Domů Akční nabídka NÁSTRAHY Z ČESNEKU: 3 důvody, proč česnekové nástrahy fungují i na ty...

NÁSTRAHY Z ČESNEKU: 3 důvody, proč česnekové nástrahy fungují i na ty největší kapry!

- Reklama -

Česnek zažívá v posledních sezónách obrovský „boom“. Obliba této příchutě mezi rybáři raketově roste. Ale ono se není čemu divit. Právě česnekové nástrahy perfektně fungují i při lovu velkých a zkušených kaprů. Na česnekové nástrahy můžeme nachytat opravdu nádherné kapry. Ta příchuť je prostě fantastická! Pojďme se podívat na 3 hlavní důvody, proč je česnek mezi rybáři, a vlastně i trofejními kapry, tolik oblíbený…

Zasvěcení milovníci lovu kaprů už ví své. Česnek prostě jezdí! Právě tato příchuť má v posledních několika sezónách prostě obrovské úspěchy. A je vlastně jedno, jestli se vydáme na stojatou nebo tekoucí vodu. Česnek chutná kaprům všude. V čem tkví ono tajemství úspěchu? Těch unikátních předností této příchutě je více…

OSTRÁ VŮNĚ: Česnek má velmi specifický a ostrý odér, kterého si nejde nevšimnout. Právě silná, kořeněná vůně s pálivým nádechem dokáže přimět kapry k razantnímu záběru. Člověk by si řekl, že tento intenzivní odér nemůže kapry zaujmout. Ale opak je pravdou! Česnek už za ta vydařená léta patří do velmi úspěšné „rodiny“ kořeněných příchutí, kam mimo jiné řadíme i Robin Red nebo chilli. Silný odér česneku se velmi dobře šíří vodním prostředím a vytváří skutečně silnou pachovou stopu. Tohle žádný kapr prostě nepřehlédne!

kapr_mivardi

JEDNODUCHÉ ZDKONALENÍ: Na česnekových nástrahách máme velmi rádi spojení „klasické“ a „moderní“ rybařiny. Co tím máme na mysli? Pokud třeba máme na návazci nastražené česnekové boilies, není nic lepšího, než na háček ještě napíchnout stroužek česneku. Toto spojení je naprosto brilantní a na svém „kontě“ už má obrovskou spoustu kaprů. Pokud si k vodě někdy vezmete česnekovou nástrahu, nezapomeňte ani stroužek česneku. Uvidíte sami, co se bude dít!

mivardi_kapr

NEOKOUKANOST A UNIKÁTNOST: Česnek je mezi skalními kapraři velmi oblíbenou příchutí. Proč? Odpověď je jednoduchá: Tyto nástrahy prostě fungují. I přesto ale není česnekovým nástrahám věnována taková pozornost. Proč tomu tak je, to nevíme. Ale je to velká škoda! Protože právě česnekové nástrahy dokážou velké divy. Úspěch je skrytý i v unikátnosti česnekové příchutě. Když se na tuto příchuť podíváme obšírněji, pak zjistíme, že podobných příchutí je minimum, jestli vůbec nějaká podobná existuje. Proto pokud chceme prezentovat neokoukanou nástrahu, je dobré vsadit právě na česnek.     

 

TOP ČESNEKOVÉ NÁSTRAHY

mivardi_pop_up_boiliePOP-UP boilies MIVARDI Rapid Reflex

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť

Špičkové boilies od firmy MIVARDI. Tyto plovoucí kuličky jsou zhotoveny z velice kvalitní směsi, která zaručuje jen ty nejlepší vlastnosti. Díky prvotřídnímu složení vydrží tyto plovky ve vodě několik dní, přičemž „neztratí“ barvu ani vzplývavost. A tohle přesně rybář potřebuje! Na těchto kuličkách je rapid_refle_boilie_mivardivelmi lákavá i nízká cena. Oproti konkurenci je boilies MIVARDI Rapid Reflex „za hubičku“.

Co se týče příchutě česneku (anglicky garlic): Tyto česnekové plovky jsou vynikající. Intenzivní odér se velmi dobře šíří vodním prostředím, takže spolehlivě láká kapry k záběru. Navíc, intenzivní pach česneku jde z kuliček cítit i velmi dlouhou dobu po nahození. Tohle je super! Česnekové pop-up boilies MIVARDI Rapid Reflex je vyráběno v zářivě zelené barvě. Takže kuličky jdou krásně vidět jak na tmavém, tak například i zarostlém dně. Pokud se chystáte na kapry, tyhle plovky nenechávejte doma. Jsou vynikající!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť

 

boilies_cesnekBoilies MIVARDI Rapid Easy Catch (950 gramů)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť

Vynikající boilies od renomované společnosti MIVARDI. Tyto kuličky jsou k dostání ve výborné příchuti česneku a chilli. A právě tato kombinace patří k tajnému trumfu i těch nejzkušenějších kaprařů. Ostrá vůně a chuť těchto kuliček od firmy MIVARDI je vynikající, a proto se není čemu divit, že právě toto boilies má na kontě už celou řadu obrovských kaprů. Pokud si chcete chytnout velkého kapra, pak sáhněte po boilies MIVARDI Rapid Easy Chatch

Příchuť česneku a chilli nabízí opravdu zajímavou kombinaci. Intenzivní odér česneku boilies_cesnek_mivardispolu s nasládlou vůní chilli tvoří unikátní mix, na který kapři spolehlivě reagují. Zajímavá je i chuť těchto kuliček. Tyto kuličky jsou opravdu vynikající! Nezapomeňte, že i k tomuto boilies je dobré na háček připíchnout kousek stroužku česneku. Tenhle trik funguje výborně! Boilies MIVARDI Rapid Easy Catch je zhotoveno pro rychlé chytání kaprů. Tyto kuličky jsou vskutku brilantní pro rychlé chytání při jednodenních vycházkách.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť

Ilustrační foto: MIVARDI

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -