Domů Tagy Ryby

Tag: ryby

- Reklama -

Šílenec s naftou! Neznámý pachatel nalil toxickou látku do jezera s rybami

Absolutně nepochopitelný čin se odehrál v areálu Živá voda v Modré na Uherskohradišťsku. Do jezera s živými rybami neznámý pachatel nalil naftu.

Rybáři budou bez oblíbeného revíru! Proč se bude nádrž na severu Čech vypouštět?

Severočeský územní svaz informoval o tom, že v druhé půlce října začne platit zákaz rybolovu na oblíbené nádrži Očihovská.

Neskutečných 27 kaprů přes 20 kilo na Stairs2Hell! Proč si tyhle ryby nechráníme?

O víkendu skončil na Nových Mlýnech pátý ročník největšího rybářského závodu v České republice Stairs2Hell. Toto rybářské klání nabídlo neskutečnou podívanou.

Ryby pomáhají proti covid-19! Čeští vědci přišli se zajímavou studií

SZÚ informoval o studii českých odborníků, kteří přišli na to, že dostatečný příjem omega-3 mastných kyselin napomáhá k odolnosti proti „novému koronaviru“.

Přes 235 000 jeseterů! Do Moravy a Dunaje se pravidelně vypouští jeseteři už 5 let

Projekt LIFE Sterlet, který chce posílit populaci jeseterů malých ve vodách řek Moravy a Dunaje, slaví 5 let. Za tu dobu se vysadilo více jak 235 000 jeseterů.

Bohumil Kuna dělá za 4800 korun průvodce na Labi: „Letos jsem byl beznadějně vyprodaný!“

Rybář Bohumil Kuna natáčení rybářských videí spojil s dalšími aktivitami. Kromě toho, že prodává vlastní boilies, tak také dělá rybářského průvodce na Labi.

Jsou rotační třpytky mrtvé nástrahy? 3 faktory, které dělají z rotaček TOP nástrahy na přívlač

Rotační třpytky na přívlač jsou legendárními nástrahami ve světě rybaření! Tato nástraha na přívlač má zcela unikátní konstrukci.

Tuny nových kaprů ve svazových vodách! Nasazovali se ale i sumci

Pořádné bohaté rybí násady si i v srpnu připravily jednotlivé územní svazy. Například Středočeský územní svaz nasazoval nové kapry po tunách.

VIDEO: Metrová štika zaútočila na candáta! Viděli jste tohle někdy?

Hodně zajímavé video se objevilo na rybářském internetu! Co je na něm k vidění? Jde o to, že jeden rybář natočil to, jak velká štika zaútočila na candáta.

Skvělá práce rybářů! Zachránili vzácné ryby před stavebními dělníky! Kde je vylovili?

Vynikající práci odvedli rybáři z rožnovské organizace! Právě ti totiž dokázali zachránit celou řadu rybích druhů. O co šlo?

VIDEO: Obrovské hejno sumců! Nádherný rybí „tanec“, který jste ještě neviděli

Sumci jsou fascinující ryby! Každý pohled do jejich světa je úžasným zážitkem. Tak jako ve francouzské řece Rhoně, ve které sumci hromadně „tančili“.

Přísnější pravidla jsou tady! Rybáři na populární přehradě nesmí chytat na malé rybičky

Severočeský ÚS vydal informaci o výrazné úpravě rybářských pravidel na přehradě Nechranice. Severočeští rybáři chtějí dravce v přehradě lépe chránit…

Pytlák řádí na oblíbené vodě! Rybáři našli nastraženou pytlačku

Rybáři ze Středočeského ÚS prováděli vodní ploše Stržený úpravy, kdy sekali rostliny nebo upravovali plochy. A právě při práci našli nastraženou pytlačku.

NASAZOVÁNÍ RYB: Rybáři do svazovek rozvezli tuny kaprů! Kde se nejvíce nasazovalo?

Letní sezóna je na vrcholu, což není úplně nejtradičnější období pro nasazování ryb. Ale i přesto někteří rybáři hlásí nové „přírůstky“ ve svazových revírech.

Rybářská stráž chytla 5 pytláků! Porybní jim zadrželi rybářské vybavení

Pořádně napilno měla rybářská stráž na Moravě. Právě Moravskoslezský územní svaz informoval o tom, že tamní rybářská stráž zadržela hned několik pytláků.
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -