DomůAkční nabídkaJednoduchý lov amurů z hladiny: Jak na to?

Jednoduchý lov amurů z hladiny: Jak na to?

- Reklama -

Lov amurů z hladiny patří k nádherným chvílím u vody. Jen si to představte: Nahodíte nástrahu na klidnou hladinu, pěkně k zatopenému rákosu, u kterého se amuři vyskytují. A po chvíli to přijde! U nástrahy se zjeví obrovský stín, a pak se vynoří mohutná tlama. Je tam! Ihned po záseku začíná nefalšované rybářské eldorádo! Prut ohnutý jako namožená záda, brzda sténá jako raněná. Tohle je prostě okamžik, kdy srdce buší na sto procent a krev se vaří jako v kotli. Adrenalin! Přitom, podobný životní zážitek může prožít každý rybář. Stačí jen použít osvědčený návazec, který funguje…

Pochopitelně, abychom mohli chytat amury z hladiny, je nutné použít plovoucí nástrahu. Jakou? U nás jednoznačně vyhrává pečivo! Prostě klasický rohlík, který jen nahodíme na klidnou hladinu. Není nic lepšího! A amuři tohle milují!

Výhodou tohoto chytání je, že díky plovoucí nástraze se dostaneme i k místům, kde bychom „normálně“ nemohli. Tak například: S plovoucí nástrahou bez zátěže můžeme amury lovit nad potopenými překážkami, třeba nad spadanými větvemi nebo potopenými stromy. A hlavně! Takto můžeme velice účinně chytat pod převislými větvemi (necháme nástrahu splavat vlnami), anebo poblíž zatopené vegetace. Tady všude se amuři velmi rádi zdržují.

Jak už jsme se zmínili, amury chytáme bez zátěže jen na plovoucí nástrahu. Ta zátěž tam je zbytečná, neřkuli přímo nežádoucí. A jak nahodit bez zátěže daleko? Buďto stačí namočit nastražený rohlík, který díky tomu ztěžkne, a my tak nahodíme dále, anebo použijeme praktický plovák. Vše si teď názorně ukážeme…

 

Závěs na pečivo NASH Bread Bomb

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální věc pro chytání (nejen) amurů z hladiny. Jedná se o naprosto jednoduchou, přitom nesmírně geniální pomůcku. Jaký je princip závěsu na pečivo NASH Bread Bomb? Jedná se o pevný silikonový závěs, do kterého nastražíte pořádně velký kus pečiva. Bacha! Je prakticky nemožné, aby kus pečiva ze silikonového závěsu vypadl, protože elastický materiál nástrahu velmi pevně drží. Díky tomu můžete s tímto závěsem nahazovat i větší silou dále od břehu.

Jak s touto šikovnou pomůckou chytat? Do silikonového závěsu nastražte kus pečiva. Před samotným nahozením pečivo namočte ve vodě, aby ztěžklo. A pak nahoďte na určené místo. Tato pomůcka je ideální pro lov amurů v blízkosti zatopené vodní vegetace nebo poblíž padlých stromů. Díky tomu, že nástraha plave na hladině, je prakticky nemožné, abyste ji pověsili o překážku. Super!

Na tomto silikonovém závěsu je geniální ještě jedna věc – poloha háčku. Po nastražení zůstává hrot háčku krásně volný, takže při záběru je mnohem větší šance na úspěšný zásek. Tohle je hodně důležité! A největší předností tohoto lovu je samotný adrenalin – není nic lepšího, než pozorovat kus pečiva, u kteréhos e zjeví obrovský stín. A pak přijde záběr! Nádherný zážitek!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Splávek NASH Bolt Machine

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Někdy je prostě nutné nahazovat dále. Tak to je! Proto by použití první představené vychytávky nemuselo úplně stoprocentně fungovat. Co s tím? Použijte jinou vychytávku – splávek NASH Bolt Machine, který dovoluje lov na hladině nebo těsně pod ní. Díky tomu jste schopni chytat v horních partiích vodního sloupce, a přitom můžete nahazovat skutečně daleko. Však taky, těžší splávek má gramáž 55 gramů, což je dostačující pro daleké nahazování. Super!

Největší výhodu splávku NASH Bolt Machine vidíme v tom, že tato pomůcka dovoluje lov nejen na hladině, ale i těsně pod ní. To je super! A bacha! Z toho plyne i další výhoda – a to ta, že nemusíme chytat jen na plovoucí nástrahy. Ne! Při použití tohoto splávku lze chytat například na kukuřici, kterou amuři tolik milují. Tohle je super!

Splávek NASH Bolt Machine nabízí celou škálu možností lovu amurů na hladině nebo těsně pod ní. Je jen na vás, jakou taktiku zvolíte. Tak jako tak, lov s touhle pomůckou je obrovským zážitkem, protože vidíte každý záběr od ryby. Není většího adrenalinu!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Bread bomb jsem již vyzkoušel – vynikající věc – pečivo v něm výborně drží – mnohokrát opakovaně nahozeno-90%záběrů proměněno v úlovek. V kombinaci s Bolt machine-neprekonatelne na lov. Mohu vřele doporučit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -