Domů Akční nabídka BRUTÁLNÍ SLEVY NA LUXUSNÍ RYBÁŘSKÁ KŘESLA! SLEVY AŽ 1000 KORUN!

BRUTÁLNÍ SLEVY NA LUXUSNÍ RYBÁŘSKÁ KŘESLA! SLEVY AŽ 1000 KORUN!

- Reklama -

K akci, kdy vám k prutům v doprodeji přidáváme celokovové navijáky ZDARMA, přinášíme další zajímavou nabídku. Ve skladu máme poslední kusy luxusních rybářských křesel! Tato křesla nabízíme s obrovskými slevami! Ale pozor! Povětšinou jde o poslední kusy! Nenechte si ujít tuto luxusní nabídku výhodného nákupu!

Připravili jsme výprodej posledních kusů křesel! Nyní je můžete zakoupit s obrovskou slevou! U nás si vyberete jak křesla pro kapraře, tak i křesla pro milovníky feederu. Znovu ale upozorňujeme! Jedná se o poslední kusy v doprodeji! Nenechte si utéct výhodné nabídky a udělejte si radost. Nikdo vám nedá levnější rybářská křesla…

 

Co vám nabízíme?

  • Obrovské slevy luxusních křesel pro rybáře! Získáte slevu až 1000 korun!
  • Doprava ZDARMA!

 

Luxusní křeslo pro kapraře TRAPER EXCELLENCE

kreslo-excellence-traper-InFish.czCena: 1999 Kč (běžná cena 2999 Kč)

Výrobek je k dostání na InFish.cz

Doprava: ZDARMA

Tohle je opravdová lahůdka. Nádherné křeslo TRAPER EXCELLENCE je prvotřídním křeslem pro kapraře. Mohutné a pohodlně polstrované opěradlo spolu s prostorným a taktéž polstrovaným sedákem jsou tou nejlepší zárukou pro nebeské pohodlí! Křeslo má mohutnou konstrukci, přitom je až neuvěřitelně lehké. Samozřejmostí je polohovatelnost opěradla a nohou. Křeslo TRAPER EXCELLENCE je skutečnou perlou mezi křesly pro kapraře. Nyní jej můžete na InFish.cz zakoupit ve skvělé doprodejové akci. Nabízíme jej o 1000 korun levněji, a navíc s dopravou ZDARMA! Tohle je opravdu jedinečná nabídka! Ale pozor! Máme poslední kus!

 

Luxusní křeslo pro kapraře KKAPR

Cena: 1999 korun (běžná cena 2999 korun)

Výrobek je k dostání na InFish.cz

Doprava: ZDARMA

kreslo-kkarp-InFish.czJedná se o podobné křeslo, jaké jsme si představili výše. I toto křeslo od firmy KKAPR má pohodlně polstrované opěradlo a sedák. Rozměry křesla slibují velké pohodlí – velice dobře se v něm sedí. Toto křeslo připomíná poloviční lehátko. Opěradlo křesílka si můžete libovolně polohovat. A to dokonce i do úplně vodorovné polohy. Nohy jsou výsuvné. Pokud hledáte pohodlné křeslo na ryby, tak už nehledejte. Právě jste jej našli. Křeslo nabízíme s exkluzivní slevou 1000 korun a s dopravou ZDARMA! Pozor! Máme poslední kus!

 

Feederové křesílko TRAPER EXCELLENCE

kreslo-traperCena: 1099 Kč (běžná cena 1599)

Výrobek je k dostání na InFish.cz

Doprava: ZDARMA

Při krátkodobých vycházkách k vodě je žádoucí, aby bylo křesílko co nejskladnější a nejlehčí. A to přesně toto křesílko od firmy TRAPER splňuje. Jedná se o křesílko s klasickou skládací konstrukcí, které je nádherné skladné a lehké. Přesto konstrukce tohoto křesílka je robustní a pevná, takže unese i urostlejšího rybáře. Jedná se o perfektní křesílko pro milovníky feederu, kteří potřebují lehké a dobře skladné křeslo. Skládací křeslo TRAPER EXCELLENCE má polstrování okolo krční páteře, takže se v něm velice pohodlně sedí. K pohodlí přispívají i mohutná opěradla na ruce. Toto křesílko je opravdu parádní pro milovníky feederu. Nyní jej nabízíme se slevou 500 korun. A s dopravou ZDARMA!

 

Rybářský-naviják-300x231Nezapomeňte, že rozdáváme navijáky ZDARMA!

Jenom připomínáme, že na e-shopu InFish.cz probíhá i doprodej posledních kusů prutů. A ke každému prutu z doprodeje na InFish.cz rozdáváme i celokovové navijáky zcela ZDARMA! Nepropásněte možnost výhodného nákupu na InFish.cz! Nikde nenakoupíte výhodněji a levněji…

Váš InFish.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -