skingbranding-banner

Domácí výroba POP-UP boilies: Jak rychle a jednoduše vyrobit plovoucí boilies?


Plovoucí boilies neodmyslitelně patří k TOP nástrahám na kapry. Tato nástraha má zcela unikátní vlastnosti, které velmi často vedou k fantastickým výsledkům u vody. Pochopitelně, nejsilnější stránkou POP-UP boilies je v tom, že plave. Díky tomu je rybář schopen prezentovat nástrahu „jinak“, atraktivněji a velmi zajímavě. Hodně rybářů se ptá, jak rychle a jednoduše vyrobit plovoucí boilies. Máme pro vás tip!

Jen si to představte: Stojíte na břehu revíru, který má zarostlé, anebo bahnité dno s tlejícími nánosy mrtvé vegetace. Prezentovat nástrahu v takovýchto podmínkách není jednoduché. Ale jde to! Stačí pod háček nastražit kvalitní POP-UP boilies, které se krásně nadzvedne nad dno. Nástraha jde tak okamžitě vidět, kapr si ji prostě ihned všimne. Navíc, POP-UP boilies se „přirozeně“ kymácí v podvodních proudech, čímž opět láká kapra k záběru.

Hodně rybářů se ptá: Jak vyrobit kvalitní boilies, které bude plavat? Možností je několik. Zaprvé: Sestavíte si vlastní recept a budete experimentovat. Než ale sestavíte ideální směs, chce to čas a zkušenosti, protože se to nepovede hned na poprvé. Dávkování je prostě zásadní! Pak je tady ale mnohem jednodušší, rychlejší a zaručená cesta! Vsadíte na komerční směs…

 

Směs na plovoucí boilies CC Moore

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je opravdu nejjednodušší cesta! Stačí si zakoupit předem připravenou směs na POP-UP boilies a pak v pohodlí domova během chvíle vytvořit geniální plovoucí nástrahu. U této směsi máte naprostou jistotu, že bude fungovat. Proč? Protože se jedná o produkt z „kuchyně“ špičkové anglické společnosti CC Moore, která patří k naprostým lídrům na kaprařském trhu!

Samotná výroba boilies není nijak složitá, anebo časově náročná. To rozhodně ne. Chce to ale zkušenosti. Rozhodně si dávejte pozor na to, abyste při výrobě boilies neměli těsto moc suché, anebo naopak moc řídké. V případě, že budete mít těsto řídké, přidejte ještě trochu více směsi. Pokud bude těsto suché, nepřidávejte vodu, ale nějaký olej nebo tekutou potravu!  Na tohle fakt pozor!

Na první pohled se může zdát, že je tato směs cenově náročnější. Tak tomu ale rozhodně není! Když si uvědomíte, kolik vlastně stojí základní POP-UP boilies, cena této směsi je pak příznivá. Ovšem tou největší výhodou je, že vy sami si určíte, jak bude vaše plovoucí boilies vypadat! Můžete si volit libovolné tvary (klidně i váleček) a velikosti (od velmi malých po opravdu velké).

My bychom chtěli hlavně upozornit na to, že v nabídce je směs na výrobu POP-UP boilies, která má základ v rybích moučkách. A to je fantastické! Během několika chvil si můžete vyrobit špičkovou masovou nástrahu, která bude mít neodolatelný živočišný odér, a která bude navíc plavat. Takových moc není! A toho využijte!

Pokud jste se rozhodli pro rybí mix na výrobu POP-UP boilies, máme pro vás jeden tip! Hotové POP-UP boilies následně obalujte tenkou vrstvou belachanu. Jaký bude výsledek? Neuvěřitelná, masová „bomba“, které neodolá žádný kapr. Stačí z kostky belachanu odlomit kousek, ten navlhčit, a následně ho nanést na boilies. Stačí opravdu tenká vrstvička! Tohle rozhodně vyzkoušejte! Funguje to na ty největší kapry!

Nejlevnější belachan seženete ZDE

A ještě jeden tip! Přímo při výrobě POP-UP boilies doporučujeme do těsta přidávat rozmačkaný česnek! Důležité je, aby se všechny šťávy z česneku dostaly do těsta! Neplýtvejte! Výsledkem bude velice intenzivní pachový „ocas“, který zaujme kapra i na velkou vzdálenost! Česnek je TOP surovina při výrobě těch nejlepších nástrah na kapry!

Vyrobit si kvalitní POP-UP boilies podle vlastních představ nebylo nikdy jednodušší! Vyrobte si takové boilies, které bude přesně splňovat vaše podmínky a kritéria. Vsaďte na neobvyklé tvary a velikosti. Odlište se od ostatních rybářů!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

VIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

admin | přečteno: 104x | 5.03.2021 | Žádné komentáře

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným variantám pro ty …

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 2203x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 4612x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.