DomůAkční nabídkaLIKVIDACE SKLADU: Sleva! Exkluzivní kaprové navijáky za pár korun!

LIKVIDACE SKLADU: Sleva! Exkluzivní kaprové navijáky za pár korun!

- Reklama -

Pozor! Jedinečná slevová akce na PARYS se blíží ke konci. Jen v tomto týdnu můžete uplatnit slevový kód LIKVIDACESKLADU a získat perfektní slevu! Tato akce se týká několika tisíců položek. A jsou mezi nimi i opravdové klenoty! Jako například exkluzivní kaprové navijáky FOX. Pokud nyní uvažujete o koupi nových „mašin“ na kapry, pak už na nic nečekejte. Levněji to už prostě nejde!

Neotálejte! Slevová akce bude trvat jen do 6. 10. Potom už dané položky s tak výhodnou slevou nikdy neseženete! Jak vlastně získat slevu? Je to naprosto jednoduché: Hned v prvním „kroku“ objednávky vepište do kolonky Slevový kód/kupón následující kód – LIKVIDACESKLADU. Vše potvrďte, a získejte super slevu na vaši objednávku! Rozdíl v ceně je opravdu obrovský a to zejména u dražších produktů! Pokud nyní sháníte bivak, navijáky, pruty nebo třeba lehátko, jděte na PARYS a nakupujte se slevou!

Slevový kód se aktuálně vztahuje na tisíce položek. Kompletní sortiment, na který se slevový kód vztahuje, naleznete na e-shopu PARYS v oddělení LIKVIDACE SKLADU.

 

Naviják FOX EOS 10000

Dostaň slevu! Použij slevový kód LIKVIDACESKLADU

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Legendární naviják s vyraženou liščí hlavou. Tenhle naviják je srdcovou záležitostí nespočtu rybářů po celé Evropě. A ono se není čemu divit. FOX EOS nabízí špičkové vlastnosti při lovu kaprů. Tento naviják má velmi důmyslný systém brzd, díky kterým je i zdolávání těch nejdivočejších kaprů naprostou „hračkou“. Naviják EOS má volnoběžnou brzdu, což výrazně zpohodlňuje celý lov kaprů s tímto navijákem.

Tento naviják je díky jeho provedení naprosto ideální pro chytání kaprů na českých vodách. Kaprový naviják FOX EOS 10000 je vhodný například pro chytání kaprů na Labi, Vltavě nebo i na jezerech typu Nových Mlýnů. Pecka! Tento stroj má velmi prostornou cívku, díky které nahodíte i do velkých vzdáleností (minimální tření). Navíc, úchvatná je i samotná kapacita – na cívku se vleze 320 metrů 0,33 mm vlasce. FOX EOS je prostě perfektní naviják, který stojí za to!

Naviják FOX EOS je dostupný i ve velikostech 12000, 7000 a 5000. I tyto modely naleznete na e-shopu PARYS.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják FOX FX11

Dostaň slevu! Použij slevový kód LIKVIDACESKLADU

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Další špičkový stroj od firmy FOX, který si díky jeho preciznosti a výborné funkčnosti získal popularitu po celé Evropě. Na tomto navijáku je naprosto geniální jeho brzda. Ta reaguje na sebemenší pohyb ze strany rybáře, díky čemuž je zdolávání i velkých a divokých kaprů mnohem snadnější. Na tomto navijáku máme rádi i jeho užitečné detaily, jako například Quick Clutch s ochranou proti písku. Právě tyhle drobnosti rozhodují o tom, že tento naviják bezproblémově a dlouhou funguje i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Naviják FOX FX11 má elegantní černé zbarvení. Vypadá prostě fantasticky! Jako každý správný kaprový naviják má prostornou cívku, ze které se velmi dobře a bez zbytečného tření odvíjí každý navazovací materiál. Právě díky tomu je rybář schopen nahazovat s navijákem FOX FX11 do skutečně velkých vzdáleností.

Naviják FOX FX je dostupný i v menší velikosti FX9. I tento model naleznete na e-shopu PARYS.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

NEZAPOMEŇ: Na PARYS toho najdeš mnohem více!

Toto byla jenom ukázka TOP produktů, které máme velice v oblibě. Ale! V nabídce PARYS, na které se nyní vztahuje slevový kód, najdete celou řadu navijáků od nejrůznějších firem. Pokud hledáte naviják a chcete na něj výraznou slevu, mrkněte ZDE.

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -