DomůAkční nabídkaGumová žížala: Tajný tip! Geniální nástraha na přívlač, kterou milují kapitální dravci!

Gumová žížala: Tajný tip! Geniální nástraha na přívlač, kterou milují kapitální dravci!

- Reklama -

Nejlepší období pro chytání na přívlač je tady! Klesající teploty dávají rybím predátorům jasný signál k tomu, aby se začali nacpávat. Jinak bude v zimě zle! Proto se teď vyplatí k vodě chodit s přívlačovým prutem. Co ale nastražit? Máme pro vás zaručený tip na TOP nástrahu. Jedná se o perfektní gumového červa/žížalu od firmy Gunki, kterého skutečně milují například kapitální okouni. Přesvědčte se sami…

Rybářský trh nabízí nepřeberné množství gumových nástrah. Začalo to u twisterů, pak u ripperů, a teď jsou „módní záležitostí“ smáčky. Ale pokrok člověk nezastaví. V poslední době čím dál více rybářů dává přednost gumovým červům, které svým způsobem spíše připomínají gumové žížaly nebo dokonce rousnice. A je to pořádná bomba! Tyhle nástrahy milují například kapitální okouni!

 

Gunki C´eel Worm

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Pokud jste milovníkem přívlače, pak se do této nástrahy musíte okamžitě zamilovat. Jedná se o nástrahu, která svým zjevem připomíná žížalu nebo rousnici. Nástraha má krásně podlouhlé tělíčko a velmi mrštný ocásek. Díky tomu tak tato gumová žížala vytváří zcela neodolatelný pohyb, jenž nenechá žádného okouna klidným.

Jak tuto nástrahu ve vodě tahat? Naprosto nejlepším způsobem je tuto nástrahu vést tak, aby „hopsala“ ve vodním sloupci (nebo na dně) nahoru a dolů. Skoky mohou být i razantnější, klidně i 1 až 2 metry (docílíme razantnějším pohybem špičky prutu). Proč je dobré tuto nástrahu vodit právě takto? Je důležité si uvědomit jednu věc: Okouni na nástrahu nejčastěji útočí v tom momentě, kdy přestane rybář navíjet, a nástraha se tak zastaví nebo začne padat dolů. Tohle je osvědčené a funguje to i na kapitální okouny!

Správné vedení nástrahy si prohlédněte na přiloženém videu…

Tato nástraha je vhodná jak pro lov z lodě, tak i ze břehu. S gumovou žížalou určitě zabodujete poblíž mol nebo jiných vodních staveb, pod kterými se schovávají mlsní okouni. Nástraha je vhodná i pro lov mezi velkými kameny. Jelikož se při lovu na tuto gumovou žížalu nepoužívají těžké jigové hlavičky, riziko uváznutí za velký balvan je menší. Tahle nástraha je velice vhodná pro prochytávání okouních skrýší. Určitě ji vyzkoušejte!

Na této gumové žížale je lákavá i cena. Nástraha je dostupná za velmi příznivou cenu, takže za ni nezaplatíte více, jak za běžné nástrahy. Rybář si tyto gumové žížaly může vybrat ve více odstínech. Gumové žížaly Gunki jsou na e-shopu PARYS dostupné v rudém, hnědém nebo zeleném zbarvení.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Gunki na PARYS.cz

Perfektní gumové nástrahy, ale také pruty nebo tašky od firmy Gunki si můžete prohlédnout na rybářském e-shopu PARYS. Právě tady naleznete bohatý sortiment od této perfektní společnosti, jež se zabývá výrobou produktů pro milovníky přívlače. Na sortiment od Gunki se podívejte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -