DomůAkční nabídkaAKČNÍ SET: Masakr! Bivak, lehátko a spacák za bombasticky nízkou cenu! Nenechte...

AKČNÍ SET: Masakr! Bivak, lehátko a spacák za bombasticky nízkou cenu! Nenechte si ujít!

- Reklama -

Sehnat kvalitní bivak, lehátko a ještě spacák k tomu, není zrovna levnou záležitostí. A pokud jde člověk po kvalitě, pak jedna výplata mnohdy ani nestačí. Ale! Rybářský e-shop HIKI.cz spustil naprosto bezkonkurenční akci. Tento internetový obchod nabízí prvotřídní akční set, který obsahuje bivak, lehátko a spacák za bombasticky nízkou cenu! Tuhle nabídku si rozhodně nenechte ujít…

 

akce_hikiAKČNÍ SET: Bivak, lehátko a spacák pro rybáře

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenční cenu na trhu!

Bivak, lehátko i spacák patří k důležitým součástem rybářovy výbavy pro dlouhodobé pobyty u vody. Právě tyto „pomůcky“ zajišťují pohodlný odpočinek. Ale jak už jsme si řekli – pořizovací cena není zrovna malá. Teď je tomu ale jinak! Tenhle akční set na HIKI.cz je prostě masakr! Co dostanete?

bivak_hikiBivak: Obrovský bivak! Rozměry jsou: Délka 316 centimetrů, šířka 260 centimetrů a výška 138 centimetrů. Navíc, stabilní konstrukce slibuje vynikající vlastnosti za každých podmínek, a to i za těch nejextrémnějších. Plášť bivaku (5000 mm vodní sloupec) je vyroben z prvotřídních materiálů, které zaručují pohodlný pobyt u vody i za těch nejsilnější dešťů. Tohle je geniální bivak pro rybáře!

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

lehatko_hikiLehátko: Velmi pohodlné lehátko, které má šestinohou konstrukci, jež zajišťuje ničím nerušený spánek u vody. Nohy lehátka mají široké koncovky, které zaručují perfektní stabilitu i na nezpevněném terénu. Délka lehátka je 208 centimetrů, šířka 80 centimetrů a výška se pohybuje od 31 do 42 centimetrů. Naprostá paráda!

spacak_hikiSpacák: A máme tady poslední část akčního setu od HIKI.cz. Tento kvalitní spacák na délku měří 220 centimetrů a na šířku 90 centimetrů. Jedná se skutečně o perfektní spací pytel, jež je vyroben z kvalitních materiálů. Spacák drží teplo i za nízkých teplot a naopak odvádí přebytečnou vlhkost, takže rybářovi není zima. Tento spacák rybářům nabízí ničím nerušený spánek!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenční cenu na trhu!

 

HIKI.cz: Ráj pro rybáře, kteří milují nízké ceny a perfektní servis!

hiki.czFirma HIKI je významným prodejcem rybářských potřeb, který sídlí v Rakousku. Tato společnost ale působí na celém evropském trhu. HIKI posílá rybářům rybářské potřeby například do Finska, Maďarska, Beneluxu a do spousty dalších zemí v Evropě.

Nyní se tato společnost rozhodla vstoupit i na český trh. A to českým rybářům přináší řadu výhod! Například nízké ceny, obrovský sortiment (až 12 000 produktů skladem), výběr zboží od renomovaných značek nebo velmi výhodné ceny za poštovné. Využijte možnosti velmi výhodného nákupu na HIKI.cz. Nebudete litovat!

Přečtěte si recenze a komentáře od českých rybářů, kteří na HIKI.cz již nakupovali.

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -