Domů Akční nabídka Nahazovací echolot Deeper Fishfinder: Užitečný pomocník na neznámé vody. A za pár...

Nahazovací echolot Deeper Fishfinder: Užitečný pomocník na neznámé vody. A za pár korun!

- Reklama -

Elektronika pro rybáře v posledních letech zaznamenala pořádný skok dopředu. Obrovský posun lze vysledovat například u rybářských echolotů. Ty jsou v současnosti lépe ovladatelné, nabízí mnohem více funkcí a jsou výrazně levnější. Velmi zajímavým modelem rybářského echolotu je například nahazovací echolot Deeper Fishfinder. V čem je tento přístroj tak revoluční? To si teď ukážeme…

Klasický echolot pro rybáře se skládá z obrazovky, baterky a sondy. Tedy z poměrně velkého množství částí. Navíc, pokud rybář chce kvalitní echolot, který vydrží dlouhou dobu a bude bezproblémově sloužit, je zapotřebí si pořádně připlatit. Tomu je ale teď konec! Nahazovací echolot Deeper Fishfinder je jednoduchá „koule“, kterou jednoduše spárujete s chytrým mobilním telefonem. Navíc, echolot nabízí celou řadu funkcí! A cena? V porovnání s jinými modely echolotů směšně nízká…

Tip: Akce! Nahazovací echolot Deeper Fishfinder nejlevněji na trhu! 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Co nás na echolotu zaujalo?

echolot_deeperChytré funkce: Kalendář, poznámky, předpověď počasí v daném místě, ukládání lovných míst, využívání GPS nebo propojení s Google Maps. Těmito všemi funkcemi tento parádní nahazovací echolot Deeper Fishfinder disponuje. Na první pohled se může zdát, že je to zbytečně moc věcí najednou. Ale chyba lávky! S tímto přístrojem si můžete výrazně zjednodušit hledání ideálního lovného místa pro lov ryb. A hlavně, ukládání úspěšných lovných míst je samozřejmostí! Můžete si tak vytvářet obsáhlé seznamy lokalit, kde vám ryby zaručeně berou.

Tip: Akce! Nahazovací echolot Deeper Fishfinder nejlevněji na trhu! 

deeper_fishfinder

Aktualizace: Perfektní zprávou je, že u systému nahazovacího echolotu Deeper Fishfinder dochází k neustálému aktualizování. Tudíž rybáři mají k dispozici stále více a více nových funkcí, které používání tohoto echolotu ještě více vylepšují. Rybáři tak neustále dostávají lepší funkce nebo vylepšení samotné sondy nahazovacího echolotu Deeper Fishfinder. Perfektní!

Rozměry: Sonda nahazovacího echolotu Deeper Fishfinder je až neuvěřitelně skladná. Jedná se totiž o malou kouli, kterou jednoduše strčíte do kapsy. Nic víc nepotřebujete! Nahazovací echolot Deeper Fishfinder k fungování nepotřebuje obrazovku. Ne. Postačí vám chytrý mobilní telefon, který se sondou spárujete. Takže, pokud míříte na neznámou vodu, nemusíte k ní tahat těžký echolot. Kdepak! Postačí vám malá „koule“ a telefon. A i přesto rázem ihned zjistíte složení dna na daném revíru. Tohle je fakt paráda!

Tip: Akce! Nahazovací echolot Deeper Fishfinder nejlevněji na trhu! 

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Chyť a pusť a archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -