DomůAkční nabídkaCenový masakr! Nadupané kaprové děličky SHIMANO a DAIWA za pár korun!

Cenový masakr! Nadupané kaprové děličky SHIMANO a DAIWA za pár korun!

- Reklama -

Kaprové děličky patří k nejpopulárnějším udicím při lovu kaprů. Tyto pruty na kapry totiž nabízí výborné vlastnosti v podobě dalekých náhozů a skvělé akce, ale také maximální požitek při zdolávání. Není se proto čemu divit, že tyto kaprové pruty mají rybáři tolik v oblibě. Pokud nyní sháníte kvalitní kaprovou děličku za nízkou cenu, pak zpozorněte! Na rybářském e-shopu HiKi.cz jsou totiž k dostání luxusní dělené pruty na kapry od renomovaných společností SHIMANO a DAIWA. A co je ne tom nejlepší? Tyto pruty jsou k dostání za výrazně lepší ceny než na jiných e-shopech. Pojďme se na ně podívat zblízka…

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

 

Kaprová dělička DAIWA Black Widow Carp

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je náš jasný favorit! Perfektní kaprová dělička, která nabízí skvělou akci! Díky pevnému blanku jste schopni se do udice pořádně opřít, takže nahodíte skutečně daleko. Navíc, blank má perfektní akci, takže ten přenese sílu švihu, díky čemuž nahodíte opravdu daleko. K dalekým náhozům přispívá i 50 mm první očko (nejblíže k navijáku). Tento prut je k dostání třeba v délce 3,60 metrů a gramáži 3lb. Jedná se tak o nefalšovaný „univerzál“, který je vhodný jak pro lov ze břehu, tak i pro vyvážení.

Co na tomto prutu milujeme nejvíce? Znova se musíme vrátit k blanku: Díky jeho tenkému průměru cítíte při zdolávání ryby každý výpad. Každé zdolávání je tak skvělou adrenalinovou záležitostí! A další výbornou zprávou je, že tento prut je k dostání za naprosto skvělou cenu! Cena je oproti jiným e-shopům výrazně nižší – a cenový rozdíl narůstá, pokud si koupíte 2 nebo 3 pruty. Pak je ušetřená částka ještě vyšší! Doporučujeme!!!

 

Kaprová dělička SHIMANO Tribal TX-1

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je LEGENDA! Pruty SHIMANO Tribal si oblíbili milovníci lovu kaprů po celé Evropě. Velkou popularitu si tyto pruty vydobyly zejména díky famóznímu poměru cena/výkon/kvalita. Skutečně! Za velmi rozumnou cenu rybář dostane skvělou děličku, která by se dala zařadit do kategorie „velmi dobrých“, přitom její cena je vskutku hodně rozumná.

Prut SHIMANO Tribal TX-1 nabízí skvělý blank, který zaručuje výborný požitek při zdolávání, ale i perfektní vlastnosti pro daleké nahazování. Nejpopulárnější varianta tohoto prutu má délku 3,66 metrů a gramáž 3lb. Znova: Jedná se o „univerzální“ míry, které dovolují daleké nahazování, pohodlné vyvážení, ale zároveň nejde o robustní prut, takže každé zdolávání ryby je velmi adrenalinovou záležitostí! Tohle je prostě super!

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

 

Kaprová dělička ANACONDA Magist 

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

V českých luzích a hájích méně známá kaprová dělička, která nemá takové jméno jako ty dvě předešlé. A to je škoda! Jedná se o výborný prut od německé společnosti ANACONDA, který za málo peněz nabízí hodně, ale opravdu hodně muziky! Tento prut má výborný blank se skvělou akcí. Rybář je tak s touto udicí schopen nahodit opravdu daleko.

Z našeho subjektivního pohledu má tato udice nejlepší blank (prostě Němci!) Výborné materiály dávají blanku výbornou akci, nízkou váhu a špičkové vlastnosti při zdolávání. Na prutu máme velmi rádi i jednoduchou eleganci – prut není přeplácaný. Ne! Jde prostě o nenápadný kousek, o kterém by ale milovníci kaprů měli vědět. A to především proto, že tento prut je k dostání za fakt luxusní peníze! Pokud bychom si měli vybrat mezi těmito 3 pruty z článku, vybereme si tento! Je výborný!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -