DomůAkční nabídkaNOVINKA: Špičkové systémy pro chytání candátů a okounů! Zažijte úspěšný podzim!

NOVINKA: Špičkové systémy pro chytání candátů a okounů! Zažijte úspěšný podzim!

- Reklama -

Lov candátů a okounů na přívlač se na podzim častokrát nese ve znamení gumových nástrah. Ano! Právě gumové nástrahy na candáty a okouny jsou velice úspěšné, a to zejména proto, že s těmito nástrahami velice efektivně prochytáme i hluboká místa. Drtivá většina rybářů při chytání na gumové nástrahy používá klasické jigové hlavičky. Věděli jste ale, že existují úspěšné varianty? Pojďme si tyhle systémy ukázat podrobněji…

Asi každý rybář se s tím setkal: Stojíte na břehu oblíbeného revíru a „bičujete“ vodu s umělou nástrahou. Víte, že se před vámi nachází hned několik potopených překážek, u kterých tušíte dravce. Ťuk! Ťuk! Poskakujete s gumovou nástrahou po kamenitém dně. A najednou! Bum! Tvrdá rána do prutu. Zásek!

V jemném prutu pro chytání na gumové nástrahy cítíte tu tolik vzrušující tíhu. Podařilo se dravce zaseknout! Bzzz! Brzda navijáku pod náporem dravce brečí jako malé dítě. Utahujete brzdu a snažíte se dravce dostat mimo potopené překážky. Bum! Bác! Bum! Dravec „kope“ hlavou. Pink! Jigová hlavička s gumovou nástrahou mu vypadla z tlamy. Tohle je k zbláznění!

Tenhle scénář může při lovu dravců na gumové nástrahy bohužel nastat. To je dáno tím, že jigová hlava kolikrát nezasahuje k té nejdráždivější části umělé nástrahy – k ocásku. Navíc! Háček má kolikrát takovou polohu, kvůli které prostě dravce při zdolávání ztratíte. Někteří rybáři to řeší tak, že na umělou rybičku přidávají další trojháček. Jenže to negativně ovlivňuje chod gumové nástrahy. Co s tím? Máme jednoduché řešení…

 

Savage Gear Ball Corkscrew Heads Bulk

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový systémek pro lov dravců na gumové nástrahy. Tohle je fakt hodně chytré řešení! Tenhle jig je vybaven spirálou, která slouží k zavrtání systému do gumové nástrahy. Díky tomu tak systémek v gumové nástraze velice dobře drží, spirála prostě nepovolí! Připevnění je velice jednoduché, spirálu prostě stačí jenom zavrtat. Používání tohoto jigu je velice vhodné zejména u rozměrnějších gumových nástrah, ve kterých drží opravdu pevně.

Jig následně dovoluje připevnění háčku zespodu. Toto je velice praktické při prochytávání vodního sloupce, anebo také při poskakování s nástrahou po dně. Příklad z praxe: Například okouni velice rádi útočí na nástrahu v tu chvíli, kdy padá ze sloupce ke dnu. Právě teď okouni velice často útočí. A vzhledem k tomu, že háček má takovou polohu jakou má, tak zásek je mnohem úspěšnější. Paráda!

Na tomto jigu oceňujeme především možnost nejrůznějších variant háčků. Pokud chcete chytat na menší nebo střední nástrahy, pak použijete menší háčky. Jestli ale máte spadeno na hodně velké dravce, tak systémek umožňuje i připevnění velkých háčků. Tohle je fakt výhoda! Díky správné volbě daného háčku můžete výrazně zvýšit šanci na úlovek. Paráda!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Savage Gear Punch Rig Heads

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičková věc pro prochytávání dravcových úkrytů. Tenhle jig umožňuje velice chytré nastražení. A hlavně! Samotná poloha zátěže je velice chytře řešená. Po upevnění systémku na gumovou nástrahu je zátěž na spodní straně hlavičky nástrahy. A právě takto nastražená gumová nástraha má naprosto geniální chod.

Pak už jenom stačí dobře pracovat se špičkou prutu, a můžete velice věrohodně napodobit nástražní rybičku, která poskakuje po dně. Tomuhle žádný dravec neodolá! Velkou předností je i poloha háčku. Ten je zapíchnutý až do zadní části nástrahy, takže se nestane, že by dravec nástrahu nespolknul. Super řešení!

Právě díky poloze zátěže a háčku tento systémek dovoluje poskakování po dně a poblíž potopených překážek. Toto ťukání po dně okolo potopených překážek velice často vyprovokuje dravce k útoku. Systémek je vhodný jak pro chytání z lodě, tak ale i ze břehu. Za nás velký palec nahoru!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Nejlevnější jigové hlavy Savage Gear: Už od 13 korun za kus!

Renomovaná společnost Savage Gear, která patří k předním výrobcům špičkového vybavení na ryby, dodává na trh i TOP jigové hlavičky. Ty nejlevnější (klasické hlavy) můžete sehnat už od 13 korun za kus. Navíc, kromě klasických jigových hlaviček si můžete vybrat celou řadu dalších zátěží, které vám umožňují účinný lov dravců. Super!

Na jigové hlavy Savage Gear se podívejte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -