Domů Akční nabídka Imitace ovoce: Ovocné pelety na amury a kapry do teplé vody! Luxusní...

Imitace ovoce: Ovocné pelety na amury a kapry do teplé vody! Luxusní vůně a barva, která zaujme

- Reklama -

Ovocné příchutě v teplé vodě prostě fungují! A ono se není čemu divit! V létě okolo mnoha revírů rostou ovocné stromy, ze kterých chutné plody padají přímo do vody. A tohle si kapři nebo amuři nenechají ujít. Však taky proto jsou v teplé vodě tolik úspěšné ovocné plody typu mirabelek nebo meruněk. Ne každý má ale možnost si natrhat kbelík ovocných plodů. Existuje ale naprosto jednoduché řešení! Ovocné pelety na amury a kapry, které tyto plody velmi dobře napodobují. A to jak nádhernou vůní, tak výrazným zbarvením. Tohle je fakt bomba do teplé vody!

 

Ovocné pelety Fruitberry Pellets

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové ovocné pelety, které kombinují TOP ovocné příchutě. Tyto ovocné pelety mísí jak švestkovou, tak ananasovou nebo jahodou příchuť a vůni. Díky tomu tak rybář dostane směs luxusních pelet na kapry a amury, které perfektně fungují v teplé vodě. Tyto ovocné pelety na amury a kapry velmi věrně napodobují zmíněné ovocné plody, které padají z nejrůznějších stromů přímo do vody. Pecka!

Absolutně nejsilnější zbraní těchto pelet je jejich omamná vůně. Ovocné pelety vydávají naprosto neodolatelnou sladkou vůni, která dokáže v teplé vodě dělat neskutečné divy. Koncentrovaná ovocná vůně se velmi dobře šíří vodním prostředím, takže dokáže přilákat kapry i z velké vzdálenosti. Velkou předností je i kontrastní zbarvení těchto pelet, které tak jdou velmi dobře vidět jak na zarostlém, tak i zaneseném dně. Luxus!

Ovocné pelety jsou k dostání v průměrech 4, 12 nebo 20 mm. Menší průměry těchto pelet jsou dokonalé pro krmení jak do PVA punčoch, tak i do krmných raket. Jen si to představte: Do krmné rakety dáte několik ovocných pelet o průměru 12 mm, které po dopadu na vodní hladinu vytvoří neuvěřitelně lákavý „koberec“. Tohle zaujme každého kapra.

Při krmení s těmito ovocnými peletami je dobré chytat buďto na samotné pelety, ovšem velmi osvědčenou nástrahou v tomto spojení je i nějaké ovocné POP-UP boilies. Díky tomu totiž budete mít nástrahu kousíček nad dnem, takže půjde mnohem lépe vidět. Představte si ten krásný, ovocný „koberec“ z pelet, nad kterým se tyčí ovocná kulička POP-UP boilies. Může být něco lepšího?

Výhody e-shopu: Sleva až 15 %!!! Při objednávce nad 1000 korun doprava ZDARMA!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné masové pelety (halibutové, lososové)

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ti rybáři, kteří nechtějí ovocné pelety na amury a kapry, ale jsou zvyklí na masovou klasiku, tak pro ně jsou tady halibutové nebo lososové pelety té nejvyšší kvality. Tyto pelety jsou vyrobeny s pomocí studeného technologického procesu, což v praxi znamená, že v peletách zůstávají všechny atraktivní látky. Suroviny nejsou „poškozeny“ přílišným teplem, tudíž tyto masové pelety mají velmi koncentrovaný živočišný odér. Takže ve vodním prostředí dokážou vytvořit silnou pachovou stopu, která zaujme kapry i na velkou vzdálenost. Navíc, tyto pelety na kapry jsou k dostání za rozumné ceny…

Živočišné pelety jsou k dostání v halibutové nebo lososové podobě. Rybář si může vybírat z průměrů 4, 8, 12 nebo 20 mm. Záleží jen na rybářových požadavcích, jak velké pelety zrovna potřebuje. Menší jsou ideální do PVA nebo do krmné rakety, největší velikost je pak velmi vhodná i jako nástraha. Pelety jsou k dostání v baleních 1 a 10 kilo.

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -