skingbranding-banner

Lov kapitálních kaprů: Vyzkoušejte tipy pro nenápadné nastražení nástrahy. Funguje to!


Velcí kapři. Zkušené a vychytralé ryby, které neskočí na každou nástrahu, kterou spatří. Naopak! Na velké kapry se musí chytře. Je zapotřebí nastražit nástrahu takovým způsobem, aby velkým kaprům nepřišla nápadná. Pokud se vám podaří nastražit nástrahu tak, aby u velkých kaprů nevzbuzovala podezření, pak máte na úspěch zaděláno. Připravili jsme pro vás několik tipů pro nenápadné nastražení nástrahy při lovu velkých kaprů. Tohle fakt funguje!

Mezi rybáři se moc dobře ví, že velcí kapři mnohem více berou na takovou nástrahu, která není nastražena přímo na háčku. A ano, s tímto obecným tvrzením by se dalo souhlasit. Takže pokud nastražíte vaši nástrahu mimo háček, pak se jedná o detail, který vám může dopomoci k velké rybě. Nástrahy mimo háček se upevňují s pomocí speciálního návazce – nastražení na vlas. Ovšem, v dnešní době je k dispozici mnoho pomůcek, se kterými nástrahu nastražíte mimo háček během několika vteřin. Pojďme si tyto mazané vychytávky představit blíže…

kapr

 

extra-carp-bait-elastic-bands-8-5mm-18ks-originalExtra Carp Bait Elastic Bands

Cena: 30 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Perfektní věcička, se kterou přelstíte i ty nejmazanější kapry. A to i přesto, že tahle silikonová pomůcka pro nastražení nástrahy mimo háček je velice jednoduchá. Pokud se na tento výrobek podíváte blíže, pak si jistě všimnete malého poutka (nad kroužkem). Toto poutko jednoduše navléknete na ramínko extra-carp-bait-elastic-bands-8-5mm-18ks-original (1)háčku, čímž silikonový kroužek upevníte na háček. Následně už jenom stačí do silikonového kroužku navléct nástrahu. Tato pomůcka je opravdu velice chytrá, přitom neskutečně jednouchá. A hlavně, velice levná! Pokud se totiž podíváte na podobné výrobky od zahraničních firem, pak je cena troj až čtyřnásobně vyšší!

Silikonové kroužky Extra Carp Bait Elastic Bands dodáváme ve dvou průměrech – v 5,5 a 8,5 mm. Ty menší kroužky jsou velice oblíbené u milovníků feederu. Rybáři, kteří loví na extra-carp-bait-elastic-bands-8-5mm-18ks-original (2)feeder, tyto silikonové kroužky používají pro nastražení kukuřice, hrachu nebo mikropeletek mimo háček. Silikonové kroužky o průměru 8,5 mm jsou pak oblíbenou pomůckou kaprařů. Ti s touto vychytávkou nastražují pelety nebo boilies mimo háček. A nejlepší na tom je, že jim tyto silikonové kroužky dopomáhají k nádherným úlovkům!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

 

extra-carp-rig-ring-stops-originalExtra Carp Rig Ring Stops

Cena: 42 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Další velice dobrou pomůckou pro nastražení nástrahy mimo háček je i Extra Carp Rig Ring Stops. Jedná se o velice chytré zarážky ve tvaru zvonu, které jednoduše připevníte na ramínku háčku. Zarážky díky extra-carp-rig-ring-stops-original (1)odolnému a přizpůsobivému materiálu na háčku velice dobře drží, a navíc jsou opravdu odolné proti roztržení nebo prasknutí. Tyto zarážky slouží k fixaci kroužku na raménku háčku, za který je uchycena nástraha na silikonovém kroužku. Jedná se opravdu o perfektní způsob prezentace nástrahy mimo háček. Toto fakt doporučujeme!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Tip: Na InFish.cz naleznete celou řadu chytré bižuterie, která vám pomůže k velkým rybám. Bižuterie na InFish.cz je k dostání v perfektní kvalitě za fantasticky nízké ceny! Prohlédněte si kompletní nabídku bižuterie na InFish.cz!

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

VIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

admin | přečteno: 364x | 5.03.2021 | Žádné komentáře

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným variantám pro ty …

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 2485x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 4683x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.