Domů Tagy Kaprařina

Tag: Kaprařina

- Reklama -

Cenový masakr: Boilies za 39 korun/kilo! Český výrobce likviduje zásoby boilies

Český výrobce rybářských nástrah KAPRPRO si pro rybáře připravil podzimní akci! Právě nyní si rybáři mohou obstarat kuličky na kapry jen za 39 korun za kilo!

Trumf kapraře Michala Kučery: Výrazně žluté „pampeliškové“ kuličky na podzimní kapry!

Co vyzkoušet takovou kuličku, kterou kapři uvidí „vždycky“? Ano! Mluvíme o „pampeliškovém boilies“ od Michala Kučery, které je ideální do studené vody.

VÝPRODEJ: Kaprové navijáky s volnoběžnou brzdou za super nízkou cenu! Poslední kusy!

Na e-shopu PARYS aktuálně probíhá výprodej kaprových navijáků s volnoběžnými brzdami. Tyto modely patří k těm nejvíce populárním při lovu kaprů na položenou.

Krádež trofejního kapra o váze 20 kilo? Rybář ho prodal do soukromé lokality

Někteří rybáři provozovatele Pískovny Lysá obvinili z krádeže trofejního kapra, ten se ale proti těmto nařčením velmi důrazně ohradil. O co vlastně šlo?

Nejsmradlavější nástraha na kapry? Krvavá nástraha páchne jako „mrtvá ryba“

Nedávno vývojáře napadlo, že v jejich portfoliu chybí NUTRIGO, které by rybářovi „utrhlo nos“. A proto se na rybářském trhu objevila nástraha NUTRIGO Predator.

TOP 3 suroviny do krmení do chladné vody! Tohle podzimní kapři milují!

Jednou z nejlepších potrav na podzim je „maso“. Ano! Prostě cokoliv živočišného! Toho by měli využít rybáři a do krmení přidávat něco, co má živočišný původ.

Neskutečných 27 kaprů přes 20 kilo na Stairs2Hell! Proč si tyhle ryby nechráníme?

O víkendu skončil na Nových Mlýnech pátý ročník největšího rybářského závodu v České republice Stairs2Hell. Toto rybářské klání nabídlo neskutečnou podívanou.

Šílený závěr na Pálavě! Zlato vyhrávají Poláci, kteří chytili rekordního kapra!

Polský tým SONIK SPORTU & EKO BAITS TEAM POLAND dokázal ulovit rybu přes 24 kilo váhy. A nakonec si tak urval celkové vítězství Stairs2Hell 2021!

Historie Stairs2Hell: Před 4 lety stačilo na vítězství 43 kilo! Dnes by vítěze porazilo 18 týmů

Počátky rybářského závodu sahají do roku 2017, kdy se poprvé tento závod konal na Novomlýnské nádrži. První ročníky organizátoři naplánovali na měsíc srpen.

Monstrum z Pálavy! Závodníci chytili kapra o váze 29,82 kilogramů!

Závodníci z Polska stanovili nový rekord nejtěžšího kapra na závodu Stairs2Hell, protože se jim povedlo zdolat šupináče o váze 29,82 kilogramů!

Kdy nejčastěji berou kapři na rybářských závodech? Tohle by měl vědět každý závodník!

Rybářské soutěže mohou poskytnout zajímavý vhled do biologie kaprů. A co se z něho můžeme dozvědět? Třeba to, kdy vrcholí potravní aktivita kaprů.

Podzimní akce: Super levné navijáky na kapry! Skvělý chod a velká kapacita cívek

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá zajímavá podzimní akce, kdy si lze obstarat kvalitní kaprové navijáky OKUMA za hodně rozumné ceny.

Brutální útok na zlato! Český tým chytil kapra o váze +25 kilo, na první místo ztrácí jen 0,56 kg!

Neskutečná jízda! Tým CARP ONLY 2 dokázal tuhle noc neuvěřitelně zabrat, když chytil kapra o váze přes 25 kilo. Obrovská ryba!

Pálavská noc gigantů! Týmy MIKBAITS a CARP ONLY dohání vedoucí závodníky z UFO FISHING

Týmy CARP ONLY a MIKBAITS FRIENDS prohánějí vedoucí seskupení UFO FISHING. A to díky fantastickým úlovkům kaprů přes 20 kilo váhy!

Masakr na Pálavě! Další giga kapr přes 26 kilo váhy! Boj o zlato ještě bude drama

Závodníci ždímou své dovednosti na maximum takovým způsobem, že na břeh dostali další gigantické kapry. Ten nejtěžší úlovek přesáhl váhu 26 kilogramů!
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -