DomůAkční nabídkaANGLICKÁ DOKONALOST: Geniální hotové návazce na kapry NASH, které nabízí TOP vlastnosti!

ANGLICKÁ DOKONALOST: Geniální hotové návazce na kapry NASH, které nabízí TOP vlastnosti!

- Reklama -

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným rybářským řešením ze strany tisíce rybářů. Přece jen, ne každého rybáře baví si „hrát“ s vázáním návazce na kapry, a proto raději sáhne po hotovém kaprovém návazci. Že je hotový návazec na kapry méně kvalitní? To ani náhodou! Například hotové návazce na kapry od anglické firmy NASH patří k tomu nejkvalitnějšímu, s čím se můžete v rybářském světě setkat. Tyhle návazce jsou sestaveny ze špičkových komponentů, a nabízí naprosto dokonalé vlastnosti při lovu kaprů. Pojďme se na ně podívat blíže…

 

Hotový návazec na kapry NASH Slip-D Rig

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Absolutně dokonalý návazec na kapry, který nejvíce doporučujeme používat s plovoucí nástrahou. Proč? Protože v tu chvíli, kdy na návazec nastražíte plovoucí nástrahu, tak ta je prezentována jen těsně nade dnem. Přitom ale je kaprový háček v takové poloze, kdy jej kapr při nasátí nemá šanci vyplivnout. A přijde přesný zásek do spodního pysku! Luxus!

Absolutně gigantickou předností tohoto kaprového návazce je to, že nástraha je připevněna mimo jiné k obloučku za háčkem ve tvaru písmena D. Tohle má svůj význam! Díky tomu se totiž může nástraha volně pohybovat po celé délce velkého D za háčkem, takže naprosto přirozeně reaguje například na podvodní proudy. Ani velký a zkušený kapr nerozpozná zradu.

Doporučujeme, abyste kousek od háčku používali plastické olovo, které udrží část návazce nádherně u dna, přitom ale háček s nástrahou budou pěkně „číhat“ kousíček nade dnem. Tohle je prostě fantazie! Nejvíce tento návazec na kapry doporučujeme používat na zanesených nebo zarostlých terénech, ale také na silně pochytávaných vodách (díky poloze háčku jsou záseky opravdu velmi přesné).

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Hotový návazec na kapry NASH Chod Rig

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Pokud jezdíte na lokality, kde jsou protřelí, mazaní a opatrní kapři, pak rozhodně vyzkoušejte tento perfektní návazec na kapry! Proč? Díky dokonalé poloze háčku, která je stočená „dovnitř“, je tento návazec hotovým „zabijákem“. I ten nejjemnější kontakt při záběru s rybou proměňuje Chod Rig na úspěšný záběr. Je to fakt výborný návazec.

Dále: Díky tomu, že je tento návazec krátký, tak nástraha je v těšné blízkosti krmení na dně. Pokud tedy použijete plovoucí kuličku, pak docílíte toho, že budete nástrahu prezentovat v blízkosti kapřích tlam, a přitom bude vaše nástraha velmi atraktivní, protože bude kousek nad ostatními. Tohle je fakt bomba!

Takže ano! Chod Rig jednoznačně doporučujeme používat při chytání s plovoucí nástrahou. Tento návazec je vhodné používat na silně zanesených nebo zarostlých dnech, ale také právě na zmíněných lokalitách, na kterých je silný rybářský tlak. Pokud nebudete proměňovat více záběrů za sebou, pak rozhodně vyzkoušejte tento návazec – s ním budete úspěšní!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Hotový návazec na kapry NASH Blowback Rig

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

V jednoduchosti je síla! Pokud se tímto „rčením“ budete při lovu kaprů řídit, pak nic nezkazíte. Proč? Protože jednoduchá věc není tolik náchylná na pokažení, jako věc složitá. To dá rozum! Pokud tedy hledáte jednoduchý návazec na kapry, který ale funguje stoprocentně, pak se rozhodně podívejte na tento vynikající návazec Blowback Rig. Je opravdu dokonalý!

Největší předností je zmíněná jednoduchost. Přitom ale návazec slibuje zaručený úspěch při záseku, který je dán silikonovou hadičkou na háčku. K čemu tam je? Ta hadička je tam proto, aby se háček při záběru stočil kaprovi ke spodnímu pysku. A rybář tak zasekl do „tvrdého“. Tohle fakt funguje!

Na návazci Blowback Rig milujeme to, že jde o naprosto jednoduchý, ale nesmírně univerzální návazec. Můžete jej používat na nejrůznějších typech terénů, s nejrůznějšími druhy nástrah. Ať už se rozhodnete chytat na klasické boilies, POP-UP kuličku, anebo peletu, tak tento návazec bude vždy perfektně sloužit. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

3 KOMENTÁŘE

  1. Nesel by i rybar publikovat i ve verzi pro mobily ? Rakhle jsou to priserny menavy blechy. Pri zvetseni se text nezalomi ba velikost okna a tak je cteni slozite.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -