DomůAkční nabídkaAKCE: Rozdáváme navijáky na candáty ZDARMA!

AKCE: Rozdáváme navijáky na candáty ZDARMA!

- Reklama -

Sezóna lovu candátů na rybičku se nezadržitelně blíží. Voda se v příštích týdnech začne pozvolna ochlazovat, takže dravci začnou intenzivněji shánět něco k snědku. A právě toto období je nejlepší pro lov candátů na rybičku! Už jste na tuto část sezóny připraveni? Ne? Potom si rozhodně nenechte ujít perfektní nabídku od rybářského e-shopu InFish.cz. Ten ve spolupráci s firmou NGT spustil jedinečnou akci pro rybáře. Jen nyní tak můžete získat super naviják na candáty zcela ZDARMA!

Co by měl takový naviják na candáty umět? V první řadě je zapotřebí, aby naviják na candáty měl kvalitní brzdu, dostatečně velkou cívku a velkou výdrž i v nepříznivých podmínkách. Na první pohled by se mohlo zdát, že takový naviják bude stát velké peníze. Ale chyba lávky! Teď máte jedinečnou možnost si obstarat kvalitní naviják na candáty za super nízkou cenu. A druhý dostanete zcela ZDARMA!

candat

 

ngt-navijak-carp-runner-eg40-akce-1-1-zdarma-originalNaviják NGT Carp Runner EG 40

Cena: 809 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

AKCE: Druhý naviják ZDARMA!

Nenechte se zmást oním názvem tohoto navijáku od firmy NGT. Tento model navijáku je totiž vhodný jak pro lov kaprů na lehčí položenou, tak i pro lov candátů na rybičku. Proč? Naviják Carp Runner EG 40 je vyrobený z velice kvalitního grafitu, který vydrží i nepříznivé podmínky u vody, které s sebou měsíce říjen, listopad nebo prosinec přináší. Grafit je skutečně perfektním materiálem! Tento materiál je vysoce odolný, přitom až neuvěřitelně lehký. Pokud tedy hledáte naviják na candáty do těžkých podmínek, právě jste ho našli!

candat

Obrovskou předností tohoto navijáku je i to, že má nádherně širokou cívku. A proto je vhodný i pro lov candátů! Vlasec se z cívky navijáku NGT Carp Runner EG 40 velice dobře odmotává, což při lovu na rybičku jednoznačně oceníte. Díky široké cívce na navijáku NGT Carp Runner EG 40 nedochází ke kroucení navazovacího materiálu, což je při lovu candátů na rybičku klíčové. Naviják NGT Carp Runner EG 40 je vybaven dvěma ložisky. Převod tohoto modelu navijáku od firmy NGT je 5,2:1. Kapacita cívky je pak následující – 0,20mm/220 metrů, 0,25mm/165 metrů, 0,30mm/110 metrů.

AKCE: Kromě toho, že tyto navijáky jsou v akci 1+1 ZDARMA, nesmíme zapomenout ani na další pozornost, kterou od e-shopu InFish.cz dostanete. Na obou navijácích NGT Carp Runner EG 40 je již namotán i velice kvalitní vlasec SPIDER LINE o průměru 0,23 mm a délce 150 metrů. Takže kromě toho, že dostanete naviják ZDARMA, tak na obou je už i namotán velice kvalitní vlasec, který je vhodný pro lov candátů na rybičku. Tuhle nabídku si skutečně nenechte ujít!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -