DomůAkční nabídkaCENOVÁ BOMBA: Tohle nepropásněte! Kaprové navijáky SHIMANO s obrovskou slevou!

CENOVÁ BOMBA: Tohle nepropásněte! Kaprové navijáky SHIMANO s obrovskou slevou!

- Reklama -

Firma SHIMANO patří k nejvýznamnějším producentům kaprových navijáků na rybářském trhu. Tato společnost je charakteristická svou obrovskou kvalitou, precizností a inovacemi. Není proto divu, že si výrobky s vyraženým nápisem SHIMANO oblíbila obrovská spousta kaprařů po celé Evropě. Nyní máte jedinečnou možnost získat kvalitní navijáky na kapry od firmy SHIMANO za velmi výhodné ceny! Tuhle šanci nepropásněte!

Firma SHIMANO je známá svými precizně „vymazlenými“ stroji, které rybářům nabízí ty nejlepší vlastnosti. Vynikající chod, bezproblémová údržba, prvotřídní brzda nebo nádherný design. To všechno je u navijáků SHIMANO naprostou samozřejmostí. A nyní si můžete tyto nádherné navijáky na kapry pořídit za fantasticky nízké ceny! Zlevněné navijáky rychle mizí! Tak si pospěšte!

 

Kaprový naviják SHIMANO Ultegra CI4 14000 XT-B

navijak_shimano_ultegraAkční cena na HIKI.cz: 5982 korun

Běžná cena: 7762 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je skutečně geniální stroj od firmy SHIMANO! Prvotřídní materiály, které byly pro výrobu tohoto navijáku použity, slibují jen ty nejlepší vlastnosti u vody. I když se jedná o bytelný naviják na kapry, jeho váha je pouhých 545 gramů. Nízkou váhu zcela jednoznačně oceníte při nahazování – rybářská sestava je díky menší váze navijáku lehčí a snadněji se s ní manipuluje. Nádherně hladký a pravidelný chod navijáku zajišťuje celkově 6 ložisek.

Na tomto navijáku milujeme jeho obrovskou cívku! Díky těmto rozměrů se s tímto navijákem hází do úžasných vzdáleností, neboť při odmotávání navazovacího materiálu dochází jen k minimálnímu tření. Tohle je velká paráda! Převodový poměr je 4,3:1. Kapacita cívky je úžasných 400 metrů pro 0,40 mm vlasce. Super!

Naprosto dechberoucí je i brzda tohoto navijáku. Ta reaguje i na nejmenší pohyby ze strany rybáře. Fantastické! Ovladač brzdy na přední části navijáku se velmi dobře drží a snadno se s ním manipuluje. Tohle ocení každý rybář při zdolávání životního kapra.

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Kaprový naviják SHIMANO Speedcast 14000 XT-B

navijak_shimano_speedcastAkční cena na HIKI.cz: 2847 korun

Běžná cena: 3384 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

Tenhle kaprový naviják je fantastickou volbou pro ty rybáře, kteří chtějí prvotřídní kaprový naviják, ale nechtějí do něj investovat tučnou sumu peněz. I když je tento naviják oproti jeho „sourozencům“ z rodiny SHIMANO podstatně levnější, nic to nemění na tom, že se jedná skutečně o perfektní stroj pro lov kaprů.

shimano_speedcastVelkými přednostmi tohoto navijáku je obrovská cívka, která zaručuje díky nízkému tření daleké nahazování naší montáže na kapry. Na cívku tohoto navijáku se vleze 300 metrů 0,40 mm vlasce. Převodový poměr je pak 4,3:1 – to znamená, že na jedno otočení kličkou navinete 103 centimetrů navazovacího materiálu! Bomba!

Samozřejmostí je i hladký chod, bezproblémové navíjení navazovacího materiálu nebo nízká hmotnost. I tento naviják je vybaven velmi kvalitní a dobře ovladatelnou brzdou, která zaručuje bezproblémovou práci při zdolávání jakéhokoliv kapra. Brzdy na navijácích SHIMANO jsou prostě bravurní, a i proto tyto navijáky tolik milujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

HIKI.cz: Ráj pro rybáře, kteří milují nízké ceny a perfektní servis!

hiki.czHIKI.cz je významný prodejce rybářských potřeb, který sídlí v Rakousku. Tato společnost ale působí na celém evropském trhu. HIKI.cz posílá rybářům rybářské potřeby například do Finska, Maďarska, Beneluxu, Švýcarka a do spousty dalších zemí.

Nyní se tato společnost rozhodla vstoupit i na český trh. A jaké jsou výhody pro české rybáře? Nízké ceny, obrovský sortiment (až 12 000 produktů – kompletní sortiment ZDE), výběr ze sortimentu renomovaných značek, nízká cena za poštovné. Využijte možnost výhodného nákupu na HIKI.cz. Nebudete litovat!

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -