skingbranding-banner

Brutální sleva! Nadupaná sada anglických hlásičů JRC s příposlechem (3+1)! Ušetřete tisíce korun!


Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu HIKI.cz momentálně probíhá famózní akce na nadupanou sadu hlásičů od anglické společnosti JRC! Tyto hlásiče jsou nyní k dostání o tisíce korun levněji!!! Firma JRC je renomovaná společnost z Anglie, která produkuje špičkové produkty pro kapraře. Třeba zmíněnou sadu hlásičů, na kterou je na HIKI.cz obrovská sleva! Upozorňujeme, že se jedná o časově zvýhodněnou nabídku – akce trvá jen do 17. června 2019! Poté už nebude tato sada za takto výhodnou cenu k dostání. Pokud patříte mezi fanoušky anglické společnosti JRC, nenechte si tuhle cenovou bombu upláchnout…

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

 

Sada hlásičů s příposlechem JRC CX (3+1)   

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Špičková sada signalizátorů od anglické společnosti JRC! Musíme začít tou akční cenou! Na jiných e-shopech je tato sada signalizátorů s příposlechem k dostání za více jak 5000 korun. Jenže ne na HIKI.cz! Sadu CX 3+1 seženete na tomto e-shopu o tisíce korun levněji! A bacha! Do 17. června 2019 platí na tuto sadu zvýhodněná akce, takže tyhle hlásiče s příposlechem seženete „za hubičku“.

Signalizátory JRC CX nabízí naprosto prvotřídní vlastnosti, které mají všechny TOP hlásiče. Hlásiče nabízí širokou škálu nastavení hlasitosti, tónů nebo citlivosti. Hlásiče jsou vybaveny luxusní světelnou signalizací v červené, oranžové a zelené barvě. Tohle nepřehlédněte ani v té největší tmě! Absolutní bombou je pak magneto-dynamický reproduktor, který slibuje perfektní zvuk. Luxus!

K 3 kusům signalizátorů JRC CX je v sadě i příposlech. Ten tak rybářovi maximálně zpohodlňuje lov ryb. Přijímač má dosah 150 metrů, takže záběr zachytíte i na pořádně velkou vzdálenost. Příposlech nabízí spolehlivou signalizaci záběru, takže vám nic neunikne. Super!

Tato sada hlásičů s příposlechem slibuje naprosto luxusní vlastnosti, obrovskou kvalitu, a vše je k dostání za dokonale nízkou cenu. Neutrácejte více, než je zapotřebí! A kupujte kvalitní produkty navržené a vyvinuté v Anglii za podstatně lepší cenu! Ale bacha! Připomínáme, že zvýhodněná akce na tuto sadu platí jen do 17. června 2019!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

Nové články v rubrice

Poslední balení TOP českého boilies s obrovskou slevou! Zásoby dlouho nevydrží

admin | přečteno: 387x | 1.03.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS jsou stále k dostání zlevněná …

VIDEO: Chytré rybaření! Krmení na kapry, které nesežerou malé ryby!

admin | přečteno: 6989x | 26.02.2021 | 1 komentář

Krmení na kapry kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při …

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 5290x | 25.02.2021 | 1 komentář

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.