DomůAkční nabídkaDOPRODEJ: Nadupaná rybářská křesla od anglického výrobce! Poslední kusy za luxusní ceny!

DOPRODEJ: Nadupaná rybářská křesla od anglického výrobce! Poslední kusy za luxusní ceny!

- Reklama -

Pozor! Pozor! Na rybářském e-shopu PARYS jsou momentálně k dostání poslední kusy oblíbených rybářských křesel za luxusní cenu! Tato levná rybářská křesla pochází od populárního anglického výrobce Wychwood, který je producentem TOP kaprařského vybavení. Vyberte si nadupané rybářské křeslo od anglické firmy a vsaďte na suprovou kvalitu! Upozorňujeme, že na skladě leží poslední kusy! Jedná se o doprodej!

 

Rybářské křeslo Wychwood Solace Reclining Chair

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Asi jedno z nejpopulárnějších rybářských křesel od anglického výrobce Wychwood. Toto křeslo je velmi oblíbené zejména díky naprosto jednoduché, přitom velice odolné konstrukci. Toto rybářské křeslo od firmy Wychwood unese i opravdu urostlého rybáře. Velkou předností tohoto rybářského křesla je to, že má vysokou zádovou podpěru, kterou jde navíc nastavit do libovolné polohy. Rybář si tak křeslo nastaví přesně tak, jak potřebuje.

Všimněte si prosím i toho, že sedák tohoto křesla je krásně vysoko. Díky tomu se z něj velice pohodlně vstává. Samozřejmostí jsou nastavitelné nohy, které dovolují nastavit tu nejpohodlnější polohu na téměř jakémkoliv terénu. Velkou předností jsou i široké patky, díky nimž křeslo velmi spolehlivě drží i na bahnitém a kluzkém povrchu.

 

Sedačka Wychwood Solace Comforter

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Další velice populární rybářská sedačka. A to především díky ceně! Právě tento model rybářské sedačky patří k těm nejlevnějším v portfoliu firmy Wychwood, ale i na celém rybářském trhu. Za suprovou cenu dostanete maximální komfort a pohodlí!

Tato sedačka je velmi populární díky rozměrnému sedáku, který nabízí dostatek místa i pro urostlejší rybáře. Nosnost je 100 kilogramů. Další velkou předností je bytelná (ale lehká) konstrukce, nastavitelné nohy a široké patky proti klouzání. Zásadním doplňkem pro maximální pohodlí jsou i opěrky pod ruce, díky kterým si rybář u vody krásně odpočine. Tuhle rybářskou sedačku si nenechte „upláchnout“! Máme poslední kusy!

 

Rybářská sedačka Wychwood Solace Comforter Low Chair

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Poslední zlevněná rybářská sedačka od anglického výrobce Wychwood, která je v doprodejové akci. Tato rybářská sedačka oproti předešlým má níže posazený sedák, což je velice vhodné na strmější terén. Jedná se rovněž o nádhernou širokou sedačku, která slibuje maximální komfort a pohodlí u vody.

Samozřejmostí pak jsou nastavitelné nohy s širokými protiskluzovými patkami. Dále bytelná konstrukce, která udrží i hřmotnějšího rybáře. A nesmíme zapomenout ani na suprový materiál, který je snadno čistitelný a příjemný na dotek.

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -