Domů Akční nabídka Lov dravců na rybičku: Geniální pomůcky pro efektivnější lov dravců na rybičku!

Lov dravců na rybičku: Geniální pomůcky pro efektivnější lov dravců na rybičku!

- Reklama -

Milovníci chytání dravců na živé rybičky jsou v plném nasazení. A není divu. Teploty rychle klesají, a právě tento čas je tím nejlepším obdobím pro lov dravých ryb. Teď budou štiky, candáti nebo okouni brát jako diví! Jenže aby lov dravých ryb probíhal podle plánu, musí být rybář připravený! Přinášíme vám hned několik tipů na zajímavé vybavení, které celý lov dravců posouvá o „level“ výše…

 

AKCE 1+1 ZDARMA: ŘÍZKOVNICE (7L) + VZDUCHOVACÍ MOTŮREK ZDARMA

Cena: 279 korun

Výrobek je k dostání na InFish.cz

Při objednávce na InFish.cz nad 700 korun doprava ZDARMA!  

plastilys-rizkovnice-7l-vzduchovani-zdarma-originalŘízkovnice neodmyslitelně patří k lovu dravých ryb. Právě díky této geniální pomůcce může rybář za každých podmínek dopravit živou nástrahu až k vodě. Většina řízkovnic je dodávána bez velice důležitého vzduchování, které zaručuje přežití všech nástražních rybiček. Jenže nyní si můžete obstarat parádní francouzskou řízkovnici se vzduchováním ZDARMA za suprvově nízkou cenu!

Řízkovnice má objem 7 litrů, takže se do ní vejde velké množství nástražních rybiček. Samotná řízkovnice je vyrobená z kvalitního a lehkého plastu. Tak jako každá řízkovnice se i tato skládá ze dvou částí – ze samotného kbelíku s madlem o objemu 7 litrů a z vyjímatelného koše na nástražní rybičky. Vnitřní koš je vybaven chytrým výklopným otvorem s pojistkou proti otevírání a dalším otvorem pro vzduchovací hadičku.

Jak už jsme se zmínili výše, k řízkovnici nyní můžete získat vzduchovací motůrek zcela ZDARMA! Motůrek je napájen dvěma bateriemi (2x 1,5V, typ R20D). Ty ovšem nejsou součástí výrobku. K motůrku navíc dostanete hadičku o délce 50 centimetrů a vzduchovací kamínek. Kompletní řízkovnice se vzduchovacím motůrkem je k dostání za velmi výhodné peníze! Jedná se opravdu o rozumnou investici!

 

AKCE 1+1 ZDARMA: ŘÍZKOVNICE (13L) + VZDUCHOVACÍ MOTŮREK ZDARMA

Cena: 359 korun

Výrobek je k dostání na InFish.cz

Při objednávce na InFish.cz nad 700 korun doprava ZDARMA!

plastilys-rizkovnice-13l-vzduchovani-zdarma-originalTato řízkovnice patří k nejoblíbenějším modelům mezi rybáři! Proč? Řízkovnice má fantastický objem 13 litrů, takže pojme obrovské množství nástražních rybiček. Tato řízkovnice je vhodná pro přechovávání většího množství rybiček po dlouhou dobu! Řízkovnice je vyrobená z velice kvalitního plastu, který slibuje perfektní podmínky i za těžkých podmínek u vody.

I tato řízkovnice se skládá ze dvou částí –  ze samotného kbelíku s pevným madlem a z vyjímatelného koše. Koš je taktéž vybaven chytrým výklopným otvorem s pojistkou proti otevírání a otvorem pro vzduchovací hadičku.

AKCE 1+1 ZDARMA se týká i této prostornější řízkovnice. K řízkovnici o objemu 13 litrů tak dostanete vzduchovací motůrek zcela ZDARMA! Motůrek na vzduchování je napájený dvěma bateriemi (typ R20D). Baterie ale nejsou součástí balení. A k samotnému motůrku dostanete i 50 centimetrovou hadičku a vzduchovací kamínek. Skvělá nabídka!

 

AKCE 1+1 ZDARMA: Naviják NGT Carp Runner EG40

Cena: 809 korun

Výrobek je k dostání na InFish.cz

Doprava na InFish.cz ZDARMA

ngt-navijak-carp-runner-eg40-akce-1-1-zdarma-originalPři lovu na rybičku nepotřebují rybáři nijak zvláště velké navijáky. Je to dáno tím, že s rybičkami se loví do maximální vzdálenosti 100 metrů. Rybář tak potřebuje kratší prut s menším navijákem. A my vám teď jeden model menšího navijáku, který je vhodný pro lov dravců na rybičku, představujeme. Podívejte se na naviják NGT Carp Runner EG40.

Tento naviják je vyrobený z kvalitního grafitu, který slibuje vysokou odolnost a až neuvěřitelně nízkou váhu! Naviják má velmi širokou cívku, což je výbornou předností pro delší nahazování. Navíc, samotný systém navíjení navijáku je navržen tak, aby nekroutil navazovací materiál!

Nyní máte jedinečnou možnost si zakoupit vhodný naviják na dravce NGT Carp Runnner EG40 v super akční nabídce. Ke každému navijáku dostanete druhý zcela ZDARMA! Součástí této bombastické nabídky je i to, že na cívkách obou navijáků je už navinutý kvalitní vlasec NGT Spider Line o průměru 0,23 mm v délce 150 metrů! Tahle nabídka vás nesmí minout!

Technické údaje:

  • Velikost: 4000
  • Převod 5,2:1
  • Ložiska: 2
  • Kapacita: 0,20mm/220m, 0,25mm/165m, 0,30mm/110m
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -