Domů Akční nabídka AKCE: K prutům rozdáváme navijáky ZDARMA! Vybavte se na novou sezónu!

AKCE: K prutům rozdáváme navijáky ZDARMA! Vybavte se na novou sezónu!

- Reklama -

Nová sezóna se kvapem blíží! Už za několik chvil se konečně zase dostaneme k vodě. A na tenhle okamžik je zapotřebí se pořádně připravit! Právě nyní máte perfektní šanci na výhodný nákup na e-shopu Chyť a pusť. Na tomto internetovém obchodě teď k prutům rozdávají navijáky zcela ZDARMA! Nepropásněte tuto lákavou nabídku a připravte se výhodně na novou sezónu!

 

Prut NGT Feeder Max Medium (+naviják ZDARMA)

ngt-prut-feeder-max-medium-3m-75gr-navijak-carp-runner-eg40-zdarma-originalCena: 969 korun 

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

AKCE: Naviják ZDARMA!

Doprava: Při objednávce nad 1000 korun ZDARMA!

Internetový obchod Chyť a pusť nabízí suprový prut na feeder od firmy NGT, ke kterému rozdává navijáky zcela ZDARMA! Tohle je prostě perfektní nabídka! Tento prut na feeder od firmy NGT má nádherný „karbonový“ vzhled. Udice je příjemně lehká a má velmi dobrou akci jak při zdolávání, tak i nahazování. Vrhací zátěž je „univerzálních“ 75 gramů, takže prut je vhodný jak pro lov kaprů, tak například i pro lov bílé ryby.

Prut NGT Feeder Max Medium je vybaven kovovým sedlem pro spolehlivé připevnění navijáku. Rukojeť tohoto prutu je potažena příjemným neoprenem, který je jemný na dotek. Navíc, neoprenová rukojeť neprokluzuje ani v tom případě, kdy má rybář mokré ruce! Tohle ocení každý milovník rybaření. Prut NGT Feeder Max Medium měří 3 metry, skládá se ze dvou dílů a dostanete k němu 2 špičky. Transportní délka je 1,55 metru. Hmotnost prutu činí 250 gramů.

NAVIJÁK ZDARMA: Rybářský e-shop Chyť a pusť dává k prutu NGT Feeder Max Medium i kvalitní naviják NGT Carp Runner EG40 zcela ZDARMA. Tento naviják je vyroben z prvotřídního grafitu, který nabízí nízkou váhu a vysokou odolnost! Naviják je vybaven širokou cívkou, která napomáhá k delším hodům. Je důležité říct, že na navijáku je už namotaný i velmi kvalitní vlasec NGT Spider Line o průměru 0,23 mm a délce 150 metrů. Tohle je fakt výhodná nabídka!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!  

Přejeme vám příjemný nákup!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -