DomůAkční nabídkaLov kaprů ve sloupci: TOP plovoucí vlasec z Anglie! Z čeho vázat účinné...

Lov kaprů ve sloupci: TOP plovoucí vlasec z Anglie! Z čeho vázat účinné návazce na Zig Rig?

- Reklama -

Lov kaprů ve sloupci na Zig Rig patří k nejvíce populárním metodám v horkých letních dnech. A není se čemu divit! Právě díky této metodě jsme schopni prezentovat lákavou nástrahu vysoko nade dnem, kde se ryby v tomto období nejčastěji vyskytují. Jenže! Jak dostat naši nástrahu spolehlivě několik metrů nad dno? K tomu je zapotřebí přizpůsobit návazec! Je prostě lepší používat takové materiály, které jsou pro Zig Rig určené, takže jejich vlastnosti nám výrazně lépe pomůžou k dokonalé prezentaci plovoucí nástrahy. O čem to mluvíme? O plovoucích vlascích!

Problémem u mnoha klasických vlasců je to, že jsou potápivé. Takže i když rybář použije super vzplývavou nástrahu, tak ta je přesto tažena tíhou potápivého vlasce směrem ke dnu. A to je špatně! Po delší době se může stát, že i super vzplývavá nástraha začne pod tíhou několika metrového vlasce klesat. Takže naše nástraha rázem není tam, kde by měla být! A to nikdo nechce! Řešení je ale vlasec na Zig Rig, který je pro tento styl rybolovu přesně vymyšlený. Pojďme si jedno takové TOP vlákno nyní ukázat…

 

Plovoucí vlasec FOX Zig & Floater Hooklink Trans Khaki

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální vlasec pro chytání na Zig Rig od renomované anglické společnosti FOX, který je jako dělaný pro lov kaprů a amurů ve sloupci. Gigantickou výhodou tohoto vlákna je, že je neutrálně vzplývavé, že po nahození do vody nemá tendenci klesat ke dnu. A to je zásadní! Protože plovoucí nástraha není rázem tažena ke dnu, ale krásně stojí buďto ve sloupci, anebo u hladiny. Tohle je fakt geniální!

Další špičkovou vlastností tohoto vlákna od anglické společnosti FOX je minimální viditelnost. Tento vlasec na Zig Rig je zhotoven s pomocí stejné technologie jako „neviditelné vlasce“ FOX Trans Khaki. Takže toto vlákno není vidět ani v hodně čisté vodě, což je při lovu zkušených a opatrných kaprů a amurů klíčové. Rybář tak má jistotu, že i několikametrový návazec na Zig Rig nebude připomínat tuhý drát vedoucí ode dna k hladině. Ale prostě díky Trans Khaki provedení nepůjde vůbec vidět, takže nevzbudí v rybě podezření. Luxusní!

Samotné vlákno FOX Zig & Floater Hooklink Trans Khaki nabízí naprosto luxusní vlastnosti. Vlasec na Zig Rig je dostupný v nízkých průměrech 0,26 mm, 0,28 mm a 0,30 mm. Ale i přesto v těchto nižších průměrech vlasec nabízí neuvěřitelnou pevnost, proto je vhodný i pro lovu těch největších kaprů a amurů. Nízký průměr je laserově kontrolovaný, takže rybář si může být jistý, že dostane tu nejlepší kvalitu. Bomba!

Nesmíme zapomenout ani na dokonalou pevnost v uzlu. V momentě, kdy rybář uváže háček na tento vlasec, pak jej jen tak neutrhne. To je dáno tím, že tento vlasec na Zig Rig od anglické společnosti FOX je zhotoven z nejmodernějších materiálů. Velkou předností je i vysoká odolnost proti oděru, takže i když rybář bude chytat u potopených větví, anebo u padlých stromů, tak může být v klidu – vlasec vydrží používání i v těch nejtěžších podmínkách.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -