Domů Akční nabídka AKCE PRO KAPRAŘE: Získejte kaprový prut ZDARMA! Firma MIVARDI spustila jedinečnou akci!

AKCE PRO KAPRAŘE: Získejte kaprový prut ZDARMA! Firma MIVARDI spustila jedinečnou akci!

- Reklama -

Perfektní akci spustil rybářský e-shop Chyť a pusť ve spolupráci s firmou MIVARDI. Jen nyní při zakoupení kaprového prutu MIVARDI Alcon Carp dostanete druhý prut zcela ZDARMA! Takovou nabídku nelze odmítnout! Pruty na kapry MIVARDI Alcon Carp patří k velice povedeným modelům, které slibují perfektní vlastnosti. Využijte této štědré nabídky a připravte se na novou kaprovou sezónu, která se pomalu ale jistě blíží. Tohle je výhodná koupě!

Kaprové pruty, které níže uvidíte, nabízí opravdu hodně muziky za málo peněz! Navíc, pokud hledáte univerzální udice, které bude možné použít při lovu kaprů jak na stojatých, tak i tekoucích vodách, pak máme pro vás velice zajímavé nabídky. Tohle rozhodně nepřehlédněte!

kapr_lysec

 

prut_mivardi_alcon_carpKaprové pruty MIVARDI Alcon Carp

Výrobek je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

AKCE: 1+1 ZDARMA!

Doprava: ZDARMA!

Tento třídílný prut od firmy MIVARDI patří k velice povedeným modelům. Prut na kapry MIVARDI Alcon Carp je vyroben z prvotřídních karbonových vláken ExHRC60. A právě carbon je perfektním materiálem, který slibuje prvotřídní vlastnosti – carbon je lehký, přitom velmi odolný a pevný. Na tomto prutu od firmy MIVARDI je geniální jeho akce. Zdolávání téměř jakékoliv ryby je tak s prutem MIVARDI Alcon Carp opravdu nezapomenutelným zážitkem! Tyhle „klacky“ vás při lovu kaprů skutečně nadchnou!

Délka tohoto prutu MIVARDI Alcon Carp je 3,6 metru, což je univerzální délka pro chytání kaprů jak na stojatých vodách, tak i na řekách. Testovací křivka prutu MIVARDI Alcon Carp jsou 3 libry. Hmotnost udice je pouhých 380 gramů. Transportní délka pak činí 127 centimetrů – takže přeprava těchto udic (oproti dvoudílným) je velice pohodlná. Tento model kaprových prutů od firmy MIVARDI je fakt skvělý…

Výrobek je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!   

 

mivardi_vector_carp_pouzdro_zdarmaKaprové pruty MIVARDI Vector Carp

Výrobek je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

AKCE: Obal na pruty MIVARDI PREMIUM v hodnotě 795 korun zcela ZDARMA!

Doprava: ZDARMA!

Třídílné kaprové pruty MIVARDI Vector Carp o délce 3,60 metru jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů, které slibují perfektní vlastnosti při lovu i těch největších kaprů! Tyto pruty mají neskutečnou akci – při zdolávání kapra jde nádherně cítit každý výpad ryby! S těmito pruty od firmy MIVARDI prožijete nádherné a nezapomenutelné zážitky!

Pruty jsou osázeny kvalitními očky, přičemž spodní očko má velikost 50 mm. To znamená, že s kaprovými pruty MIVARDI Vector Carp se perfektně nahazuje i do větších vzdálenosti! Testovací křivka těchto prutů je 3,5 liber – jsou to opravdu velmi povedené „klacky“ pro nahazování i do velkých dálek! Pokud hledáte pruty, které vás na těžkých vodách nezklamou, pak sáhněte právě po těchto od firmy MIVARDI! Co se týče transportní délky u těchto prutů, tak ta činí 128 centimetrů.

Nesmíme opomenout to, že k těmto dvěma prutům dostanete i praktický obal zcela ZDARMA. Jedná se o dvoukomorové pouzdro o délce 145 centimetrů, které je vyrobeno z kvalitního nepromokavého materiálu. Samozřejmostí je to, že pouzdro je vybaveno přepravními uchy nebo polstrovaným ramenním popruhem pro pohodlnou přepravu. Toto pouzdro je perfektní pro přepravu výše zmíněných udic MIVARDI Vector Carp.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -