DomůAkční nabídkaBEST OFF: Exkluzivní polarizační brýle FOX se slevou! Vhodné i jako dárek...

BEST OFF: Exkluzivní polarizační brýle FOX se slevou! Vhodné i jako dárek pod stromeček!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS jsou nyní k dostání exkluzivní polarizační brýle od firmy FOX za výhodnou cenu! Tyhle brýle patří k jedněm z nejpopulárnějších modelů na rybářském trhu. A ono se není čemu divit. Tyhle brýle jsou prostě TOP! Tyto „polarizačky“ díky nejmodernější technologii nádherně redukují odrazy slunečních paprsků (nejen) z vodní hladiny. Rybář tak s těmito brýlemi vidí to, co jiní ne! Tyhle brýle doporučujeme! Nyní jsou k dostání na rybářském e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu! Pokud hledáte ideální vánoční dárek, sáhněte po těchto brýlích – udělají radost každému rybářovi…

Proč jsou polarizační brýle mezi rybáři tak oblíbené? Jedná se o velmi užitečného pomocníka! Polarizační brýle mají totiž skvělou vlastnost snížit odrazy slunečních paprsků z vodní hladiny do očí. Z toho plynou dvě zásadní věci: Rybář díky zredukování odrazu paprsků mnohem lépe vidí, co se skrývá pod hladinou – s polarizačními brýlemi se krásně pozorují ryby u hladiny, hledají se překážky u břehu apod.

Druhým obrovským plusem pak je to, že polarizační brýle chrání oči. Na první pohled se to nezdá, ale neustálé odrážení slunečních paprsků z hladiny do oči může způsobit až bolení očí. Tohle ale s polarizačními brýlemi nehrozí. Jaké vybrat? Nejlepší jsou ty od špičkové firmy FOX!  

 

Polarizační brýle FOX XT4

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

TOP produkt od špičkové firmy FOX! Tyhle polarizační brýle jsou jednoduše BEST! Díky moderním sklům tyto polarizační brýle skvěle redukují odrazy slunečních paprsků (nejen) od vodní hladiny. Prvotřídní funkčnosti těchto polarizačních brýlí je dána tím, že jsou „osázeny“ špičkovými TAC polarizovanými skly. Skvělou zprávou je, že tato skla jsou i tvrzená, takže jsou mnohem odolnější proti škrábancům nebo nárazům. Tohle je bomba!

Brýle jsou dodávány v nádherném pouzdře a s čistícím hadříkem! Tyhle „polarizačky“ jsou opravdu krásné! Nádherné, zeleno-hnědé obroučky se přesně hodí ke každému rybářovi. Na PARYS jsou tyto brýle nabízeny s šedými skly.

Jestli hledáte vhodný dárek pro vašeho milovaného rybáře, určitě mu pořiďte tyto špičkové a značkové brýle od firmy FOX. Jsou krásné, a navíc u vody do nejmenšího puntíku splňují jejich účel. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

VÁNOCE LEVNĚ: Obrovské slevy na rybářské potřeby! Totální výprodej na PARYS.cz!

Největší výběr produktů, které by chtěl pod vánočním stromečkem najít každý rybář, naleznete na rybářském e-shopu PARYS! Vyberte vašemu milovanému rybáři krásný bivak, lehátko, křeslo, oblečení, boty, nůž nebo třeba rybářskou elektroniku za nejlepší ceny na trhu. Zlevněné zboží naleznete ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -