Domů Akční nabídka Brutální sleva! Nadupaná sada anglických hlásičů JRC s příposlechem (3+1)! Ušetřete tisíce korun!

Brutální sleva! Nadupaná sada anglických hlásičů JRC s příposlechem (3+1)! Ušetřete tisíce korun!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu HIKI.cz momentálně probíhá famózní akce na nadupanou sadu hlásičů od anglické společnosti JRC! Tyto hlásiče jsou nyní k dostání o tisíce korun levněji!!! Firma JRC je renomovaná společnost z Anglie, která produkuje špičkové produkty pro kapraře. Třeba zmíněnou sadu hlásičů, na kterou je na HIKI.cz obrovská sleva! Upozorňujeme, že se jedná o časově zvýhodněnou nabídku – akce trvá jen do 17. června 2019! Poté už nebude tato sada za takto výhodnou cenu k dostání. Pokud patříte mezi fanoušky anglické společnosti JRC, nenechte si tuhle cenovou bombu upláchnout…

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

 

Sada hlásičů s příposlechem JRC CX (3+1)   

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Špičková sada signalizátorů od anglické společnosti JRC! Musíme začít tou akční cenou! Na jiných e-shopech je tato sada signalizátorů s příposlechem k dostání za více jak 5000 korun. Jenže ne na HIKI.cz! Sadu CX 3+1 seženete na tomto e-shopu o tisíce korun levněji! A bacha! Do 17. června 2019 platí na tuto sadu zvýhodněná akce, takže tyhle hlásiče s příposlechem seženete „za hubičku“.

Signalizátory JRC CX nabízí naprosto prvotřídní vlastnosti, které mají všechny TOP hlásiče. Hlásiče nabízí širokou škálu nastavení hlasitosti, tónů nebo citlivosti. Hlásiče jsou vybaveny luxusní světelnou signalizací v červené, oranžové a zelené barvě. Tohle nepřehlédněte ani v té největší tmě! Absolutní bombou je pak magneto-dynamický reproduktor, který slibuje perfektní zvuk. Luxus!

K 3 kusům signalizátorů JRC CX je v sadě i příposlech. Ten tak rybářovi maximálně zpohodlňuje lov ryb. Přijímač má dosah 150 metrů, takže záběr zachytíte i na pořádně velkou vzdálenost. Příposlech nabízí spolehlivou signalizaci záběru, takže vám nic neunikne. Super!

Tato sada hlásičů s příposlechem slibuje naprosto luxusní vlastnosti, obrovskou kvalitu, a vše je k dostání za dokonale nízkou cenu. Neutrácejte více, než je zapotřebí! A kupujte kvalitní produkty navržené a vyvinuté v Anglii za podstatně lepší cenu! Ale bacha! Připomínáme, že zvýhodněná akce na tuto sadu platí jen do 17. června 2019!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -