DomůAkční nabídkaNOVINKA: Zaujalo nás! Nadupané kaprové děličky za super nízkou cenu! Kvalita za...

NOVINKA: Zaujalo nás! Nadupané kaprové děličky za super nízkou cenu! Kvalita za rozumný peníz

- Reklama -

Kaprové dělené pruty patří k velmi oblíbeným typům rybářských prutů. Tyto pruty totiž dovolují maximální zátěž při nahazování, přitom ale slibují nádherný požitek při zdolávání kaprů. Pro představu: Kaprové dělené pruty nabízí opravdu nádherné pocity při zdolávání, když cítíte každý výpad zdolávané ryby. Častokrát mají rybáři zafixováno to, že dělené pruty na kapry stojí hromadu peněz. Tak to ale není! Na rybářském trhu najdete i takové rybářské pruty, které jsou dostupné za rozumné peníze. Jako například tato novinka! Pojďme se na tyto kaprové pruty podívat blíže…

 

Kaprová dělička Delphin Symbol Carper

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalý kaprový prut, do kterého se okamžitě zamilujete. První věc, která vás na této kaprové děličce zaujme, je jeho nízká cena. Jasně, v porovnání s těmi opravdu nejlevnějšími kaprovými pruty tyto děličky o pár stovek prohrávají, přesto je třeba brát na zřetel, že pruty Delphin Symbol Carper nabízí opravdu luxusní vlastnosti, kvalitní materiály a precizní zpracování.

Prut má základ v štíhlém, strukturované blanku, který nabízí velmi rychlou akci, kterou ocení rybáři jak při nahazování, tak i zdolávání. Tenký průměr blanku dává tušit, že v tomhle prutu ucítíte každý výpad zdolávané ryby, takže si každé zdolávání užijete na maximum. Přitom je ale blank zhotoven z kvalitního materiálu, takže se do něj můžete při nahazování pořádně opřít. S touhle udicí na kapry budete nahazovat fakt daleko!

K dalekým hodům určitě přispějí i dvoustopá SiC očka, která jsou po blanku rozmístěna tak, aby při nahození vedla navazovací materiál bez přebytečného tření. Díky minimalizaci tření navazovacího materiálu v očkách při hodu pak letí naše montáž ještě dále. Bomba! Navíc, očka jsou vyrobena z pevné oceli, takže i když budete používat hrubé a tvrdé navazovací materiály, tahle očka to vydrží.

Na této kaprové děličce milujeme zpracování rukojeti. Ta je dělená, a je potažena EVA pěnou. Díky tomu se rukojeť velice dobře drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Rukojeť neprokluzuje a nesmeká se! Takže paráda! Příjemným detailem je rozšíření rukojeti na jejím konci, díky čemuž se udice pohodlněji drží při nahazování. Za tohle palec nahoru! Nesmíme ani zapomenout na kvalitní DPS sedlo, které bez nejmenších obtíží udrží i rozměrný kaprový „budík“. Pevně a bezpečně!

Tyto udice se dodávají ve dvou provedeních. Rybář si může vybrat jak dvoudílné, tak trojdílné provedení. Jaké máme v oblibě my? Trojdílné! A to zejména díky pohodlnému transportu k vodě. Udice mají délku 3,6 metru, což je taková univerzální délka – je vhodná jak pro daleké nahazování, tak i pro manipulaci na lodi při zdolávání nebo vyvážení. Super!

Samozřejmě, každý rybář dbá i na design. A tady se barevné variace opravdu moc povedly! Kaprové děličky Delphin Symbol Carper mají nádherně matný blank, který je doplněný luxusními měděnými prvky. Tohle vypadá fakt dobře! Když k tomu připočtete zajímavě hnědou rukojeť udice, pak dostanete opravdu dokonalý výsledek, který lahodí každému oku. Tohle se fakt povedlo!

Jestli hledáte kvalitní dělené pruty na kapry, pak neváhejte – tyhle od slovenské firmy Delphin jsou opravdu nádherné! A hlavně nabízí i vynikající vlastnosti, které při lovu kaprů oceníte. Fakt bomba! To vše za hodně rozumnou cenu…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -