DomůAkční nabídkaLegenda jménem FLAJZAR: 3 důvody, proč rybáři tyhle hlásiče tolik milují!

Legenda jménem FLAJZAR: 3 důvody, proč rybáři tyhle hlásiče tolik milují!

- Reklama -

V Česku a na Slovensku není moc rybářů, kteří by neznali legendární českou firmu FLAJZAR. Tato společnost je známá především díky špičkovým modelům rybářských hlásičů, které se vyznačují obrovskou kvalitou, výdrží a bezproblémovým používáním. Proto není divu, že si právě tyto signalizátory rybáři tolik oblíbili. Pojďme se podívat na 3 důvody, proč rybáři hlásiče od firmy FLAJZAR tolik milují…

V dnešní době není jednoduché najít kvalitní produkt za slušné peníze, od kterého lze čekat vysokou spolehlivost a bezproblémové používání. Většina levné elektroniky pro rybáře dlouho nevydrží. Tohle ale neplatí o produktech firmy FLAJZAR. Dneska jsou už legendární ony památné testy, kdy pracovníci firmy FLAJZAR podrobovali jejich produkty opravdu brutálním testům. Hlásiče všechno vydržely! Rybář při koupi těchto produktů tak má jistotu, že nesáhnul vedle!

 

TOP vlastnosti hlásičů FLAJZAR

ODOLNOST: Ano, téměř na každé výstavě pracovníci firmy FLAJZAR ponoří jejich hlásiče do akvária, ve kterém je nechají po celou dobu výstavy (několik dní). Výsledek? Se signalizátory to nic neudělá. Tyhle mašiny jsou opravdu odolné a vydrží používání i v extrémních podmínkách. Silný déšť? Sníh? Mráz? Nic není překážkou! Hlásiče FLAJZAR tohle vydrží. Pokud hledáte spolehlivé hlásiče do těžkých podmínek, sáhněte po těchto!

FUNKCE: Firma FLAJZAR je známá svými chytrými detaily a užitečnými funkcemi. Tenhle přístup je právě oním klíčem k úspěchu, protože právě díky tomuto přístupu vznikly opravdu parádní hlásiče na ryby, které rybářům nabízí jen ty nejlepší vlastnosti. Ohromné množství funkcí, akustických nebo světelných efektů či možnost připojení dalších částí (např. swingerů) dávají možnost k naprosto pohodlnému a komfortnímu rybaření! S těmito hlásiči vám neunikne žádný záběr!

DESIGN: Každý model hlásiče FLAJZAR je svým zjevem unikátní. A každému jeho „šat“ opravdu sluší. Na hlásičích od firmy FLAJZAR milujeme jejich křivky, tvary, volbu barev. Vypadají prostě fantasticky! A když ke krásnému designu připočítáte vysokou odolnost, bezproblémové používání, ohromné množství funkcí, pak dostanete geniální stroj, který vás na rybách nikdy nenechá na holičkách! Tohle je prostě TOP!

 

Modely, které milujeme!

Signalizátor FLAJZAR FISHTRON E1

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je náš nejoblíbenější model od firmy FLAJZAR. Ano, připouštíme: Je to i díky ceně. Signalizátor FLAJZAR FISHTRON E1 patří k těm nejlevnějším modelům od této renomované firmy. Přesto, i přes nízkou cenu má tento signalizátor perfektní vlastnosti. Je odolný proti nepříznivému počasí, má vysokou výdrž baterie, nabízí hromadu funkcí. Nejsilnější stránkou tohoto hlásiče je jeho jednoduchost a bezproblémové používání. Přesto jeho kvalita, odolnost a výdrž je na velmi vysoké úrovni. Tenhle stroj je super!

 

Signalizátor FLAJZAR FISHTRON Q9-RGB

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Toto je trochu propracovanější model signalizátoru od firmy FLAJZAR. Jedná se o krásný stroj, který nabízí spoustu zvukových i světelných efektů. Těch možností je fakt hodně! Velmi příjemným detailem je nastavení citlivosti. Dalším velmi příjemným detailem je možnost vypnutí zvuků na 60 vteřin, abyste si v klidu nastavili swinger a nerušili při tom okolí. A v neposlední řadě: Tenhle hlásič je fakt nádherný! Má krásný design! Tento signalizátor doporučujeme těm rybářům, kteří chtějí vlastnit hlásič s více funkcemi, zvukovými a světelnými efekty, kteří si u vody prostě rádi „hrají“. Patříte k nim?

Ilustrační foto: PARYS a Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -