DomůAkční nabídkaLIKVIDACE SKLADU: Obrovské slevy na camping FOX! Křesla, lehátka, bivaky za TOP...

LIKVIDACE SKLADU: Obrovské slevy na camping FOX! Křesla, lehátka, bivaky za TOP ceny!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu HIKI.cz jsou momentálně k dostání produkty od renomované anglické společnosti FOX za naprosto libové ceny! Nyní si můžete obstarat nadupaná křesla, lehátka, ale třeba i bivaky za takové ceny, které vám jiný e-shop nenabídne. Ale bacha! Počet levných kusů je výrazně omezen! Nenechte si upláchnout jedinečnou šanci na výhodný nákup FOX campingu. Tohle je suprová nabídka!

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

 

Levná lehátka pro rybáře FOX

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Na rybářském e-shopu HIKI.cz je momentálně k dostání hned několik rybářských lehátek s „vyraženou“ liščí hlavou za luxusně nízké ceny.

Rybáři si mohou například vybrat parádní lehátko pro rybáře FOX R1 Camp Compact, které na ostatních e-shopech stojí okolo 5000 korun. Jenže na HIKI.cz je toto lehátko výrazně levnější! Co tato rybářská postel nabízí? Maximální pohodlí! Tohle rybářské lehátko má rozměry 200 x 85 centimetrů, což je dostatečná velikost matrace i pro hodně urostlé rybáře. Navíc, k obrovskému pohodlí přispívá i špičková polstrovaná matrace. Znova: Toto lehátko je na ostatních e-shopech dostupné za nějakých 5000 korun, ovšem na HIKI.cz je cena výrazně nižší…

Dalším špičkovým lehátkem je novinka rybářské lehátko FOX EOS 1. Tato šestinohá postel je „základním“ modelem pro méně náročné rybáře. A hlavně méně urostlé, protože matrace má rozměry 209 x 80 centimetrů. Ale urostlí rybáři nemusí smutnit, na HIKI.cz jsou k dostání i rozměrnější modely EOS 2 a EOS 3. Lehátko pro rybáře FOX EOS 1 je na ostatních e-shopech k dostání za nějaké 4000 korun, na HIKI.cz je cena pochopitelně výrazně nižší.

Bacha! Upozorňujeme, že skladové zásoby se den ode dne tenčí! Když se podíváte na dostupnost nejoblíbenějších modelů, tak skladové zásoby se pohybují okolo 1 až 4 kusů. A ono se není čemu divit! Ty cena jsou prostě TOP!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Levné bivaky pro rybáře FOX

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Rybářské bivaky FOX jsou na rybářském e-shopu HIKI.cz také k dostání za výrazně nižší ceny. Tak například bivak FOX EOS 2 na ostatních e-shopech stojí okolo 5200 korun, jenže na HIKI.cz jej můžete sehnat výrazně levněji. Tento bivak je mezi rybáři velmi populární zejména proto, že nabízí velký prostor (300 x 275 x 150 cm), stabilní, ale jednoduchou konstrukci, a kvalitní plášť (8000 mm vodní sloupec), který odolá i silnému lijáku. Tohle je bivak, který nabízí TOP vlastnosti, přitom je k dostání za parádní peníze!

Samozřejmě, pro rybáře, kteří jezdí na ryby sami, anebo kteří potřebují jednoduchý, ale kvalitní bivak na krátké vycházky, tak pro ně je k dostání menší verze – bivak pro rybáře EOS 1. Tento bivak rovněž nabízí stabilní, ale jednoduchou konstrukci, kvalitní plášť (8000 mm vodního sloupce), akorát prostor je menší (720 x 205 x 140 cm). Takže pokud vám více vyhovuje menší bivak, tady je varianta!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Levná křesla pro rybáře FOX

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Samozřejmě, na rybářském e-shopu HIKI.cz jsou dostupné i výrazně levnější rybářská křesla s liščí hlavou. Ale zase: Jejich počet je kvůli velmi výhodné ceně značně omezen. Proto pokud hledáte kvalitní rybářské křeslo FOX, pak moc neotálejte, aby vám ho nikdo nevyfoukl.

První křeslo, které vám prostě musíme doporučit, je křeslo pro rybáře FOX Duralite XL. Z našeho pohledu je právě toto rybářské křeslo jedno z nejlepších z dílny společnosti FOX. A to zejména díky špičkové konstrukci, která je neuvěřitelně lehká. Jestli chodíte k vodě třeba jen na jeden den, a velice často, pak si pořiďte právě toto křeslo. Nepronese se! Je fakt neuvěřitelně lehké – váží jen 3,75 kila! Přitom ale bytelné, a nádherně se na něm sedí. Rozměry jsou 70 x 52 centimetrů, výška lze nastavit od 33 do 40 centimetrů. Tohle je náš jednoznačný favorit! Dáváme všechny palce nahoru!

Pokud hledáte skutečně komfortní a „pravé“ rybářské křeslo, pak doporučujeme FOX R3 Camo Reclinger. Právě toto rybářské křeslo nabízí maximální komfort! Výška zádové části je 73 čísel, šířka sedáku činí 60 centimetrů. Tohle jsou dostatečné rozměry i pro hodně urostlé rybáře. Nikde nic netlačí ani nesvírá! Nosnost křesla je pak 150 kilo! Na tomhle křesle milujeme i bytelnou konstrukci, která zajišťuje špičkovou stabilitu i na hodně těžkém terénu. A nejlepší na tom všem je to, že toto křeslo je na HIKI.cz k dostání za fakt libovou cenu!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -