skingbranding-banner

NOVINKA: MIKBAITS představuje nové boilies! Geniální masové kuličky s ovocnou příchutí!


Firma MIKBAITS přichází s novým boilies. Pro rok 2018 uvádí na rybářském trhu zajímavou novinku – boilies MIKBAITS Legends. Jde o nové masové kuličky, ve kterých se nachází i ovocná složka. Díky tomu tak vznikla luxusní, masovo-ovocná nástraha, která nabízí jen ty nejlepší vlastnosti. Boilies je postaveno tak, aby se na něj dalo chytat po celý rok. Při testování u vody tato nástraha fungovala opravdu skvěle, a dá se tak očekávat, že firma MIKBAITS bude mít na kontě další skvělou nástrahu!

Masové suroviny jsou v dnešní době neodmyslitelnou součástí rybářského trhu. Právě suroviny z „masa“ mají na kontě celou řadu obrovských kaprů. A ono se není čemu divit. Kapři v nástrahách živočišné složky moc dobře cítí a velmi dobře na ně reagují. Však taky, nejoblíbenější přirozenou potravou kaprů jsou škeble nebo jiní bezobratlí živočichové. Důvod je jasný: Tato potrava je pro kapry extrémně výživná a chutná. Proto tyhle suroviny v boilies tak dobře fungují.

Ovšem, poslední kaprařské trendy naznačují, že je dobré míchat jak masové, tak i ovocné příchutě dohromady. Vznikne tak totiž nástraha, ve které kapři vycítí „výživnou“ složku potravy, ale ucítí v něm i zajímavý „ocas“ sladké příchutě. Výsledky testování ukazují, že na takové nástrahy kapři reagují velice dobře. S tím by například souhlasili i testéři firmy MIKBAITS, kteří na tuto masovo-ovocnou novinku nachytali krásné ryby, které vážily i více jak 20 kilogramů. O jakou novinku jde?

 

Boilies MIKBAITS BigB broskev-black pepper

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Úžasná kombinace špičkové směsi a exkluzivních esencí dělá z těchto kuliček „tajnou zbraň“ na letošní sezónu. Boilies MIKBAITS BigB s příchutí broskve a černého pepře má základ v masových moučkách. V nástraze tak najdete všechny živočišné složky té nejvyšší kvality, které by v TOP boilies rozhodně neměly chybět! Ale hlavně: Šéfkuchař ve firmě MIKBAITS spojil masovou směs s „pronikavě“ sladkou příchutí broskve. Vznikla tak jedinečná nástraha, která má intenzivní masový odér, jež je ale doplněn zvláštně sladkým „ocasem“. Výsledek? Ta vůně je prostě božská!

Každý rybář by pak měl ocenit i další věc. Je skvělé, že výrobce nezapomněl na surovinu, kterou není třeba dávat ve velkém množství, protože už tak je dost koncentrovaná, ale i v malém množství dokáže dát boilies ještě zvláštnější vůni a chuť. O čem to mluvíme? O černém pepři. Právě toto je ta „rozdílová“ surovina, která může stát za úspěšnými záběry od skutečných kapřích „monster“. Jen se nad tím zamyslete: Velcí kapři velmi dobře reagují na speciální a koncentrované suroviny typu chilli, česneku nebo právě pepře. Tohle je hodně důležitý detail!

Boilies BigB s příchutí broskve a černého pepře se na rybářský trh dodává ve dvou velikostech a ve dvou baleních. Jakou velikost doporučujeme? My osobně máme raději větší průměry, se kterými se dá dále „improvizovat“. Větší kuličku můžete více okrájet, více s ní experimentovat. A když na místo přijedou menší ryby, pak jsou právě větší kuličky (klidně i více kusů pod sebou) lépe selektivní. Takže my volíme jasně!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Novinky MIKBAITS 

Firma MIKBAITS kromě tohoto povedeného boilies představila ale ještě celou řadu novinek pro lov kaprů. Mrkněte se na další povedené nástrahy od tohoto českého výrobce a splňte si u vody váš sen! Tyhle nástrahy vám pomohou ulovit kapitálního kapra!

Novinky MIKBATS pro sezónu 2018 si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 357x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 3838x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Gigantický rybářský e-shop spustil prodej super levných nástrah na kapry! Co nabízí?

admin | přečteno: 5468x | 2.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop Chyť a pusť patří k největším rybářský e-shopům v Česku …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.