skingbranding-banner

Lov jeseterů na českých vodách: Jak chytit „opancéřovaného“ krasavce?


Ulovit jesetera na české vodě je čím dál běžnější. V současné době totiž mnoho soukromých vod do obsádek zařazuje i tyto krásné ryby. Přesto! Jeseteři jsou pro mnoho rybářů stále ještě nesplněným snem. Kdekdo by si mohl pomyslet, že lov těchto krásných ryb je pouhým „dílem náhody“. Ale není tomu tak! Jesetery můžeme na soukromých revírech cíleně lovit. Pojďme se podívat na to, jak můžeme zaručeně dostat jesetera na háček…

Abychom se dostali jeseterům „na kobylku“, je zapotřebí si uvědomit, jak se vlastně tato ryba chová. Mezi zkušenými rybáři se jeseterovi přezdívá „vysavač“. A ono to k němu docela sedí. Jeseteři totiž „jezdí“ po dně a „luxují“ z něj nejrůznější dobroty, na které narazí. Na co tato ryba zaručeně zabere? Jednoznačně na halibutky, tedy halibutové pelety. Ano, právě halibutové pelety patří k nejlepším nástrahám pro lov jeseterů. Pokud budeme mít tuto smradlavou nástrahu po ruce, úspěch je velice blízko!

jeseter

Co se týče montáže, tak můžeme použít stejnou, jako při lovu kaprů na boilies. Stačí prostě naši nástrahu prezentovat na dně. Jeseter ji bezesporu najde. Ale! Abychom jesetery přilákali, je zapotřebí docela dost krmit. A znova: Nejlepší pro přilákání jeseterů jsou halibutové pelety. Pelety s touto příchutí mají velice intenzivní pach, který přiláká jesetery i z velké vzdálenosti. Navíc, jeseteři halibutové pelety opravdu milují a „sbírají“ je jako zbláznění…

Ulovit jesetera je vskutku luxusním zážitkem. Tato ryba je vzhledově opravdu neobvyklá a vypadá prostě skvěle! Udělat si fotku s takovým úlovkem proto potěší každého rybáře. Ale hlavně! Jeseteři jsou velmi stateční a nezdolní bojovníci. Souboj s touto rybou je nádherným zážitkem, na který nikdy nezapomenete. Tuhle rybařinu si určitě vyzkoušejte!

 

SKVĚLÁ NÁSTRAHA NA JESETERY ZA PÁR KORUN!

pelety_halibutPelety BLACK Halibut (10 kg)

Cena: 540 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: Při objednávce nad 1000 korun zcela ZDARMA!

Vynikající pelety (nejen) pro lov jeseterů. Obrovskou předností těchto pelet je jejich vysoká nutriční hodnota (proteiny, vitamíny, přírodní extrakty). Kvalitní suroviny jednoduše jeseterům nebo i kaprům opravdu chutnají a spolehlivě na ně berou. Proto jsou tyto pelety mezi rybáři tolik oblíbené. Tyto halibutové pelety jsou navíc velice rychle stravitelné, takže ryba mnohem dříve opět dostane „pocit hladu“ a vrátí se na lovné místo. Perfektní!

Pelety BLACK Halibut jsou vhodné jak na chytání, tak i na krmení. Pelety díky silnému odéru dokážou přilákat ryby i z velkých vzdáleností. Navíc jejich prvotřídní složení zaručuje, že ryby udrží na lovném místě dlouhou dobu. Takže šance na záběr rapidně roste!

Pelety BLACK Halibut jsou k dostání v několika průměrech (12, 15, 20 a 27 mm) a hned v několika baleních. Kromě prvotřídních vlastností je na těchto peletách naprosto fascinující i jejich cena. Balení o hmotnosti 10 kilogramů vyjde na pouhých 540 korun! Tohle je nepřekonatelná nabídka! Pokud se chystáte na jesetery, pak této výhodné nabídky využijte! Neprohloupíte…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Rybářské spacáky za pár korun! Luxusní spacáky pro rybáře i do velmi chladného počasí

admin | přečteno: 659x | 18.03.2019 | Žádné komentáře

Rybářské spacáky patří k nejdůležitějším součástem rybářské výbavy. Důvod je jasný: …

Karel Nikl představuje nejlevnější boilies! Kilo masových kuliček stojí jen pár korun

admin | přečteno: 7355x | 13.03.2019 | Žádné komentáře

Levné boilies na kapry je častým tématem posledních sezón. Požadavky …

LIKVIDACE SKLADU: Rybářský oblek (bunda + kalhoty) s obrovskou slevou! Ušetřete balík peněz!

admin | přečteno: 3398x | 12.03.2019 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá doprodej velice …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.