skingbranding-banner

Lov candátů na rybičku: Jednoduchý fígl, jak vylepšit rybičku na candáty! Mějte více záběrů


Chytání candátů na rybičku patří k nejúspěšnějším způsobům lovu těchto krásných ryb. A ono se není čemu divit! Při tomto rybaření candátům nabízíme jejich přirozenou kořist, kterou loví odjakživa. Jde ale i nástražní rybičku vylepšit? Ano! A to velmi jednoduše! U nástražní rybičky jde docílit toho, že bude vydávat zcela unikátní pach, který candátům efektivněji „říká“, že tahle rybička je zraněná, anebo už mrtvá. A proto se jedná o velmi snadnou kořist, kterou žádný noční dravec neodmítne. O čem to vlastně mluvíme?

Jak to vlastně funguje v přírodě? V momentě, kdy rybička uhyne, tak se nastartuje bakteriální proces, který ve vodním prostředí vydává naprosto unikátní pach. Tento proces funguje odjakživa, takže za tu extrémně dlouhou dobu se do candátů „uložilo“ to, že při kontaktu s tímto pachem dravec okamžitě „ví“, že nedaleko něho je snadná kořist – zraněná nebo mrtvá rybička. Zajisté, už samotná mrtvá rybička ze sebe vydává nějaký pach, ovšem ten lze výrazně zesílit, což může hrát při lovu candátů zásadní roli. A to je ten zásadní rozdíl! Proč?

Jen si to představte: Při lovu na mrtvou rybičku rybář prostě nahodí na lovné místo a čeká. S rybičkou nijak zvláště nehýbe, takže rybář je odkázán na štěstí, že candát na mrtvou rybičku prostě narazí. Ovšem ono to jde vylepšit! Pokud na tuhle rybičku použijete speciální tekutinu, tak ta začne vydávat velmi silný odér, který k candátům vysílá jasný potravní signál, který dravcům „říká“ – hele, nedaleko je kus chutného masa, za kterým se nemusíš „honit“… O jakou tekutinu se jedná?

 

Predator Booster

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající atraktivní booster na candáty, který dokáže velmi výrazně zesílit pachovou stopu mrtvé rybičky, ale také umělé nástrahy. V čem je síla tohoto boosteru? Predator Booster obsahuje celou řadu přírodních látek, ale největší zastoupení má rybí louh a „specifický signál“, který dokáže ve vodě vytvořit pach zraněné nebo mrtvé rybičky. Principem tohoto boosteru je, že tato tekutina výrazně zesílí pach naši nástrahy.

Než si začnete klepat na čelo: Je to stejné, jako byste vzali například psa a strčili ho do bludiště s jednou miskou žrádla. Zvíře má prostě mnohem silnější čich, díky kterému dokáže tuto potravu snadněji a rychleji najít. A to samé platí u tohoto boosteru na candáty. Tekutina zaručuje to, že candát naši nástrahu spolehlivěji a rychleji najde, a že se nestane, že by ji minul. Protože ta pachová stopa je opravdu hodně silná.

Zcela zásadním rozdílem tohoto boosteru – oproti jiným dipům na dravce – je v tom, že tento Predator Booster má naprosto dokonalou přilnavost. Jedná se o tekutinu, která na živočišné i umělé nástraze vydrží velmi dlouhou dobu, takže nástraha pak zásadně déle vydává tento silný živočišný odér. Tohle je ten rozhodující klíč k úspěchu při chytání candátů.

Jak vlastně tento Predator Booster používat? Jednoduše! Tekutinu prostě naneste na nástrahu a nechte působit. Absolutně nejlepší je mrtvé rybičky nebo umělé nástrahy pokapat atraktivní tekutinou, a nástrahy potom vložit na 3 až 5 minut do sáčku nebo krabičky. Tekutina se na nástraze krásně rozmaže a „zažere“ se do ní. Tohle je nejjednodušší – ale nejúčinnější – způsob použití. Bacha! Nástrahy nenamáčejte přímo v lahvičce, protože booster takto znehodnotíte!

Pokud chcete při lovu candátů udělat maximum, a chcete mít jistotu, že máte na háčku takovou nástrahu, která láká i svým silným pachem, pak je tenhle Predator Booster skvělou volbou. Jedná se o velmi zajímavý tekutý atraktor, díky kterému můžete nachytat výrazně více candátů než kdy jindy…

Výhody e-shopu: Sleva až 15 %!!! Při objednávce nad 1000 korun doprava ZDARMA!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv

Nové články v rubrice

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané kaprové děličky za méně jak 1000 korun! Kvalita za super cenu

admin | přečteno: 1241x | 21.09.2020 | Žádné komentáře

Už jsou zase skladem! Na rybářském e-shopu PARYS jsou zase …

Špičkový vlasec pro daleké nahazování: Tenhle vlasec vydrží i pořádný nápor při prudkém hodu!

admin | přečteno: 1587x | 18.09.2020 | Žádné komentáře

Podzimní lov kaprů patří k těm nejvíce úspěšným obdobím v rybářském roce. …

VIDEO: Karel Nikl prozrazuje tajné trumfy! Na co chytá ty největší kapry?

admin | přečteno: 1061x | 16.09.2020 | Žádné komentáře

Karel Nikl patří k nejvíce ostříleným kaprařům na česko-slovenské scéně, který …

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.