DomůAkční nabídkaOBROVSKÝ KAPR! Na české svazovce byl chycen šupináč o váze 25 kilogramů!...

OBROVSKÝ KAPR! Na české svazovce byl chycen šupináč o váze 25 kilogramů! Mrkněte na fotky!

- Reklama -

Kapři berou jako diví. České svazovky v současnosti vydávají jednu krásnou rybu za druhou. Radost pohledět! A mezi četnými úlovky jsou skutečně nádherné kusy. Na jedné svazovce byl dokonce uloven kapr o váze 25 kilogramů! Další luxusní 20 kilogramový kapr byl chycen například i na Labi. Tohle je fakt pecka! Rybářům to teď prostě jezdí! Mrkněte se na fotky…

kaprSVAZOVKA ČR: Lukáš Chrenšť se nedávno pochlubil skutečně bravurním šupináčem, kterého ulovil na české svazovce. Tahle ryba vážila neuvěřitelných 25 kilogramů! Tohle je už krásná váha! Super! Na kaprovi jde vidět, že je v perfektní zdravotní kondici. Nádherný pohled! Všimněte si těch „libových“ a obrovských šupin. Tohle musel být nezapomenutelný zážitek. A úspěšná nástraha? Boilies MIKBAITS G2.

kapr_labeŘEKA LABE: Teď zamíříme na Labe. Právě zde totiž zabodoval Aleš „Kojdič“ Kojda. Ten na Labi ulovil obrovského šupináče o délce 105 centimetrů a váze 21 kilogramů! Neskutečná ryba! Tenhle překrásný kapr musel bojovat jako býk! Všimněte si toho obrovského ocasu. Luxus!

Sám Aleš na webu MIKBAITS napsal: „Kolem 14 hodiny přišel záběr a ke všemu můj neoblíbený padák. Rybu jsem ale bezpečně zdolal do podběráku a přede mnou se tak zjevil neskutečný šupináč – obrovský, starý, labský válečník, který zjevně už toho má za svůj život mnoho za sebou. Byl to silný kapr a v dobré kondici, přestože je to už napohled stará ryba. Bezpečně byl zvážen, změřen a vrácen zpět řece Labi.“

labe_kaprŘEKA LABE: Zajímavou 24 hodinovou výpravu na řece Labi zažil i Ondřej Filip. Ten na Labi chytal na boilies MIKBAITS G2 a Fanaticu. Výsledek? Hromada krásných kaprů! „První záběr přišel ráno od menšího šupináče. Odpoledne přišel další záběr na stejný prut u stulíků po proudu níž, kde jsem měl „koiku“ a na konci souboje podebírám o něco většího šupináče. Po každém záběru přihazuji k montáži jednu lopatku předmočeného zadipovaného boilie.“

„Po této rybě a nahození přichází do 10 minut razantní jízda a já jsem nucen si pro rybu přes stulíky dojít, po chvíli trhání stulíků a uvolňování vlasce z kořenů jsem podebral krásného zdravého šupináče, jehož váhu jsem jen odhadoval kolem 12 kg. Opět pár fotek a rybu pouštím zpátky. Potom se na břeh podívalo ještě pár menších ryb a to bylo pro tuhle asi 24 hodinovou výpravu vše,“ napsal Ondra na webu MIKBAITS.

kapr_dunajMAĎARSKO: Krásného šupináče ulovil na Dunaji v Maďarsku Matěj „Maťo“ Hutka. Ten na této krásné lokalitě dokázal přelstít parádního kapra o váze přesahující 17 kilogramů. „Na môj prvý tohtoročný záber z Dunaja som čakal do polnoci, kedy sa mi roztočila cievka navíjaku na mojom pravom prúte. Ihneď som cítiľ, že sa jedná o slušnú rybu. Kapor sa zo všetkých síl pokúšal dostať do prekážok nachádzajúcich sa poblízko môjho lovného miesta. Nakoniec všetko dopadlo štastne a ja som onedlho mohol podobrať môjho prvého tohtoročného kapra z Dunaja. Jednalo sa o ešte nevytretého šupináča s váhou 17,40 kg,“ napsal Maťo na stránkách MIKBAITS.

kapr_luhacoviceLUHAČOVICE: Co tam máme dále? Třeba krásného kapra od mladého rybáře Adama „Jordyho“ Jordána. Ten zabodoval na boilies MIKBAITS G2. Adam se vydal na krásnou přehradu do Luhačovic. „Nakobroval jsem přibližně 50 koulí boilies G2 a za 3 hodiny přišla taková pomalá jízda a z toho se povedl kapr 73 centimetrů a 7,5 kilogramů. Byl to můj OSOBÁK,“ napsal Adam na webu MIKBAITS. Mladému rybářovi posíláme i my gratulaci. Nádherný kapr!

 

mikbaits_gangsterTIP: Úspěšné boilies pro rybaření v květnu

Boilies MIKBAITS Gangster

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající boilies, které má letos na kontě celou spoustu kapitálních kaprů. Vždyť zmíněný 25 kilogramový mohykán byl uloven taktéž na tyto kuličky. Boilies MIKBAITS Gangster prostě jezdí! V čem je tato nástraha tak unikátní? Jednoznačně ve složení. Kuličky MIKBAITS Gangster obsahují obrovský podíl prvotřídních rybích mouček, atraktorů a extraktů. Tato nástraha je jedinečná v tom, že neobsahuje objemové přísady. Ne! Jen ty nejkvalitnější suroviny, které kapři milují! Právě díky tomuto perfektnímu složení je boilies MIKBAITS Gangster tolik účinné při lovu těch největších kaprů.

Boilies MIKBAITS Gangster je silně slané a má intenzivní masový odér. Díky tomu je chuť i vůně ve vodním prostředí opravdu výrazná! Tomuhle žádný kapr neodolá! Toto boilies má ve vodě opravdu dlouhou výdrž – pod háčkem vydrží až 2 dny! A právě tohle při lovu těch největších kaprů potřebujeme! Tyhle kuličky z dílny špičkového kapraře Michala Kučery jsou vynikající!

Boilies MIKBAITS Gangster je k dostání v několik průměrech a příchutích. My osobně nejvíce doporučujeme kuličky s příchutí losos, kaviár a černý pepř. Tahle kombinace je opravdu brilantní a kapři na ni spolehlivě reagují snad na každé vodě! Pecka!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: MIKBAITS a Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -