DomůAkční nabídkaAKČNÍ SET: Rybářský deštník s bočnicemi + rybářské křeslo za nepřekonatelně nízkou cenu!

AKČNÍ SET: Rybářský deštník s bočnicemi + rybářské křeslo za nepřekonatelně nízkou cenu!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu HIKI.cz je k dostání super výhodný akční set, kdy v jednom balíku dostanete jak praktický deštník s bočnicemi, tak velmi pohodlné rybářské křeslo. Tento rybářský akční set, který obsahuje zmíněné dvě položky, je k dostání za velmi zajímavou cenu. Deštník s bočnicí a pohodlné rybářské křeslo využijete především při krátkodobých vycházkách, kdy prší. Díky deštníku budete krásně v suchu a na pohodlném křesílku si maximálně užijete posezení u vody. To vše za super nízkou cenu…

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

Rychlá doprava: Zásilky z rakouského e-shopu HIKI.cz vozí spolehlivý přepravce PPL. Zásilky tak chodí mnohem rychleji a doručení je spolehlivější!

 

Akční set deštník s bočnicemi + rybářské křeslo

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tento akční set obsahuje jak praktický deštník s bočnicemi, tak pohodlné křeslo. Začněme deštníkem: Jedná se o klasický rybářský deštník s bočnicemi, který ochrání rybáře před deštěm a před nepříjemným průvanem. Deštník má rozměrnou střechu, pod kterou se vleze nejen samotný rybář na křesílku, ale i nutná rybářská batožina, kterou je zapotřebí mít po ruce. Bočnice na tomto deštníku rybáře ochrání jak před deštěm, tak i nepříjemným větrem, takže rybář si během krátké chvíle vytvoří útulný úkryt.

Deštník je potažen kvalitním pláštěm z odolného materiálu, který zaručuje vynikající odolnost i proti silnému dešti. Takže i když u vody natrefíte na pořádnou průtrž mračen, nevadí to – tenhle deštník to vydrží. Rybářský deštník s bočnicemi má i robustní konstrukci, která vydrží i silnější vítr u vody. Samozřejmostí je i bytelná nosná tyč, která jde snadno zapíchnout do terénu u vody.

Součástí tohoto akční ho setu je i pohodlné křeslo pro rybáře. Křeslo má v přední části dvě nastavitelné nohy, díky kterým si můžete nastavit výšku sedadla. Velkou předností jsou i rozměrné patky na těchto nastavitelné nohách, které výrazně zvyšují stabilitu křesla i na hodně rozmočeném povrchu. Tohle je fakt super!

Křeslo je vybaveno měkkým polstrováním, díky kterému se na něm velmi pohodlně sedí i dlouhé hodiny. Polstrování je opravdu příjemné, kolikrát to nutí rybáře v tomto pohodlném křesílku usnout. Velkou předností je rozměrné zádové opěradlo, o které se může rybář pohodlně opřít, přitom ho nic netlačí. K maximálně pohodlnému posezení přispívají i područky, o které si rybář může opřít ruce při sezení. Tohle je fakt pohoda!

Pokud hledáte do deštivého počasí u vody spolehlivý deštník s bočnicemi, který vás ochrání před nepříjemným počasím, pak se rozhodně podívejte na tento akční set. Nejenže dostanete super rybářský deštník s bočnicemi, ale také k němu dostanete parádní křeslo. A to vše za opravdu hodně zajímavou cenu. Nenechte si upláchnout tuhle super výhodnou nabídku!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro. Dopravu zajišťuje spolehlivý dopravce PPL.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -