): 1200,- Kč
 • Chyť a pusť (týdenní): 2200,- Kč

 

Pravidla lovu:

Rybolov je povolen po zakoupení povolenky u správce rybníka. Prodej povolenek je na místě. Před odchodem na své lovné místo uhradíte pověřené osobě poplatek za rybolov a služby, nahlásíte své jméno a bydliště pověřené osobě pro identifikaci a vnitřní potřebu (evidence), dbáte zásad kultury lovu a hygieny v průběhu celé doby sportovního rybolovu a zejména pak při odchodu z lovného místa. Při příchodu a odchodu ze stanoviště je rybář povinen zanechat pořádek – veškeré odpadky umístit do připravených odpadkových nádob. Při lovu ryb přívlačí nebo muškařením (s jedním návazcem opatřeným jedním jednoháčkem) je povolen pouze 1 prut, přičemž nesmějí být další pruty nastraženy; veškeré háčky musejí být bez protihrotu.

Povolenými způsoby lovu jsou položená a plavaná.

Povoleny jsou nástrahy i návnady rostlinného původu, dále pelety, boilies a krmítkové směsi. Lov na nástrahy živočišného původu (žížaly, červi, nástražní rybky nebo jejich části), zakrmovat hrachem, nevařenou kukuřicí, vnadící krví a lov do čeřínku je přísně zakázán!!!

Povolenka v ceně 350Kč opravňuje lovícího ponechat si úlovek těchto druhů, velikostí a počtu ryb:

 • 1ks Kapr 40 až 60 cm
 • 1ks Amur 50 až 65 cm
 • 3ks Pstruh 25 až 40cm

Ostatní druhy ryb včetně kaprů a amurů jiných než výše uvedených velikostí musí být šetrně puštěny zpět do vody. Pokud rybář rybu nechytne, nemůže se domáhat vrácení poplatku za povolenku!!!

Štika, candát, pstruh, mník jednovousý, lín, tolstolobik, které budou rybářem chyceny a bude si je chtít ponechat (pokud to nebude ryba trofejní, vždy dle povoleného rozměru), může je odkoupit dle daného ceníku na váhu. Jeseter, koi kapr a trofejní ryby jsou celoročně chráněny, při chycení musí být maximalně šetrným a rychlým způsobem vráceny zpět do vody!!!

Ponecháním si úlovku (viz výše, bod 5.) rybolov končí. V průběhu lovu nesmí lovící ryby zaměňovat.

Pokud lovící hodlá v rybolovu pokračovat, je povinen si před jeho zahájením zakoupit novou povolenku!

Každý lovící je povinen ulovené ryby, které si ponechá, ihned zapsat do povolenky a na požádání si ponechané ryby nechat přeměřit správcem rybníka nebo oprávněnou osobou určenou správcem. Lovící je také povinen na požádání správce ukázat vezírek, tašku, batoh apod.

Povolenku musí lovící po skončení lovu ihned vrátit na určené místo, a to i v případě, že si neponechal žádný úlovek.

ZÁKAZY: Platí přísný zákaz jakéhokoli ničení vegetace (řezání orobince, ořezávání keřů, stromů apod.). Je nutné zásadně používat toalety. V areálu je přísně zakázáno rozdělávat ohně mimo místa k tomu určeného. Zákaz kuchání ryb v celém areálu rybníka. Zavážení nástrah, chytání ryb z loděk a chytání na bójku je zakázáno!!! Uchovávat ulovenou rybu ve vezírcích, vacích, sacích, na podkladních-vypínacích podložkách pro pozdější fotografie úlovků je taktéž zakázáno!!! Koupat se, porušovat shora závazná ustanovení pro sportovní lov ryb na lovné ploše – po prvotním upomenutí a opakovaných nedostatcích bude rybolov takového rybáře bez náhrad a okolků ukončen s okamžitým odchodem mimo areál rybníka.

Mládež do 15 let loví za stejných podmínek jako dospělí.

Zájemci mají možnost zapůjčení prutu, podběráku, podložky a peánu za poplatek, v prodeji jsou běžné nástrahy. V případě ztráty nebo odcizení zapůjčené výbavy, je povinen ji uhradit v plné výši!!!

Lov ryb je povolen na dva pruty s průběžnou montáží s jedním návazcem. Povolenka je nepřenosná; oprávněný k lovu nesmí půjčovat prut druhé osobě. Povoleny jsou háčky bez protihrotu, nebo se zamáčknutým protihrotem. Vzhledem k velikosti ryb je při lovu (kromě metody Feeder), povinná síla vlasce minimálně 0,25mm.

Při lovu a následné manipulací s rybou musí být použit podběrák, podložka a peán.

Lovná plocha na rybníku Polňáku je vytyčena. Na rybníku se nachází prostory kde se nesmí chytat a rybáři toto musí respektovat!!! viz foto rybníka. Z hráze je pouze povolen lov muškařením a přívlačí!!!

 

Důležité informace

Návštěvník, doprovod, rybář v plném rozsahu odpovídá za své vlastní rybářské nářadí, osobní věci, motorová a jiná vozidla a za své konání v celém areálu sportovního rybníka ve Vlkoši U Přerova. Případné zcizení předmětů osobního vlastnictví rybáře a osob jeho doprovodu nepadá na vrub pověřené osoby, provozovatele ani majitele rybníka!!!!

Pověřenou osobu určuje a písemně ustanovuje jen provozovatel. S případnou nesrovnalostí v podmínkách sportovního rybolovu se obrátí návštěvník na pověřenou osobu. Změny v podmínkách sportovního rybolovu a pohybu osob v celém areálu si vyhrazuje jen provozovatel.

Rybolov v jiném čase, než je uveden níže je možno povolit jen ze souhlasem provozovatele, popřípadě v dohodě s pověřenou osobou s vědomím provozovatele.

Rybář bere na vědomí, že pokud svou neopatrností a manipulací poškodí rybu bude mu dána k úhradě!!! Vstup do areálu rybníka na vlastní nebezpečí!!!

Denní doby lovu:
květen, červen, červenec, srpen
Po – Ne: 6 – 20 hodin

březen, listopad
Po – Ne: 8 – 17 hodin

duben, září, říjen
Po – Ne: 7 – 18 hodin

Noční doba lovu:
Rybolov mimo stanovenou denní dobu lovu je možný po dohodě se správcem rybníka!

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov rybník Vlkoš

Web: sportovnirybolovvlkos.cz

Telefon: 773 924 827

Nové články v rubrice

Sobáčovský rybník

admin | přečteno: 16069x | 1.01.2017 | 2 komentářů

Soukromý revír Sobáčovský rybník leží v Olomouckém kraji v obci Sobáčov …

Šinclák

admin | přečteno: 14536x | 23.12.2016 | Žádné komentáře

Soukromý revír štěrkovna Šinclák leží v Olomouckém kraji u obce …

Rybník Vlkoš

admin | přečteno: 16506x | 22.12.2016 | Žádné komentáře

Soukromý revír rybník Vlkoš leží v Olomouckém kraji u obce …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.