Domů Akční nabídka LOV SUMCŮ: Perfektní vábničky na sumce, které vám dopomohou ke kapitálnímu úlovku!

LOV SUMCŮ: Perfektní vábničky na sumce, které vám dopomohou ke kapitálnímu úlovku!

- Reklama -

Není tomu zase až tak dávno, co na tuzemský rybářský trh vtrhla nová česká firma Hell-Cat. Jedná se o společnost, které je neodmyslitelně spojena se známým sumcařem Romanem Matulou. A právě Roman Matula má na starosti vývoj vybavení, která je určeno především pro milovníky sumců. V nabídce české firmy Hell-Cat nás velice zaujaly nádherné vábničky na sumce. Co je na nich zajímavého? Všechny vábničky Hell-Cat jsou vyráběny ručně! Jedná se tak o opravdu povedené kousky, které při lovu sumců skvěle fungují!

Vábnička na sumce. Magické dřívko, které je neodmyslitelnou součástí výbavy každého milovníka lovu sumců. Vábnička na sumce dokáže vytvořit charakteristický zvuk, který vydráždí sumce k naprosté nepříčetnosti. S pomocí vábničky na sumce dokážou rybáři ulovit i neskutečně obrovská monstra, která atakují rekordní hranici 100 kilogramů. Aby byl lov sumců na vábničku úspěšný, je zapotřebí si obstarat kvalitní vábničku. A my vám teď nějaké velice povedené modely představíme…

sumec

 

Vábničky na sumce Hell-Cat

Výrobek je dostupný na hell-cat-fishing.cz

vabnicka_hell_catKvalitní materiály a nejmodernější výrobní postupy. Přesně takto by se dala charakterizovat výroba perfektních vábniček na sumce Hell-Cat. Tyto vábničky jsou vyrobeny z prvotřídního bukového dřeva, které společnost Hell-Cat s pomocí nejmodernějších výrobních postupů vysušuje. Díky tomu tak mají vábničky Hell-Cat jedinečný tvar a pružnost, což zaručuje naprosto jedinečný zvuk dané vábničky. Vábničky na sumce Hell-Cat jsou vyráběny ručně, takže každý rybář, který si vábničku Hell-Cat obstará, bude vlastnit naprostý unikát!

hell_cat_vabnickaAle vraťme se k výrobě těchto luxusních vábniček na sumce. Nesmíme totiž zapomenout ani na lak, který je na každé vábničce Hell-Cat nanesen. První vrstva laku je impregnační, což znamená, že lak se vsákne hluboko do dřeva. Následně jsou pak na každé vábničce Hell-Cat naneseny další 3 vrstvy laku. Ty zaručují perfektní ochranu vábničky Hell-Cat před poškozením.

hell_cat_vabnickyVábničky Hell-Cat jsou k dostání v několika provedeních. Rybáři si tak mohou vybírat z vábniček na sumce, které mají plochý nebo půlkulatý tvar. A navíc, vábničky na sumce Hell-Cat jsou k dostání i v několika velikostních provedeních. Z této nabídky si vybere skutečně každý!

Výrobek je dostupný na hell-cat-fishing.cz

Hell-Cat na Facebooku: Sledujte hromady nádherných fotografií s luxusními sumci, které tým Hell-Cat pravidelně přináší. Navíc, na Facebooku firmy Hell-Cat můžete sledovat i nejčerstvější novinky, které tato sumcová společnost přináší na trh. Nenechte si nic ujít! Prohlédněte si Facebook firmy Hell-Cat.

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -