O nás

Rybářský web InRybar.cz působí na tuzemském internetu od února roku 2013. InRybar.cz tak patří k nejmladším rybářským médiím na trhu. I přesto si náš internetový magazín získal velkou popularitu a měsíc od měsíce jeho návštěvnost roste. V současnosti tak má rybářský magazín InRybar.cz početnou a věrnou čtenářskou základnu.

InRybar.cz je místo plné zajímavých rybářských článků. Čtenáři si zde mohou vybírat mezi stohy textů, které se zabývají nejrůznějšími rybářskými tématy. K těm nejoblíbenějším textům z naší produkce patří instruktážní články, ale také publicistické texty, které se zabývají aktuálními rybářskými tématy.

InRybar.cz má i obsáhlé a velice čtené rybářské zpravodajství. Za poměrně krátkou dobu dokázal magazín InRybar.cz vytvořit navštěvovanou rubriku, ve které rybáři naleznou aktuální informace ze světa rybařiny. Naše rybářské zpravodajství tak patří k těm nejčtenějším na českém a slovenském internetu.

Magazín InRybar.cz pro své čtenáře přináší i recenze, katalogy a atlasy, ve kterých naleznou nejrůznější informace o soukromých revírech, rybářských uzlech, montážích a dalších nejrůznějších věcech. InRybar.cz je pohodové místo, na kterém si mohou rybáři odpočinout, a kde naleznou celou řadu těch nejzajímavějších informací.

InRybar.cz má i vlastní YouTube kanál a vlastní stránky na Facebooku. Zde naši čtenáři mohou naleznout ty nejaktuálnější informace o našem webu. 

Našim čtenářům přejeme příjemné čtení…

Váš rybářský magazín InRybar.cz