DomůAkční nabídkaNÁVOD: Jak jednoduše vyrobit TOP krmení do studené vody? Buďte na podzim...

NÁVOD: Jak jednoduše vyrobit TOP krmení do studené vody? Buďte na podzim úspěšní!

- Reklama -

Možností, jak připravit účinné krmení do studené vody, je nespočet. Přesto, všechny postupy by měly splňovat několik základních pravidel, které prostě dělají z krmení do studené vody dobrou návnadu. Na co je třeba myslet? Například na barvu nebo ostrou a koncentrovanou vůni. Pokud návnada tyto podmínky splní, pak můžeme i v tom nejpozdějším podzimu a na začátku zimy chytat nádherné kapry. Pojďme se na jeden takový jednoduchý návod podívat blíže…

Aktuální podmínky vypadají tak, že v našich revírech je už docela dost studená voda. A to může být problém. Některé složky přestávají pracovat tak, jak by měly. To ale není žádná katastrofa! Každý z nás docela často drží v rukou geniální surovinu, na kterou bychom zejména v zimě neměli zapomínat – na pečivo!

Právě pečivo je geniální návnadou do studené vody. Proč? Protože pečivo krásně „pracuje“ i za nízké teploty – krásně nabývá na objemu a pod vodní hladinou vytváří hustý „koberec“. Další důležitou předností je, že pečivo má velmi kontrastní zbarvení, především pak toustový chléb nebo rohlíky. Nepřehlédnutelně bílé zbarvení jde vidět i na šedivém a zaneseném dně, takže kapr si krmného místa všimne i z dálky. Pečivo proto rozhodně nenechávejte doma!

 

NASH Stick Mix Citruz Cultured Fizzing

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejlepší atraktorů pro vylepšení krmení na kapry na trhu. Tohle je naprosto nadupaný sypký atraktor, který obsahuje celou řadu TOP složek. Z našeho pohledu je ale největší zbraní NASH Stick Mixu jeho koncentrovaná vůně. Ta je naprosto dokonalá! A hlavně – intenzivní pachová stopa se velice dobře šíří i za velmi nízkých teplot. Tohle je prostě „poslední naděje“ jak přelstít pasivní kapry, když zrovna neberou. Pozor! Do základního krmení (například pečivo nebo základní krmná směs) stačí přidávat jen malé množství tohoto sypkého atraktoru! Rozhodně to nepřehánějte!

Kromě neodolatelné vůně tento sypký atraktor i nádherně „pracuje“. Po vhození do vody začne vypouštět drobné částečky, které rovněž lákají kapry k nástraze. Speciální složka v tomhle krmení dělá to, že drobné částečky pozvolna stoupají a zase klesají ke dnu. Tohle je fantazie! Další velkou výhodou je světlé zbarvení, které jde na šedivém nebo zaneseném dně krásně vidět.

Ano, připouštíme. Cena za toto krmení je vyšší. Pokud ale budete používat střídmé množství (např. do PVA nebo jen do krmítka), pak vám i tenhle malý pytlík vystačí na řadu vycházek. Znova: S množstvím to netřeba přehánět!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

 

VIDEO: Jak vyrobit nadupané krmení do studené vody?

Pojďme se nyní podívat na samotnou výrobu krmiva. Nejprve si do misky dáme pečivo. Pro vnadění ve studené vodě skutečně doporučujeme především bílé pečivo, které jde na dně vidět. I na zaneseném nebo šedivém dně se vytvoří nádherně světlý „flek“, který kapry prostě láká.

Namočené pečivo rozmícháme, a následně do něj můžeme nasypat buďto nějaký partikl nebo mikropeletky. My osobně se více přikláníme k mikropeletkám, které jsou z našeho pohledu do studené vody vhodnější. Zejména pak nějaké s vysokým obsahem halibutové moučky.

Pro zhotovení dokonalého krmení do studené vody doporučujeme do krmení přidat i červy. Ano, ti ve studené vodě nejsou tolik pohybliví, ale to nevadí. Červi na krmném místě utvoří naprosto perfektní „koberec“, který funguje jako stoper. Červi tak zastaví kapry na lovném místě na delší dobu.

A nakonec do krmení přidáme zmíněný NASH Stick Mix Citruz Cultured Fizzing. Tento sypký atraktor dá celému krmení skutečně dokonalou vůni. Navíc, směs bude „pracovat“ – bude vypouštět drobné částečky, které lákají kapry k nástraze. Super!

Ilustrační foto: PARYS a NASH

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -